Dekoracja

M LIGA Cross Run #1 Góra Sobotów

Góra Sobotów - Wiązowna

1

Mateusz LIS

KLUB SZTUK WALK SOKUDO
00:07:47
2

Szymon MAZUREK

KLUB SZTUK WALK SOKUDO
00:08:04
3

Patryk KOWALCZYK

Lekkoatleci z Otwocka
00:08:39
4

Ostatni sklasyfikowany

 
00:08:53
1

Maksymilian GIL

KLUB SZTUK WALK SOKUDO
00:01:31
2

Tomasz MAJOREK

brak
00:01:35
3

Artur KOWALCZYK

Lekkoatleci z Otwocka
00:01:45
4

Ostatni sklasyfikowany

 
00:02:09
1

Magdalena DROGOSZEWSKA

brak
00:54:04
2

Justyna MAŁEK

IBOX MLIGA RACING TEAM
00:54:19
3

Paulina RĘKAWEK

brak
00:55:07
6

Ostatni sklasyfikowany

 
01:02:48
1

Arkadiusz GRABOWIEC

brak
00:41:14
2

Adam BARGLIK

brak
00:43:15
3

Piotr MAŁEK

IBOX MLIGA RACING TEAM
00:45:17
13

Ostatni sklasyfikowany

 
01:08:07
1

Adrianna BADER-STRZAŁA

KS Orzeł
00:07:51
2

Zosia PRZYBYLSKA

Bike Salon Team
00:08:00
3

Marcelina BARGLIK

KLUB SZTUK WALK SOKUDO
00:09:17
6

Ostatni sklasyfikowany

 
00:12:56
1

Julia MAJOREK

brak
00:01:27
2

Emilia RĘKAWEK

Akademia Sportu Otwock
00:01:36
3

Milena BARGLIK

KLUB SZTUK WALK SOKUDO
00:01:44
4

Ostatni sklasyfikowany

 
00:02:16
1

Paryk ŚWIĘTOCHOWSKI

MKB Dreptak
00:14:51
1

Ostatni sklasyfikowany

 
00:14:51
1

Filip MAŁEK

IBOX MLIGA RACING TEAM
00:14:22
2

Kacper PAŹDZIOCH

KS Barakuda Mińsk Mazowiecki
00:14:42
2

Ostatni sklasyfikowany

 
00:14:42
1

Izabela KSIENIEWICZ-KOWALSKA

brak
01:18:41
1

Ostatni sklasyfikowany

 
01:18:41
1

Paweł GÓRECKI

brak
00:53:17
2

Wojciech LIDZBERSKI

brak
00:54:05
3

Paweł KOWALSKI

brak
00:55:20
4

Ostatni sklasyfikowany

 
01:16:52
1

Filip MAŁEK

IBOX MLIGA RACING TEAM
00:14:22
2

Kacper PAŹDZIOCH

KS Barakuda Mińsk Mazowiecki
00:14:42
3

Paryk ŚWIĘTOCHOWSKI

MKB Dreptak
00:14:51
3

Ostatni sklasyfikowany

 
00:14:51
1

Arkadiusz GRABOWIEC

brak
00:41:14
2

Adam BARGLIK

brak
00:43:15
3

Piotr MAŁEK

IBOX MLIGA RACING TEAM
00:45:17
23

Ostatni sklasyfikowany

 
01:18:41
1

Mateusz LIS

KLUB SZTUK WALK SOKUDO
00:07:47
2

Adrianna BADER-STRZAŁA

KS Orzeł
00:07:51
3

Zosia PRZYBYLSKA

Bike Salon Team
00:08:00
10

Ostatni sklasyfikowany

 
00:12:56
1

Julia MAJOREK

brak
00:01:27
2

Maksymilian GIL

KLUB SZTUK WALK SOKUDO
00:01:31
3

Tomasz MAJOREK

brak
00:01:35
8

Ostatni sklasyfikowany

 
00:02:16