Dekoracja

Porsche CUP 2021 Tor Ułęż - Sesja II popołudniowa

Tor Ułęż

RANKING Open

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Dawid DOLUK   00:33:54.494
2 Mariusz BARTNIK   00:34:27.968
3 Piotr SUWAŁA   00:26:07.616

Open - w KOLEJNOŚCI PRZEJAZDÓW

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Mariusz BARTNIK   01:53:44.079
2 Dawid DOLUK   01:57:49.198
3 Adam JUNCZYK   01:58:44.246

Panamericana

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Artur GRABIEC   00:09:16.236

RANKING Suma 2 najlepszych okr SESJA POPOŁUDNIOWA

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Dawid DOLUK   00:33:54.494
2 Mariusz BARTNIK   00:34:27.968
3 Piotr SUWAŁA   00:26:07.616

RANKING Suma 4 najlepszych okr SESJA PORANNA + POPOŁUDNIOWA

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Dawid DOLUK   00:33:54.494
2 Mariusz BARTNIK   00:34:27.968
3 Piotr SUWAŁA   00:26:07.616

Speed 300

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Sebastian KURZAJAK   00:31:34.957
2 Damian TOMASIK   00:29:37.395
3 Szymon KOBYLINSKI   00:21:56.976

Speed 350

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Tomasz WITT   00:31:00.952
2 Marek CELNER   00:22:31.324
3 Adam JUNCZYK   00:33:19.821

Speed 400

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Paweł CHRZANOWSKI   00:11:20.285
2 Piotr JASIEWICZ   00:11:53.070

Speed 450

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Dawid DOLUK   00:33:54.494
2 Mariusz BARTNIK   00:34:27.968
3 Piotr SUWAŁA   00:26:07.616

Speed 550

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1  

Trophy Sport

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Michał RODAK   00:33:27.273
2 Andrzej PAWŁOWSKI   00:35:26.948
3 Grzegorz DZIKIEWICZ   00:30:02.634

Trophy Sport GT

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Tomasz CHMIELECKI   00:13:16.518
2 Dominika WĘGRZYNEK   00:17:48.942
3  

Trophy Youngtimer

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Piotr WITKOWSKI   00:32:46.775
2 Dominik CHOMA   00:09:16.977
3 Marek DOPIERA   00:19:16.321