Dekoracja

SIXT Puchar Mazowsza XCO 2021 #1

Warszawa, Jabłonna

1

Klaudia CZABOK

brak
00:56:54
2

Aleksandra PODGÓRSKA

RK EXCLUSIVE DOORS MTB TEAM
00:57:07
3

Barbara BOROWIECKA

Giant Gorzów LIV Team
00:57:36
20

Ostatni sklasyfikowany

 
01:03:05
1

Filip HELTA

SGR Specialized
01:09:49
2

Krzysztof ŁUKASIK

JBG2 CryoSpace
01:09:50
3

Piotr KONWA

SGR Specialized
01:11:37
65

Ostatni sklasyfikowany

 
00:19:34
1

Krzysztof KLIMEK

RK EXCLUSIVE DOORS MTB TEAM
01:04:31
2

Maksymilian WIŚNIOWSKI

RK EXCLUSIVE DOORS MTB TEAM
01:04:54
3

Jan AMBROŻKIEWICZ

Warszawski Klub Kolarski
01:04:59
31

Ostatni sklasyfikowany

 
00:32:02
1

Brajan ŚWIDER

KS Luboń Skomielna Biała
00:51:43
2

Ksawier GARNEK

RK EXCLUSIVE DOORS MTB TEAM
00:51:44
3

Filip SURDYK

KAMYK RADZYMIN MTB TEAM
00:52:11
56

Ostatni sklasyfikowany

 
01:02:46
1

Kinga ŻUR

KS Luboń Skomielna Biała
01:00:43
2

Hanna FIJAŁKOWSKA

Mitutoyo AZS Wratislavia Wrocław
01:02:12
3

Agnieszka TYLKA

KS Luboń Skomielna Biała
01:04:33
11

Ostatni sklasyfikowany

 
01:04:14
1

Hania MAZURKIEWICZ

Warszawski Klub Kolarski
00:47:52
2

Sara BODKOWSKA

KS Luboń Skomielna Biała
00:47:58
3

Kamila KLAUS

KAMYK RADZYMIN MTB TEAM
00:49:21
14

Ostatni sklasyfikowany

 
00:57:09
1

Przemysław BARANOWSKI

Bialoblocki Pro Coaching Team
01:08:01
2

Dariusz POROŚ

Mitutoyo AZS Wratislavia Wrocław
01:08:50
3

Andrzej MICHNIAK

Warszawski Klub Kolarski
01:09:51
48

Ostatni sklasyfikowany

 
00:16:46
1

Bogdan CZARNOTA

RK EXCLUSIVE DOORS MTB TEAM
00:53:13
2

Arkadiusz JUSIŃSKI

EVANLITE
00:56:40
3

Norbert ŁYSIAK

KS N-Bike Academy
00:56:48
28

Ostatni sklasyfikowany

 
00:52:59
1

Dorota WARCZYK

LKK START Tomaszów Mazowiecki
01:07:07
2

 
2

Ostatni sklasyfikowany

 
01:07:07
1

Karolina POROŚ

Mitutoyo AZS Wratislavia Wrocław
00:32:12
2

Nela FALTYSOVÁ

Adastra Cycling Team
00:32:18
3

Natalia DOBRZYŃSKA

KAMYK RADZYMIN MTB TEAM
00:33:12
15

Ostatni sklasyfikowany

 
00:51:39
1

Michał GRUCA

KAMYK RADZYMIN MTB TEAM
00:41:56
2

Dominik KUKLA

Adastra Cycling Team
00:42:49
3

Kacper URBANEK

Warszawski Klub Kolarski
00:43:11
60

Ostatni sklasyfikowany

 
00:30:07
1

Julia ZIĘBA

LKK LUKS SŁAWNO
01:01:21
2

Magdalena ZAWIERTA

Wkk Wisniewski MTB Team
01:01:23
3

Patrycja ZAWIERTA

Wkk Wisniewski MTB Team
01:05:17
8

Ostatni sklasyfikowany

 
01:03:05
1

Konrad CZABOK

Warszawski Klub Kolarski
01:12:30
2

Stanisław NOWAK

KS Luboń Skomielna Biała
01:12:31
3

Szymon POMIAN

GKS „Cartusia” w Kartuzach Bike Atelier
01:15:21
28

Ostatni sklasyfikowany

 
00:19:34
1

Ignacy GĘBALA

Warszawski Klub Kolarski
00:06:49
2

Jakub ABRAMEK

Warszawski Klub Kolarski
00:07:35
3

Tomasz PUŁAWSKI

Warszawski Klub Kolarski
00:07:52
11

Ostatni sklasyfikowany

 
00:11:25
1

Olga KALECIŃSKA

Mitutoyo AZS Wratislavia Wrocław
00:06:41
2

Maja DUDKOWSKA

KAMYK RADZYMIN MTB TEAM
00:07:58
3

Zofia KLIŚ

brak
00:08:45
5

Ostatni sklasyfikowany

 
00:09:38
1

Ryszard KURPIEWSKI

Mitutoyo AZS Wratislavia Wrocław
00:13:43
2

Rafał PROKOPSKI

Mitutoyo AZS Wratislavia Wrocław
00:13:46
3

Leon OŁDAK

brak
00:14:30
22

Ostatni sklasyfikowany

 
00:15:06
1

Michał STRUZIK

Warszawski Klub Kolarski
00:13:23
2

Maciej ROGALSKI

Warszawski Klub Kolarski
00:13:44
3

Michał WOLNY

Warszawski Klub Kolarski
00:14:21
28

Ostatni sklasyfikowany

 
00:13:30
1

Natalia PIRÓG

KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA
00:14:34
2

Dorota PACHOCKA

Warszawski Klub Kolarski
00:15:26
3

Patrycja TABOR

Warszawski Klub Kolarski
00:15:29
18

Ostatni sklasyfikowany

 
00:11:53
1

Gabriela SKRZYPCZAK

KS KLIF CHŁAPOWO
00:16:20
2

Emilia WYSOCKA

Warszawski Klub Kolarski
00:17:11
3

Maja MUDLAFF

KS KLIF CHŁAPOWO
00:17:20
13

Ostatni sklasyfikowany

 
00:27:08