Dekoracja

Perły Małopolski 2021 Skała

Na podstawie wyników: Open Bieg Średni

Open

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Łukasz BACHLEDA brak 00:55:57
2 TOMASZ SKRZYPCZAK PROGRES WROCŁAW 00:56:15
3 GRZEGORZ CZARNECKI G.O.A.T. TEAM MICHAŁOWICE MASŁOMIĄCA 00:56:34

Bieg Średni M-20

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 KACPER PAŁKA   DĄBROWA GÓRNICZA 00:56:37
2 DOMINIK MADEJ SZUBIENICAPESTYCYDYBRON WOLBROM 01:12:07
3 PAWEŁ PABIAN   RZESZÓW 01:17:26

Bieg Średni M-30

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 DOMINIK BUL PDK KRAKÓW 00:56:38
2 KRZYSZTOF HALAGARDA IP GBSC ACTIVE CREW KRAKÓW 00:58:39
3 KRZYSZTOF CYGAN #ADAMCZERWIŃSKITEAM 01:02:54

Bieg Średni M-40

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Artur KONRAD brak 00:57:07
2 PIOTR NIEDŹWIADEK #ADAMCZERWIŃSKITEAM KRAKÓW 01:01:28
3 GRZEGORZ JAWOREK   KRAKÓW 01:02:11

Bieg Średni M-50

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 RAFAŁ MISZTAL LOS PANTALONES ROJOS CHRZANÓW 01:02:38
2 JERZY RADZIK NIEPOŁOMICE BIEGAJĄ NIEPOŁOMICE 01:03:14
3 LESZEK WĄCŁAWSKI   ZADROŻE 01:07:21

Bieg Średni K-20

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 KINGA SMAGA   GDÓW 01:03:25
2 ROKSANA WCISŁO   NOWY TARG 01:12:57
3 KINGA RZEMIŃSKA   STRÓŻE 01:17:46

Bieg Średni M-J

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 JAKUB BINIECKI EMBORDJU TEAM CHORZÓW 01:04:49
2 Jakub GRZECHNIK brak GARWOLIN 01:22:29

Bieg Średni K-30

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 PAULINA SKRZYPCZYK TEAM FRUN 01:05:36
2 AGNIESZKA ŚLIWA AZS AWF KRAKÓW MASTERS LIBERTOW 01:07:38
3 EWA MAŚLANKA   NOWY TARG 01:15:06

Bieg Średni K-40

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 JOANNA SZCZUREK   TARNÓW 01:13:34
2 JOLANTA GAPYS #ADAMCZERWIŃSKITEAM KRAKÓW 01:16:23
3 OLGA DASZKOWSKA BŁĘKITNA XVII-TKA KRAKÓW 01:16:51

Bieg Średni K-60

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 BARBARA PRYMAKOWSKA   TARNÓW 01:29:34
2 BOGUSŁAWA SZKAMRUK   GLIWICE 02:02:43

Bieg Średni M-60

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 JERZY KOPTA CWAŁUJĄCE DZIADKI KRAKÓW 01:29:36
2 JANUSZ SZKAMRUK   GLIWICE 02:04:05

Bieg Średni K-50

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 DOROTA RÓŻYCKA-DEPA ZABIEGANI SĄSIEDZI SZCZODRKOWICE 01:29:54
2 BEATA BIENIEK CREATIVE BOCHNIA BIEGA TEAM BOCHNIA 01:34:53
3 BEATA TREBEL-BEDNARZ PRZYJACIÓŁKI KRAKÓW 01:42:27

Brak

Miejsce Imię i nazwisko Klub/Drużyna Miejscowość Wynik
1 Adriana WRÓBEL brak 01:37:22