|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Mariola SUDZIŃSKA
| brak
| Olsztyn
| 00:58:35
|
2
| Patrycja JASIŃSKA
| KB TKKF Promyk Ciechanów
| Skrwilno
| 00:58:55
|
3
| Karolina KACZYŃSKA
| Płock Biega No Age Limit
| PŁOCK
| 01:06:21
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Przemysław GRANOSZEK
| brak
| Ciechanów
| 00:55:00
|
2
| Andrzej PIECHNA
| KB TKKF Promyk Ciechanów
| Ciechanów
| 00:56:06
|
3
| Igor GORTAT
| KB TKKF Promyk Ciechanów
| Glinojeck
| 00:56:10
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Marta SZEWCZYK
| Grażynki OCR
| Warszawa
| 01:06:52
|
2
| Iga MODZELEWSKA
| brak
| Radzymin
| 01:11:51
|
3
| Beata STRYJEWSKA
| brak
| Bolewo
| 01:28:46
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Joanna TERESZKIEWICZ
| brak
| Warszawa
| 01:08:09
|
2
| Monika GRZYMKOWSKA
| brak
| Ciechanów
| 01:11:11
|
3
| Iwona GRANOSZEK
| brak
| Ciechanów
| 01:11:37
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Marzena GĘDEK
| GOSZCZYCKI TEAM ŁOWICZ
| Łowicz
| 01:13:29
|
2
| Wioletta BIAŁORUCKA
| Mazovia ProActiv Ciechanów
| Ciechanów
| 01:25:28
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Dorota WÓŁKIEWICZ
| KS Staszewscy
|
| 01:23:10
|
2
| Iwona KOCHMAN
| Vege Runners
| Warszawa
| 01:28:54
|
3
| Joanna GROCHOWSKA
| Biegamy z Ochotą
| Warszawa
| 01:42:10
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Barbara KOLASA
| Klub J.Słowackiego
| Warszawa-Wesoła
| 02:00:24
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Adrian FORYŚ
| RaceFighter GOSIR Dębe Wlk.
| Mińsk Mazowiecki
| 01:01:43
|
2
| Maciej PODLECKI
| KB TKKF Promyk Ciechanów
| Ciechanów
| 01:03:06
|
3
| Łukasz PYDYNKOWSKI
| brak
| Działdowo
| 01:09:03
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Sebastian STRUMNIK
| SunfitStudio
| Nowy Dwór Mazowiecki
| 01:00:37
|
2
| Tomasz KOWALSKI
| RODZINA ZE WSI
| MIŃSK MAZOWIECKI
| 01:02:31
|
3
| Andrzej PAWLAK
| brak
| Komornica
| 01:05:32
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Rafał DZIĘGIELEWSKI
| brak
|
| 00:56:50
|
2
| Piotr FADEREWSKI
| brak
| Ciechanów
| 00:58:08
|
3
| Seweryn PRZERADZKI
| KB TKKF Promyk Ciechanów
| Mława
| 00:58:26
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Sławomir MĄKA
| Starglass Team Ostrołęka
| Ostrołęka
| 00:59:03
|
2
| Marek POCIECH
| brak
| KORYTÓW
| 01:02:59
|
3
| Dariusz ŁOMNICKI
| Płock Biega No Age Limit
| Płock
| 01:05:03
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Ryszard MARUT
| KB TKKF Promyk Ciechanów
| Ciechanów
| 01:09:01
|
2
| Edmund STAŃCZAK
| Płock Biega No Age Limit
| Płock
| 01:12:37
|
3
| Lech BONIEWSKI
| brak
| Glinojeck
| 01:13:04
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Tadeusz DZIEKOŃSKI
| Juvenia Białystok
| Białystok
| 01:08:20
|
2
| Andrzej KOLASA
| Klub J.Słowackiego
| Warszawa-Wesoła
| 01:23:26
|
3
| Stanisław OSIŃSKI
| brak
| Warszawa
| 01:30:30
|