Dekoracja

Junior Cup + zaległy XXVI Wyścig Niepodległości

Łódź, Łagiewniki

1

Michał BIEGAŃSKI

brak
00:00:52.330
2

Marcel PEREK

brak
00:01:04.066
3

Adam PROKOFIEW

brak
00:01:21.800
5

Ostatni sklasyfikowany

 
00:03:31.515
1

Lila NOGALSKA

IFON Kolarz Klub
00:02:21.261
2

Iga WRONKA

brak
00:02:29.293
3

Hanna PRZYCHODZEŃ

Baumit MTB Team
00:02:32.103
7

Ostatni sklasyfikowany

 
00:03:18.918
1

Zuzanna ZELCER

Luks Dwójka Danielo Sportswear Stryków
00:02:01.457
2

Zuzanna ŚWIERCZYŃSKA

Szkółka Kolarska ŁTC
00:02:10.978
3

Klaudia ŚWITKOWSKA

GATTA BIKE - RS
00:02:17.331
3

Ostatni sklasyfikowany

 
00:02:17.331
1

Jakub PAWŁOWSKI

Cyklomaniacy.pl
00:06:49.087
2

Tymon SZKUDLARSKI

Kk tramwajarz
00:07:07.751
3

Oskar PRUSINOWSKI

Luks Dwójka Danielo Sportswear Stryków
00:07:09.381
17

Ostatni sklasyfikowany

 
00:13:45.523
1

Łukasz BILANT

GOKiS Zapolice
00:13:35.451
2

Zofia KONOPA

GOKiS Zapolice
00:13:39.293
3

Jan PRZETAK

Raz Na Wozie Brzeziny Mtb Team
00:13:39.802
13

Ostatni sklasyfikowany

 
00:22:45.807
1

Dawid GWIAZDA

Raz Na Wozie Brzeziny Mtb Team
00:18:23.021
2

Maciek STEFAŃSKI

Luks Dwójka Danielo Sportswear Stryków
00:19:20.064
3

Bartosz NOWAK

Raz Na Wozie Brzeziny Mtb Team
00:19:55.266
10

Ostatni sklasyfikowany

 
00:25:19.377
1

Konrad SKWIRA

Birota
00:19:54.938
2

Cyprian SOKOLSKI

Birota
00:21:02.373
3

Jacek KANICKI

Birota
00:23:07.405
5

Ostatni sklasyfikowany

 
00:16:21.533
1

Michał BIEGAŃSKI

brak
00:00:52.330
2

Marcel PEREK

brak
00:01:04.066
3

Adam PROKOFIEW

brak
00:01:21.800
5

Ostatni sklasyfikowany

 
00:03:31.515
1

Piotr GAJEWSKI

MOVLINK Bike Team
00:27:38.770
2

Jarosław ZIÓŁKOWSKI

IFON Kolarz Klub
00:28:00.655
3

Tomasz LUTECKI

IFON Kolarz Klub
00:28:08.250
24

Ostatni sklasyfikowany

 
00:28:47.081
1

Jan SZKUDLARSKI

Kk tramwajarz
00:02:06.099
2

Jan PRUSINOWSKI

Luks Dwójka Danielo Sportswear Stryków
00:02:13.822
3

Carter STEADMAN

Klub Kolarski Tramwajarz
00:02:19.100
14

Ostatni sklasyfikowany

 
00:03:31.047
1

Sebastian BITTNER

danielosportswear
00:28:07.940
2

Filip WOSIK

Raz Na Wozie Brzeziny Mtb Team
00:29:17.171
3

Makary KRAWCZYK

LKK LUKS SŁAWNO
00:30:04.155
15

Ostatni sklasyfikowany

 
00:21:59.876
1

Kamil NOGALSKI

IFON Kolarz Klub
00:37:11.396
2

Marcin RESZKE

Brazzers
00:37:14.208
3

Paweł BUŁECZKA

GATTA BIKE-RS / Rajsport Aktive
00:38:03.353
32

Ostatni sklasyfikowany

 
00:05:41.476