Dekoracja

M LIGA MTB Maraton #1 Otwock

Otwock

1

Paweł ŚCIERSKI

MŚ Cycling & Dietetyka
02:02:31.069
2

Kamil KARWAT

Świat Rowerów Team
02:03:47.000
3

Artur MIODUSZEWSKI

Trezado Bike on Wax
02:03:49.738
118

Ostatni sklasyfikowany

 
02:12:11.954
1

Emil KRUPA

brak
01:02:32.911
2

Piotr SOBICZEWSKI

Triathlon Siedlce Club
01:03:18.988
3

Bartłomiej LEWANDOWSKI

Trezado Bike on Wax
01:03:22.989
119

Ostatni sklasyfikowany

 
02:07:41.698
1

Oliwier KIELECKI

Warszawski Klub Kolarski
00:19:26.279
2

Adam STEFANEK

Warszawski Klub Kolarski
00:19:27.333
3

Adam WYSZOMIERSKI

Warszawski Klub Kolarski
00:19:53.421
46

Ostatni sklasyfikowany

 
00:42:09.855
1

Maja DUDKOWSKA

Kamyk Radzymin MTB Team
00:00:51.318
2

Łukasz WIŚNIEWSKI

Rowerowe Wiśienki
00:00:52.172
3

Robert ŻEBROWSKI

brak
00:00:53.861
7

Ostatni sklasyfikowany

 
00:01:59.561
1

Tymoteusz DUDKOWSKI

Kamyk Radzymin MTB Team
00:22:15.983
2

Franek DRZEWIECKI

Warszawski Klub Kolarski
00:22:51.467
3

Adrian WRÓBLEWSKI

Warszawski Klub Kolarski
00:22:53.034
16

Ostatni sklasyfikowany

 
00:42:09.855
1

Rafał MIKTUS

Alltop STAG Team
00:22:52.694
2

Aleksander WOŁOSZCZUK

IBOX M LIGA CYCLING TEAM
00:23:28.873
3

Rafał IDZIKOWSKI

Warszawski Klub Kolarski
00:24:41.696
6

Ostatni sklasyfikowany

 
00:31:48.952
1

Emilia WYSOCKA

Warszawski Klub Kolarski
00:25:49.616
2

Julianna KRAMSKA

Kamyk Radzymin MTB Team
00:25:52.234
3

Olga KALECIŃSKA

Mitutoyo AZS Wratislavia
00:31:16.347
8

Ostatni sklasyfikowany

 
00:36:16.164
1

Amelia WYSOCKA

Warszawski Klub Kolarski
00:23:30.756
2

Anna SZYLBERG

KS Barakuda Mińsk Mazowiecki
00:23:46.425
3

Zofia BORYSIUK

Alltop STAG Team
00:24:14.141
5

Ostatni sklasyfikowany

 
00:28:25.478
1

Zofia KRYSIK

Warszawski Klub Kolarski
00:20:41.450
2

Weronika SKRZYŃSKA

LUKS Dwójka Danielo Sportswear Stryków
00:21:48.060
3

Martyna ŻEBEREK

KS Barakuda Mińsk Mazowiecki
00:22:06.203
5

Ostatni sklasyfikowany

 
00:29:35.983
1

Oliwier KIELECKI

Warszawski Klub Kolarski
00:19:26.279
2

Adam STEFANEK

Warszawski Klub Kolarski
00:19:27.333
3

Adam WYSZOMIERSKI

Warszawski Klub Kolarski
00:19:53.421
7

Ostatni sklasyfikowany

 
00:23:43.737
1

Piotr SOBICZEWSKI

Triathlon Siedlce Club
01:03:18.988
2

Cyprian ŚWIDERSKI

Trezado Bike on Wax
01:09:14.192
3

Mateusz POWAŁKA

Triathlon Siedlce Club
01:09:16.078
3

Ostatni sklasyfikowany

 
01:09:16.078
1

Izabela KURMANOWSKA

Polski Klub MTB
01:21:32.870
2

Monika KOWALSKA

brak
01:25:20.474
3

Monika GRUDNA

Alltop STAG Team
01:25:30.499
14

Ostatni sklasyfikowany

 
02:07:41.698
1

Emil KRUPA

Bike Salon Team
01:02:32.911
2

Krystian KAMIŃSKI

brak
01:05:07.682
3

Krzysiek KWIATKOWSKI

Beat Bike
01:07:28.803
30

Ostatni sklasyfikowany

 
02:00:19.679
1

Nina WAWRYSZUK

Mińska Grupa Rowerowa
01:24:03.409
2

Kasia MAJER

Bike Salon Team
01:34:05.998
3

Anna JĘDRZEJCZYK

brak
01:35:27.028
4

Ostatni sklasyfikowany

 
01:42:12.798
1

Bartosz BEJM

BejmTeam Go Invest
01:04:11.489
2

Damian TRACZYK

brak
01:06:39.558
3

Michał KLEPS

Bike Salon Team
01:07:26.802
10

Ostatni sklasyfikowany

 
01:34:48.949
1

Bartosz WĘGRZYNOWSKI

TEAM SportStation
01:14:44.644
2

Antoni ŚWIDERSKI

Trezado Bike on Wax
01:16:43.561
3

Kacper PAŹDZIOCH

KS Barakuda Mińsk Mazowiecki
01:19:08.643
5

Ostatni sklasyfikowany

 
01:35:40.962
1

Justyna TARNOWSKA

Bike Salon Team
01:11:58.447
2

Aneta PŁOŃSKA

Alltop STAG Team
01:27:36.330
3

Agnieszka TROINSKA

Bike Salon Team
01:32:34.445
4

Ostatni sklasyfikowany

 
01:34:46.561
1

Bożena WACHNIK

TEAM SportStation
01:25:20.973
1

Ostatni sklasyfikowany

 
01:25:20.973
1

Bartłomiej LEWANDOWSKI

Trezado Bike on Wax
01:03:22.989
2

Paweł BALCERZAK

VMAX Mińsk Mazowiecki
01:04:12.868
3

Michał DOBRZYŃSKI

Kamyk Radzymin MTB Team
01:04:13.364
39

Ostatni sklasyfikowany

 
01:46:33.945
1

Ireneusz KOWALSKI

SuperDrob Bike Team
01:06:42.810
2

Krzysztof KLEMENTOWICZ

brak
01:17:02.360
3

Dariusz BEJM

DRUKARNIA DAGRAF
01:20:40.071
8

Ostatni sklasyfikowany

 
01:54:47.338
1

Andrzej KRUPA

Bike Salon Team
01:04:50.312
2

Tomasz Kuczewski KUCZEWSKI

Trezado Bike on Wax
01:19:07.374
3

Aleksander KACZOROWSKI

Wieliszew Heron Team
01:23:37.567
4

Ostatni sklasyfikowany

 
01:23:37.567
1

Paweł ŚCIERSKI

MŚ Cycling & Dietetyka
02:02:31.069
2

Rafał NOWICKI

Mińska Grupa Rowerowa
02:25:21.768
3

Dominik GODLEWSKI

Warszawski Klub Kolarski
02:28:06.000
3

Ostatni sklasyfikowany

 
02:28:06.000
1

Magdalena KOSKO

MCP BIKE TEAM
02:26:09.207
2

Anna SAJNÓG

Rafbike Cycling Team
02:41:12.721
3

Anna STĘPNIAK

IFON Kolarz Klub
02:59:39.717
6

Ostatni sklasyfikowany

 
01:33:08.515
1

Kamil KARWAT

Świat Rowerów Team
02:03:47.000
2

Mateusz REJCH

Serwis Bajka
02:03:53.738
3

Bartosz BOROWICZ

COZMOBIKE TEAM
02:05:36.578
46

Ostatni sklasyfikowany

 
01:48:44.096
1

Adam ANDRZEJCZUK

Bike Salon Team
02:18:51.890
2

Paweł MIKOŁAJCZYK

Bike Salon Team
02:23:31.272
3

Krzysztof MAJKOWSKI

brak
02:24:06.932
12

Ostatni sklasyfikowany

 
03:28:54.169
1

Urszula LUBOIŃSKA

Trezado Bike on Wax
02:25:46.849
2

Justyna MAŁEK

IBOX M LIGA CYCLING TEAM
02:35:55.930
3

Kasia ANDRZEJCZUK

IFON Kolarz Klub
03:10:18.736
4

Ostatni sklasyfikowany

 
03:18:15.783
1

Artur MIODUSZEWSKI

Trezado Bike on Wax
02:03:49.738
2

Paweł KOŁODZIEJEK

Bike Salon Team
02:07:58.205
3

Maciej CIECIERA

brak
02:15:49.169
38

Ostatni sklasyfikowany

 
01:43:33.777
1

Jarosław MITAS

IBOX M LIGA CYCLING TEAM
02:16:42.676
2

Marcin WICHERKIEWICZ

Legion Serwis
02:46:18.145
3

Piotr ANDRZEJCZUK

Alltop STAG Team
02:46:44.213
6

Ostatni sklasyfikowany

 
03:02:29.635
1

Dariusz WOŹNICA

SuperDrob Bike Team
02:20:17.084
2

Wojtek WACHNIK

TEAM SportStation
02:26:19.936
3

Ludwik MAJORCZYK

brak
01:45:26.851
5

Ostatni sklasyfikowany

 
02:12:11.954