Dekoracja

M Liga MTB XC 1#

1

Adam OSTROWSKI

OSTRY TRENER
00:54:44.228
2

Krzysztof LATOSZEK

Trenujemy z sercem dla Kuby
00:54:47.660
3

Piotr MAŁEK

IBOX MLIGA RACING TEAM
00:54:48.520
65

Ostatni sklasyfikowany

 
00:26:57.967
1

Franciszek ZDUNIAK

Warszawski Klub Kolarski
00:21:30.337
2

Dawid GWIAZDA

Raz Na Wozie MTB Team
00:22:09.957
3

Tymoteusz DUDKOWSKI

Kamyk Radzymin MTB Team
00:22:17.174
15

Ostatni sklasyfikowany

 
00:26:57.967
1

Adam OSTROWSKI

OSTRY TRENER
00:49:14.964
2

Krzysztof LATOSZEK

Trenujemy z sercem dla Kuby
00:49:18.396
3

Piotr MAŁEK

IBOX MLIGA RACING TEAM
00:49:19.256
41

Ostatni sklasyfikowany

 
00:21:13.992
1

Klaudia CICHACKA

METROBIKES.PL
00:58:38.957
2

Justyna MAŁEK

IBOX MLIGA RACING TEAM
00:56:48.267
3

Agnieszka CZERSKA-KRYSIK

Bike Salon Team
00:57:58.131
6

Ostatni sklasyfikowany

 
01:03:32.015
1

Marcin CHRUŚLAK

Geodetic Howden Team
01:07:11.510
2

Łukasz KĘDZIERSKI

MCP Bike Team
01:08:07.758
3

Tomasz IWAŃSKI

PRZYPAŚNIKI TEAM
01:08:48.855
22

Ostatni sklasyfikowany

 
01:16:01.280
1

Ksawery WOLAŃSKI

Warszawski Klub Kolarski
00:17:48.406
2

Witek PRZYBYLSKI

Bike Salon Team
00:18:05.900
3

Tymon NOWICKI

Warszawski Klub Kolarski
00:18:06.034
18

Ostatni sklasyfikowany

 
00:31:00.446
1

Witek PRZYBYLSKI

Bike Salon Team
00:18:05.900
2

Tymon NOWICKI

Warszawski Klub Kolarski
00:18:06.034
3

Paweł WALERZAK

Warszawski Klub Kolarski
00:19:38.653
7

Ostatni sklasyfikowany

 
00:14:13.441
1

Ksawery WOLAŃSKI

Warszawski Klub Kolarski
00:17:48.406
2

Konrad CHOJECKI

Warszawski Klub Kolarski
00:18:19.100
3

Joachim KAWALEC

Warszawski Klub Kolarski
00:19:14.533
4

Ostatni sklasyfikowany

 
00:20:28.781
1

Emilia WYSOCKA

Warszawski Klub Kolarski
00:18:46.763
2

Aniela OLESIEJUK

Warszawski Klub Kolarski
00:21:30.153
3

Łucja RYŻKO

Warszawski Klub Kolarski
00:21:30.680
4

Ostatni sklasyfikowany

 
00:21:30.680
1

Amelia WYSOCKA

Warszawski Klub Kolarski
00:18:10.854
2

Adrianna BADER- STRZAŁA

Warszawski Klub Kolarski
00:18:18.030
3

Hanna KRYSIK

brak
00:30:30.446
3

Ostatni sklasyfikowany

 
00:30:30.446
1

Jacek TOMCZAK

Geodetic Howden Team
01:09:09.839
2

Michał CIEŚLAK

IBOX MLIGA RACING TEAM
01:12:10.752
3

Adam KOWALSKI

Beat Bike
01:12:16.906
8

Ostatni sklasyfikowany

 
01:13:40.629
1

Marcin CHRUŚLAK

Geodetic Howden Team
01:06:27.510
2

Łukasz KĘDZIERSKI

MCP Bike Team
01:07:23.758
3

Tomasz IWAŃSKI

PRZYPAŚNIKI TEAM
01:08:04.855
14

Ostatni sklasyfikowany

 
01:15:17.280
1

Klaudia CICHACKA

METROBIKES.PL
00:52:10.173
1

Ostatni sklasyfikowany

 
00:52:10.173
1

Adam WYSZOMIERSKI

Warszawski Klub Kolarski
00:53:12.572
2

Kacper PAŹDZIOCH

KS Barakuda Mińsk Mazowiecki
01:00:15.747
3

Filip MAŁEK

IBOX MLIGA RACING TEAM
00:50:39.253
3

Ostatni sklasyfikowany

 
00:50:39.253
1

Zofia KRYSIK

Warszawski Klub Kolarski
00:23:55.891
2

Katarzyna JEDYNAK

LKK LUKS SŁAWNO
00:26:26.916
2

Ostatni sklasyfikowany

 
00:26:26.916
1

Justyna MAŁEK

IBOX MLIGA RACING TEAM
00:50:19.483
2

Agnieszka CZERSKA-KRYSIK

Bike Salon Team
00:51:29.347
3

Barbara MARCELEWICZ

Marceli Team
00:53:21.175
5

Ostatni sklasyfikowany

 
00:57:03.231
1

Adam OSTROWSKI

OSTRY TRENER
00:49:14.964
2

Krzysztof LATOSZEK

Trenujemy z sercem dla Kuby
00:49:18.396
3

Piotr MAŁEK

IBOX MLIGA RACING TEAM
00:49:19.256
36

Ostatni sklasyfikowany

 
00:21:13.992
1

Dariusz ZIELIŃSKI

Ramę na Ramię
00:48:46.877
2

Paweł AUGUSTYNOWICZ

Warszawski Klub Kolarski
00:56:39.566
2

Ostatni sklasyfikowany

 
00:56:39.566
1

Andrzej WITKOWSKI

SuperDrob Bike Team
00:50:19.390
2

Tomasz KUCHNIEWSKI

Mybike. Pl
00:52:09.388
3

Ludwik MAJORCZYK

brak
01:05:15.538
3

Ostatni sklasyfikowany

 
01:05:15.538
1

Anna WALĘCKA

MCP Bike Team
00:24:53.851
1

Ostatni sklasyfikowany

 
00:24:53.851
1

Franciszek ZDUNIAK

Warszawski Klub Kolarski
00:21:30.337
2

Dawid GWIAZDA

Raz Na Wozie MTB Team
00:22:09.957
3

Tymoteusz DUDKOWSKI

Kamyk Radzymin MTB Team
00:22:17.174
12

Ostatni sklasyfikowany

 
00:26:57.967