Dekoracja

M LIGA XC #3 Góra Meran Otwock

Góra Meran Otwock

1

Mateusz SZYSZKO

Warszawski Klub Kolarski
00:58:40.645
2

Piotr MAŁEK

IBOX M LIGA CYCLING TEAM
01:01:14.969
3

Marcin KUDLAK

MCP BIKE TEAM
01:02:11.901
46

Ostatni sklasyfikowany

 
00:14:03.913
1

Katarzyna PRASZCZAŁEK

Trenujemy z sercem dla Kuby
00:27:04.603
2

Weronika SKRZYŃSKA

LUKS Dwójka Danielo Sportswear Stryków
00:31:00.131
2

Ostatni sklasyfikowany

 
00:31:00.131
1

Paweł SOCZEWSKI

brak
01:02:10.100
2

Michał FICOŃ

VARSO
01:03:25.395
3

Rafal BRODOWSKI

Polski Klub MTB
01:04:36.025
33

Ostatni sklasyfikowany

 
00:09:03.913
1

Klaudia CICHACKA

METROBIKES.PL
01:02:56.947
2

Justyna MAŁEK

IBOX M LIGA CYCLING TEAM
00:56:40.294
3

Zuzanna WIECZOREK

brak
01:02:30.055
4

Ostatni sklasyfikowany

 
01:06:02.714
1

Mateusz REJCH

Serwis Bajka
01:20:38.074
2

Jacek RZĄDCA

Świat Rowerów Team
01:23:00.336
3

Jakub MATKOWSKI

WKK
01:23:52.597
27

Ostatni sklasyfikowany

 
00:23:23.842
1

Damian BERKAN

Warszawski Klub Kolarski
00:19:25.972
2

Witek PRZYBYLSKI

Bike Salon Team
00:20:01.119
3

Mikołaj MAŁEK

IBOX M LIGA CYCLING TEAM
00:20:06.192
15

Ostatni sklasyfikowany

 
00:24:29.250
1

Witek PRZYBYLSKI

Bike Salon Team
00:20:01.119
2

Paweł WALERZAK

brak
00:24:23.246
3

Marcel SIKORA

Rock-Rower
00:23:18.354
4

Ostatni sklasyfikowany

 
00:24:29.250
1

Damian BERKAN

Warszawski Klub Kolarski
00:19:25.972
2

Mikołaj MAŁEK

IBOX M LIGA CYCLING TEAM
00:20:06.192
3

Aleksander WOŁOSZCZUK

IBOX M LIGA CYCLING TEAM
00:20:25.069
7

Ostatni sklasyfikowany

 
00:20:11.570
1

Emilia WYSOCKA

Warszawski Klub Kolarski
00:19:37.628
2

Olga BERKAN

Warszawski Klub Kolarski
00:21:39.139
3

Magda RZĄDCA

brak
00:23:56.414
3

Ostatni sklasyfikowany

 
00:23:56.414
1

Zofia PRZYBYLSKA

Bike Salon Team
00:19:37.254
1

Ostatni sklasyfikowany

 
00:19:37.254
1

Jakub MATKOWSKI

Warszawski Klub Kolarski
01:23:52.597
2

Paweł ZIELIŃSKI

Polski Klub MTB
01:32:12.559
3

Albert KAROLONEK

brak
01:32:17.859
11

Ostatni sklasyfikowany

 
01:32:41.168
1

Mateusz REJCH

Serwis Bajka
01:20:08.074
2

Jacek RZĄDCA

Świat Rowerów Team
01:22:30.336
3

Marcin CHRUŚLAK

GEODETIC TEAM
01:25:00.455
16

Ostatni sklasyfikowany

 
00:22:53.842
1

Klaudia CICHACKA

METROBIKES.PL
01:02:16.203
2

Zuzanna WIECZOREK

brak
01:01:49.311
2

Ostatni sklasyfikowany

 
01:01:49.311
1

Mateusz SZYSZKO

Warszawski Klub Kolarski
00:58:40.645
2

Bartosz WĘGRZYNOWSKI

TEAM SportStation
00:58:48.934
2

Ostatni sklasyfikowany

 
00:58:48.934
1

Katarzyna PRASZCZAŁEK

Trenujemy z sercem dla Kuby
01:09:13.176
1

Ostatni sklasyfikowany

 
01:09:13.176
1

Justyna MAŁEK

IBOX M LIGA CYCLING TEAM
00:55:59.550
2

Agnieszka CZERSKA-KRYSIK

Bike Salon Team
01:05:21.970
2

Ostatni sklasyfikowany

 
01:05:21.970
1

Piotr MAŁEK

IBOX M LIGA CYCLING TEAM
00:56:14.969
2

Marcin KUDLAK

MCP BIKE TEAM
00:57:11.901
3

Krzysztof LATOSZEK

Trenujemy z sercem dla Kuby
00:57:44.337
23

Ostatni sklasyfikowany

 
00:09:03.913
1

Jarosław MITAS

IBOX M LIGA CYCLING TEAM
00:59:11.281
2

Lucjan MAŚLANA

brak
01:07:34.553
3

Cezary CHMIELEWSKI

Bike Salon Team
00:55:57.533
8

Ostatni sklasyfikowany

 
00:57:29.913
1

Sławomir WYSOCKI

PATNET Team
01:07:25.977
2

Ludwik MAJORCZYK

brak
00:59:04.008
2

Ostatni sklasyfikowany

 
00:59:04.008
1

Weronika SKRZYŃSKA

LUKS Dwójka Danielo Sportswear Stryków
00:31:00.131
1

Ostatni sklasyfikowany

 
00:31:00.131
1

Adam WYSZOMIERSKI

Warszawski Klub Kolarski
00:29:33.342
2

Karol SKRZYŃSKI

Kamyk Radzymin MTB Team
00:31:22.961
3

Mateusz ROSINSKI

brak
00:32:28.910
5

Ostatni sklasyfikowany

 
00:44:16.159