Dekoracja

SIXT Puchar Mazowsza XCO 2021 #1

Warszawa, Jabłonna

Elita Kobiet + U-23

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Klaudia CZABOK brak Warszawa 00:56:54
2 Aleksandra PODGÓRSKA RK EXCLUSIVE DOORS MTB TEAM Bielawa 00:57:07
3 Barbara BOROWIECKA Giant Gorzów LIV Team Gorzów Wielkopolski 00:57:36

Elita Mężczyzn + U23

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Filip HELTA SGR Specialized Boguszów Gorce 01:09:49
2 Krzysztof ŁUKASIK JBG2 CryoSpace Pomiechówek 01:09:50
3 Piotr KONWA SGR Specialized Wałbrzych 01:11:37

Junior

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Krzysztof KLIMEK RK EXCLUSIVE DOORS MTB TEAM Rybnik 01:04:31
2 Maksymilian WIŚNIOWSKI RK EXCLUSIVE DOORS MTB TEAM Bielsko-Biała 01:04:54
3 Jan AMBROŻKIEWICZ Warszawski Klub Kolarski Józefosław 01:04:59

Junior Młodszy

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Brajan ŚWIDER KS Luboń Skomielna Biała Skomielna Biała 00:51:43
2 Ksawier GARNEK RK EXCLUSIVE DOORS MTB TEAM Zwonowice 00:51:44
3 Filip SURDYK KAMYK RADZYMIN MTB TEAM RADZYMIN 00:52:11

Juniorka

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Kinga ŻUR KS Luboń Skomielna Biała Skomielna Biala 01:00:43
2 Hanna FIJAŁKOWSKA Mitutoyo AZS Wratislavia Wrocław Wrocław 01:02:12
3 Agnieszka TYLKA KS Luboń Skomielna Biała Skomielna Biała 01:04:33

Juniorka Młodsza

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Hania MAZURKIEWICZ Warszawski Klub Kolarski Warszawa 00:47:52
2 Sara BODKOWSKA KS Luboń Skomielna Biała Skomielna Biala 00:47:58
3 Kamila KLAUS KAMYK RADZYMIN MTB TEAM RADZYMIN 00:49:21

Masters I

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Przemysław BARANOWSKI Bialoblocki Pro Coaching Team Warszawa 01:08:01
2 Dariusz POROŚ Mitutoyo AZS Wratislavia Wrocław Wrocław 01:08:50
3 Andrzej MICHNIAK Warszawski Klub Kolarski Warszawa 01:09:51

Masters II

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Bogdan CZARNOTA RK EXCLUSIVE DOORS MTB TEAM Żywiec 00:53:13
2 Arkadiusz JUSIŃSKI EVANLITE Jasienica 00:56:40
3 Norbert ŁYSIAK KS N-Bike Academy Niemcz 00:56:48

Masters Kobiet

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Dorota WARCZYK LKK START Tomaszów Mazowiecki Tomaszów Mazowiecki 01:07:07
2  

Młodziczka

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Karolina POROŚ Mitutoyo AZS Wratislavia Wrocław Wrocław 00:32:12
2 Nela FALTYSOVÁ Adastra Cycling Team Klecany 00:32:18
3 Natalia DOBRZYŃSKA KAMYK RADZYMIN MTB TEAM Radzymin 00:33:12

Młodzik

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Michał GRUCA KAMYK RADZYMIN MTB TEAM RADZYMIN 00:41:56
2 Dominik KUKLA Adastra Cycling Team Klecany 00:42:49
3 Kacper URBANEK Warszawski Klub Kolarski Warszawa 00:43:11

U-23 Kobiet

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Julia ZIĘBA LKK LUKS SŁAWNO Sławno 01:01:21
2 Magdalena ZAWIERTA Wkk Wisniewski MTB Team Wieruszów 01:01:23
3 Patrycja ZAWIERTA Wkk Wisniewski MTB Team Wieruszów 01:05:17

U-23 Mężczyzn

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Konrad CZABOK Warszawski Klub Kolarski Warszawa 01:12:30
2 Stanisław NOWAK KS Luboń Skomielna Biała Skomielna Biała 01:12:31
3 Szymon POMIAN GKS „Cartusia” w Kartuzach Bike Atelier Białystok 01:15:21

Wentylki (Chłopcy)

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Ignacy GĘBALA Warszawski Klub Kolarski Warszawa 00:06:49
2 Jakub ABRAMEK Warszawski Klub Kolarski Warszawa 00:07:35
3 Tomasz PUŁAWSKI Warszawski Klub Kolarski Warszawa 00:07:52

Wentylki (Dziewczynki)

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Olga KALECIŃSKA Mitutoyo AZS Wratislavia Wrocław Wrocław 00:06:41
2 Maja DUDKOWSKA KAMYK RADZYMIN MTB TEAM RADZYMIN 00:07:58
3 Zofia KLIŚ brak 00:08:45

Żak

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Ryszard KURPIEWSKI Mitutoyo AZS Wratislavia Wrocław Pietrzykowice 00:13:43
2 Rafał PROKOPSKI Mitutoyo AZS Wratislavia Wrocław Wrocław 00:13:46
3 Leon OŁDAK brak Legionowo 00:14:30

Żak II Chłopcy

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Michał STRUZIK Warszawski Klub Kolarski Wola Aleksandra 00:13:23
2 Maciej ROGALSKI Warszawski Klub Kolarski Warszawa 00:13:44
3 Michał WOLNY Warszawski Klub Kolarski Warszawa 00:14:21

Żak II Dziewczęta

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Natalia PIRÓG KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA Kąty Wrocławskie 00:14:34
2 Dorota PACHOCKA Warszawski Klub Kolarski Warszawa 00:15:26
3 Patrycja TABOR Warszawski Klub Kolarski Dębe 00:15:29

Żakini

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Gabriela SKRZYPCZAK KS KLIF CHŁAPOWO Puck 00:16:20
2 Emilia WYSOCKA Warszawski Klub Kolarski Pruszków 00:17:11
3 Maja MUDLAFF KS KLIF CHŁAPOWO Chłapowo 00:17:20