Dekoracja

Perły Małopolski 2020 Rabka-Zdrój

Rabka Zdrój

Open Bieg Średni

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 JAKUB KAŁUŻNY KW ZAKOPANE ZAKOPANE 01:00:48
2 PAWEŁ CHLIPAŁA   01:02:00
3 TOMASZ SKRZYPCZAK PROGRES WROCŁAW 01:04:21

Open Bieg Krótki

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 ROBERT KIDOŃ ORAWARUN LIPNICA MAŁA 00:27:21
2 Łukasz FLISIŃSKI brak Sosnowiec 00:27:22
3 JERZY PACHUT MUAY RUNNING TEAM SŁOPNICE 00:27:46

Open Bieg Długi

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 TOMASZ KOCZWARA   RADOMYŚL WIELKI 01:22:54
2 Tomasz KOBOS brak 01:29:41
3 CEZARY BALIGA   OLESNO 01:31:59

Chłopcy roczniki 2007-2009

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 SAMUEL ZAJĄC MKS RABKA ZDRÓJ SPYTKOWICE 00:02:23
2 KAROL TYLIBA JURA TEAM PRZEGINIA 00:02:35
3 STACHU JACH   ZAKOPANE 00:02:44

Chłopcy roczniki 2010-2012

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 KACPER PACHUT   SŁOPNICE 00:01:51
2 Jakub CZARNECKI brak Masłomiąca 00:01:54
3 PAWEŁ KĘDROŃ   SŁOPNICE 00:02:16

Chłopcy roczniki 2013-2015

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 KAROL GWIZDAŁA   ZALAS 00:01:01
2 FRANEK SWOBODA ZGREDEK TEAM KRAKÓW 00:01:10
3 PIOTR PADŁO   KRAKÓW 00:01:12

Chłopcy roczniki 2016 i młodsi

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 GRZEGORZ JULIUSZ ZIELIŃSKI   00:00:50
2  

Dziewczynki roczniki 2007-2009

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 IZABELA TYLIBA JURA TEAM PRZEGINIA 00:03:03
2 KINGA ŻUKOW BTM RUNNERS BYTOM 00:03:08
3  

Dziewczynki roczniki 2010-2012

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Dominika TRACZYK brak Rabka Zdrój 00:02:34
2 Róża OBAJTEK brak 00:03:08

Dziewczynki roczniki 2013-2015

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 NICOLA ZAJĄC   SPYTKOWICE 00:00:58
2 ZOFIA KRZAK   NOWY SĄCZ 00:01:03
3 KLARA ZIELIŃSKA   00:01:12

Dziewczynki roczniki 2016 i młodsze

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 KAMILA BRYSZ   KRAKÓW 00:00:47
2 INGA SIWIŃSKA   KRAKÓW 00:01:17
3  

Bieg Średni PUNKT

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 GRZEGORZ CZARNECKI G.O.A.T. TEAM MICHAŁOWICE MASŁOMIĄCA 00:33:45
2 PRZEMEK MORMUL DSV KRAKOW 00:34:29
3 ANDRZEJ KIEŁT #ADAMCZERWIŃSKITEAM KRAKÓW 00:35:26