Dekoracja

M LIGA MTB Maraton #2 Józefów

Józefów

1

Mateusz REJCH

Serwis Bajka
01:37:48.513
2

Kamil KARWAT

Świat Rowerów Team
01:38:23.015
3

Bartosz BOROWICZ

COZMOBIKE TEAM
01:38:40.764
95

Ostatni sklasyfikowany

 
00:02:26.294
1

Emil KRUPA

Bike Salon Team
00:54:07.606
2

Bartosz BEJM

BejmTeam Go Invest
00:54:55.708
3

Andrzej KRUPA

Bike Salon Team
00:55:41.859
98

Ostatni sklasyfikowany

 
01:44:04.718
1

Weronika SKRZYŃSKA

LUKS Dwójka Danielo Sportswear Stryków
00:22:03.750
2

Witek PRZYBYLSKI

Bike Salon Team
00:22:45.118
3

Aleksander WOŁOSZCZUK

IBOX M LIGA CYCLING TEAM
00:22:49.567
20

Ostatni sklasyfikowany

 
00:46:17.635
1

Maja DUDKOWSKA

Kamyk Radzymin MTB Team
00:03:48.669
2

Łukasz WIŚNIEWSKI

Rowerowe Wiśienki
00:03:56.429
3

Szymon MORAWSKI

IBOX M LIGA CYCLING TEAM
00:04:56.537
3

Ostatni sklasyfikowany

 
00:04:56.537
1

Witek PRZYBYLSKI

Bike Salon Team
00:22:17.545
2

Adrian MIRKOWSKI

NOSiR Mazowsze Serce Polski Cycling Team
00:23:34.576
3

Dawid CZYŻ

Warszawski Klub Kolarski
00:26:26.857
8

Ostatni sklasyfikowany

 
00:45:50.062
1

Aleksander WOŁOSZCZUK

IBOX M LIGA CYCLING TEAM
00:22:49.567
2

Piotr JAKUBCZYK

GEODETIC TEAM
00:30:45.313
3

Faris MUSA

brak
00:38:24.544
4

Ostatni sklasyfikowany

 
00:38:24.544
1

Adrianna BADER-STRZAŁA

Pro Family Sport Team
00:27:04.413
2

Julianna KRAMSKA

Kamyk Radzymin MTB Team
00:29:54.071
3

Olga KALECIŃSKA

Mitutoyo AZS Wratislavia
00:33:17.008
3

Ostatni sklasyfikowany

 
00:33:17.008
1

Anna SZYLBERG

KS Barakuda Mińsk Mazowiecki
00:23:39.405
2

Zofia PRZYBYLSKA

Bike Salon Team
00:23:49.885
3

Zosia PROCZEK

KS Barakuda Mińsk Mazowiecki
00:29:46.209
3

Ostatni sklasyfikowany

 
00:29:46.209
1

Weronika SKRZYŃSKA

LUKS Dwójka Danielo Sportswear Stryków
00:22:03.750
2

Emilia KAŁOWSKA

KS Barakuda Mińsk Mazowiecki
00:34:08.907
2

Ostatni sklasyfikowany

 
00:34:08.907
1

Fryderyk WĘGRZYN

VMAX Mińsk Mazowiecki
00:02:24.071
2

 
2

Ostatni sklasyfikowany

 
00:02:24.071
1

Cyprian ŚWIDERSKI

Trezado Bike on Wax
00:59:47.420
2

Jakub TOMASZEWSKI

TIMBUD TEAM
01:01:00.915
3

Bartosz PWLIK

brak
01:29:12.420
3

Ostatni sklasyfikowany

 
01:29:12.420
1

Izabela KURMANOWSKA

Polski Klub MTB
01:15:08.841
2

Sylwia ZDUNIAK

MyBike.pl
01:16:17.044
3

Monika KOWALSKA

brak
01:16:17.837
7

Ostatni sklasyfikowany

 
01:34:01.582
1

Emil KRUPA

Bike Salon Team
00:54:07.606
2

Marcin CELIŃSKI

AK-SPED
00:59:51.660
3

Krzysiek KWIATKOWSKI

Beat Bike
01:00:39.128
21

Ostatni sklasyfikowany

 
01:30:58.505
1

Nina WAWRYSZUK

Mińska Grupa Rowerowa
01:16:41.629
2

Anna JĘDRZEJCZYK

AK-SPED
01:22:46.012
3

Julia NOWAK

Bike Salon Team
01:24:14.695
3

Ostatni sklasyfikowany

 
01:24:14.695
1

Bartosz BEJM

BejmTeam Go Invest
00:54:55.708
2

Michał BARABASZ

Bike Salon Team
01:00:35.637
3

Piotr WANAT

MSR OLSZTYN
01:01:39.478
8

Ostatni sklasyfikowany

 
01:21:12.819
1

Justyna TARNOWSKA

Bike Salon Team
01:02:16.716
2

Agnieszka TROINSKA

Bike Salon Team
01:21:33.395
3

Agnieszka MALEC

brak
01:36:31.895
3

Ostatni sklasyfikowany

 
01:36:31.895
1

Bożena WACHNIK

TEAM SportStation
01:20:11.575
1

Ostatni sklasyfikowany

 
01:20:11.575
1

Paweł BALCERZAK

VMAX Mińsk Mazowiecki
00:56:38.956
2

Przemysław BRONIKOWSKI

TEAM SportStation
00:57:15.473
3

Arkadiusz KALLAS

brak
00:58:54.423
37

Ostatni sklasyfikowany

 
01:44:04.718
1

Ireneusz KOWALSKI

SuperDrob Bike Team
00:58:52.339
2

Tadeusz ŚWIDERSKI

TIMBUD TEAM
01:02:10.510
3

Krzysztof KLEMENTOWICZ

brak
01:07:16.539
9

Ostatni sklasyfikowany

 
01:36:20.230
1

Andrzej KRUPA

Bike Salon Team
00:55:41.859
2

Tomasz Kuczewski KUCZEWSKI

Trezado Bike on Wax
01:09:51.409
3

Marcin BIENIADA

WILDBORN E System
01:12:43.915
5

Ostatni sklasyfikowany

 
01:31:52.142
1

Rafał NOWICKI

Mińska Grupa Rowerowa
01:58:35.794
1

Ostatni sklasyfikowany

 
01:58:35.794
1

Magdalena KOSKO

MCP BIKE TEAM
01:59:12.970
2

Anna STĘPNIAK

IFON Kolarz Klub
02:21:32.999
2

Ostatni sklasyfikowany

 
02:21:32.999
1

Mateusz REJCH

Serwis Bajka
01:37:48.513
2

Kamil KARWAT

Świat Rowerów Team
01:38:23.015
3

Bartosz BOROWICZ

COZMOBIKE TEAM
01:38:40.764
35

Ostatni sklasyfikowany

 
00:02:26.294
1

Adam ANDRZEJCZUK

Bike Salon Team
01:52:58.836
2

Paweł MIKOŁAJCZYK

Bike Salon Team
01:55:03.084
3

Krzysztof MAJKOWSKI

brak
01:55:29.494
9

Ostatni sklasyfikowany

 
02:08:21.157
1

Kasia ANDRZEJCZUK

IFON Kolarz Klub
02:29:16.837
2

Dominika CYBULSKA

wydolność.pl
02:43:13.821
2

Ostatni sklasyfikowany

 
02:43:13.821
1

Paweł KOŁODZIEJEK

Bike Salon Team
01:44:53.484
2

Sławek BANASIK

BananaMAN
01:48:49.881
3

Szymon CYGAN

KK Cyklon Warszawa
01:50:30.452
36

Ostatni sklasyfikowany

 
02:46:17.865
1

Jarosław MITAS

IBOX M LIGA CYCLING TEAM
01:51:11.698
2

Piotr ANDRZEJCZUK

Alltop STAG Team
02:07:47.809
3

Dariusz ZIELIŃSKI

Ramę na Ramię
02:16:45.304
6

Ostatni sklasyfikowany

 
02:39:17.400
1

Sławomir KĄKOL

TIMBUD TEAM
01:54:30.485
2

Wojtek WACHNIK

TEAM SportStation
01:55:36.002
3

Krzysztof MROŻEWSKI

MyBike.pl
01:56:59.284
7

Ostatni sklasyfikowany

 
02:46:20.083