Dekoracja

SIXT Puchar Mazowsza XCO 2021 #2

Wesoła

1

Piotr HANKUS

RK EXCLUSIVE DOORS MTB TEAM
00:27:41
2

Michał CICHOŃ

brak
00:28:51
3

Aleksander JAGOSZ

brak
00:29:29
14

Ostatni sklasyfikowany

 
00:37:43
1

Klaudia CICHACKA

MetroBikes.pl
01:03:39
2

Patrycja PIOTROWSKA

Fundacja Piotrowski Bikes Cargo Express
01:04:47
3

Małgorzata MAZUREK

UKS Krupiński Suszec Konwa Bike
01:05:44
8

Ostatni sklasyfikowany

 
01:08:03
1

Michał TOPÓR

NS Bikes Factory
01:16:53
2

Maciej JEZIORSKI

jezior.bike
01:16:56
3

Paweł GARCZYK

Warszawski Klub Kolarski
01:20:22
41

Ostatni sklasyfikowany

 
01:32:16
1

Mateusz SZYSZKO

Warszawski Klub Kolarski
01:20:52
2

Maciej PETRYSZYN

UKK Huragan Wołomin
01:25:35
3

Jakub PYSZNY

Grupa Kolarska Viktoria Rybnik
01:15:14
8

Ostatni sklasyfikowany

 
01:21:16
1

Brajan ŚWIDER

KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
00:53:44
2

Maciej JAROSŁAWSKI

Warszawski Klub Kolarski
00:53:56
3

Filip SURDYK

KAMYK RADZYMIN MTB TEAM
00:54:03
28

Ostatni sklasyfikowany

 
01:03:34
1

Malwina KRZYCZKOWSKA

Warszawski Klub Kolarski
01:06:55
2

Barbara MAKAREWICZ

Warszawski Klub Kolarski
01:12:55
3

Gabriela JANOWICZ

Piasecki Concept
00:57:05
4

Ostatni sklasyfikowany

 
01:10:43
1

Hania MAZURKIEWICZ

Warszawski Klub Kolarski
00:43:23
2

Kamila KLAUS

KAMYK RADZYMIN MTB TEAM
00:43:38
3

Tatiana GROMADA

RK EXCLUSIVE DOORS MTB TEAM
00:46:04
11

Ostatni sklasyfikowany

 
00:52:38
1

Jacek RZADCA

Trezado Wolfpack
01:14:06
2

Andrzej MICHNIAK

Warszawski Klub Kolarski
01:14:32
3

Jarosław HAŁAS

brak
01:14:37
31

Ostatni sklasyfikowany

 
01:32:05
1

Daniel PEPLA

Trezado Wolfpack
00:58:37
2

Michał DOBRZYŃSKI

KAMYK RADZYMIN MTB TEAM
00:58:56
3

Adam OSTROWSKI

OSTRYTrener
01:00:28
17

Ostatni sklasyfikowany

 
01:05:19
1

Kinga SKRZYPCZAK

KS KLIF CHŁAPOWO
00:58:01
2

Dorota WARCZYK

LKK START Tomaszów Mazowiecki
01:03:20
2

Ostatni sklasyfikowany

 
01:03:20
1

Nela FALTYSOVÁ

ADASTRA Cycling Team
00:35:00
2

Natalia DOBRZYŃSKA

KAMYK RADZYMIN MTB TEAM
00:35:57
3

Maria AMBROŻKIEWICZ

Warszawski Klub Kolarski
00:37:00
12

Ostatni sklasyfikowany

 
00:49:03
1

Dominik KUKLA

ADASTRA Cycling Team
00:44:41
2

Aleksander STRUZIK

Warszawski Klub Kolarski
00:45:25
3

David KOLÁŘ

ADASTRA Cycling Team
00:46:05
41

Ostatni sklasyfikowany

 
00:53:51
1

Edyta KRYŃSKA

Warszawski Klub Kolarski
00:56:39
2

Marta RUSEK

Warszawski Klub Kolarski
00:58:40
3

Marta KOC

Warszawski Klub Kolarski
00:59:55
4

Ostatni sklasyfikowany

 
01:08:03
1

Paweł GARCZYK

Warszawski Klub Kolarski
01:20:22
2

Łukasz HELIZANOWICZ

CST ACCENT MTB TEAM
01:20:29
3

Maciej BIEDROŃCZYK

KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
01:20:55
22

Ostatni sklasyfikowany

 
01:32:16
1

Jakub ABRAMEK

Warszawski Klub Kolarski
00:07:42
2

Tomasz PUŁAWSKI

Warszawski Klub Kolarski
00:08:16
3

Franciszek ŚLIWIŃSKI

Warszawski Klub Kolarski
00:08:30
10

Ostatni sklasyfikowany

 
00:13:16
1

Olga KALECIŃSKA

Mitutoyo AZS Wratislavia Wrocław
00:06:59
2

Maja DUDKOWSKA

KAMYK RADZYMIN MTB TEAM
00:08:59
2

Ostatni sklasyfikowany

 
00:08:59
1

Rafał PROKOPSKI

Mitutoyo AZS Wratislavia Wrocław
00:20:46
2

Franek DRZEWIECKI

Warszawski Klub Kolarski
00:21:34
3

Tymon NOWICKI

Warszawski Klub Kolarski
00:21:36
18

Ostatni sklasyfikowany

 
00:24:21
1

Maciej ROGALSKI

Warszawski Klub Kolarski
00:18:44
2

Michał STRUZIK

Warszawski Klub Kolarski
00:18:45
3

Jacek LEWICKI

Warszawski Klub Kolarski
00:19:53
27

Ostatni sklasyfikowany

 
00:29:20
1

Natalia PIRÓG

KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA
00:19:55
2

Dorota PACHOCKA

Warszawski Klub Kolarski
00:21:29
3

Patrycja TABOR

Warszawski Klub Kolarski
00:21:54
15

Ostatni sklasyfikowany

 
00:28:10
1

Gabriela SKRZYPCZAK

KS KLIF CHŁAPOWO
00:24:11
2

Emilia WYSOCKA

Warszawski Klub Kolarski
00:24:21
3

Maja MUDLAFF

KS KLIF CHŁAPOWO
00:27:28
10

Ostatni sklasyfikowany

 
00:16:14