Dekoracja

1# Race Day - Tor Ułęż

Tor Ułęż

Open - w KOLEJNOŚCI PRZEJAZDÓW

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Rafał PAK   06:06:44.374
2 Marek MARIAŃSKI   06:33:42.705
3 Grzegorz STASIUK   06:04:55.995

RANKING Open

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Marek MARIAŃSKI   00:46:47.254
2 Tomasz WÓJCIK   00:37:39.487
3 Sławomir MIĄSKO   00:34:58.510

RANKING STREET

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Sławek MIĄSKO   00:24:45.597
2 Szymon MATULKA   00:41:08.934
3 Irek LUDWINIAK   00:37:54.710

BMW

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Patryk GRODZKI   00:27:40.891
2 Sławek KONASZEWSKI   00:50:37.772
3 Jakub MIENIK   00:37:02.056

SUBARU

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Maciej KALINOWSKI   00:16:16.336
2 Szymon MATULKA   00:41:08.934
3 Marek GIŻYŃSKI   00:37:44.222

RANKING AMERICAN CARS

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Diana PRIETZ   00:30:42.874
2 Andrzej RYGIER   00:15:24.692
3 Konrad KOŁOCIUK   00:57:03.224

RANKING ON

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Kamil KOSELA   00:38:01.130
2 Adrian BEŚCIAK   00:50:11.932

HONDA

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Tomasz WÓJCIK   00:37:39.487
2 Robert KIECZMERSKI   00:38:23.452
3 Wojciech WOŚ   00:47:00.394

AWD

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Mariusz ZIELIŃSKI   00:41:17.633
2 Michał GODUSŁAWSKI   00:37:34.377
3 Sławek MIĄSKO   00:24:45.597

FWD

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Tomasz WÓJCIK   00:37:39.487
2 Robert KIECZMERSKI   00:38:23.452
3 Piotr DZIEGIELEWSKI   00:51:10.271

FWD 1600

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Jakub KURKOWSKI   00:48:42.214
2 Dominik WSZOŁEK   00:32:15.330
3 Piotr NALIWAJKO   00:40:36.072

FWD 2000

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Tomasz WÓJCIK   00:37:39.487
2 Wojciech WOŚ   00:47:00.394
3 Piotr SAMUSIEWICZ   00:37:58.046

FWD 2000+

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Robert KIECZMERSKI   00:38:23.452
2 Piotr DZIEGIELEWSKI   00:51:10.271
3 Michał BORSUK   00:46:10.474

RWD

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Marek MARIAŃSKI   00:46:47.254
2 Sławomir MIĄSKO   00:34:58.510
3 Patryk GRODZKI   00:27:40.891

RWD 2500

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Jakub MIENIK   00:37:02.056
2 Maciej MALCZYSZYN   00:40:42.570
3 Dawid SIWONIA   00:32:29.868

RWD 3000

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Patryk GRODZKI   00:27:40.891
2 Michal FABER   00:36:28.924
3 Maks STRĄG SRB   00:08:46.296

RWD 3000+

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Marek MARIAŃSKI   00:46:47.254
2 Sławomir MIĄSKO   00:34:58.510
3 Sławek KONASZEWSKI   00:50:37.772