Dekoracja

XIII MEMORIAŁ IM. KRZYSZTOFA WOLIŃSKIEGO

Na podstawie wyników: OPEN

Open

1

Kamil WALCZYK

brak
00:30:50
2

Andrii STARZYNSKYI

UMCS Lublin JMP Flowers
00:31:22
3

Aleksander DRAGAN

KKL Kielce
00:31:39
4

Michał BĄK

Czarnecki Run Team
00:32:02
5

Damian NOGA

KP PSP Staszów
00:32:44

M-4: 40 – 49 lat

1

Rafał CZARNECKI

STS Skarżysko-Kam./Czarnecki Run Team
00:34:04
2

Kamil CZARNECKI

Czarnecki Run Team
00:34:55
3

Marcin SZEWCZYK

brak
00:37:31
4

Tomasz FIT

Czarnecki Run Team
00:38:38
5

Robert PISKORZ

Team Zalesice
00:41:38
19

Ostatni sklasyfikowany

 
00:36:23

M-2: 20 - 29 lat

1

Mateusz KOBYŁECKI

RKS CHUWDU
00:34:06
2

Kacper PAJĄK

Team Zalesice
00:36:02
3

Dariusz GARDYŃSKI

brak
00:37:50
4

Przemysław WILK

AZS Politechnika Świętokrzyska
00:38:48
5

Adam WILK

brak
00:39:10
8

Ostatni sklasyfikowany

 
00:52:18

M-3: 30 - 39 lat

1

Damian BERNAT

Czarnecki Run Team
00:34:53
2

Sebastian ŁUKASIEWICZ

KLUB BIEGOWY GEPARD
00:34:56
3

Michał KOŁOMAŃSKI

Czarnecki Run Team
00:35:05
4

Jacek GĘBSKI

Czarnecki Run Team
00:35:53
5

Łukasz OŁUB

Czarnecki Run Team
00:36:48
22

Ostatni sklasyfikowany

 
00:20:53

K-2: 20 - 29 lat

1

Sabina JARZĄBEK

KKL Kielce
00:35:13
2

Klaudia SZMIGIEL

Woźniak Running Team
00:40:44
3

Natalia GOSPODARCZYK

Biegiem ! Radom
00:44:46
4

Klaudia LASOCKA

Czarnecki Run Team
00:45:04
5

Klaudia HABA

KLUB BIEGOWY GEPARD
00:47:57
6

Ostatni sklasyfikowany

 
00:57:45

M-5: 50 – 59 lat

1

Sławomir Rusak RUSAK

Biegiem Radom
00:37:38
2

Tomasz ORMAN

Czarnecki Run Team
00:37:45
3

Sławomir MAJCHRZAK

UKS Tychów Stary
00:39:39
4

Piotr SZKURŁAT

brak
00:40:24
5

Roman OCZKOWSKI

SKB Stalowa Wola
00:41:01
13

Ostatni sklasyfikowany

 
00:57:55

K-3: 30 - 39 lat

1

Lidia CZARNECKA

STS Skarżysko-Kam./Czarnecki Run Team
00:37:45
2

Ania ORDYŃSKA

SupaDupaFly
00:42:54
3

Marta GĘBSKA

Czarnecki Run Team
00:44:51
4

Joanna ZAWŁOCKA

Czarnecki Run Team
00:48:17
5

Magdalena BRZEŚCIŃSKA STĘPIEŃ

brak
00:48:50

K-4: 40 – 49 lat

1

Karolina WAŚNIEWSKA

Biegiem Radom
00:38:21
2

Barbara PRZEWORSKA

Czarnecki Run Team
00:40:44
3

Wioletta KIERCZYŃSKA

Czarnecki Run Team
00:41:03
4

Agnieszka BROGOWICZ STĘPNIEWSKA

brak
00:47:52
5

Aneta OBARA

brak
00:48:01
9

Ostatni sklasyfikowany

 
00:57:55

M-6: 60 lat i starsi

1

Stanislaw ŁANCUCKI

Stalowowolski Klub Biegacza Skb
00:38:55
2

Ryszard DRYPS

NOWOSARZYŃSKA GRUPA BIEGOWA
00:40:02
3

Andrzej OKŁA

Czarnecki Run Team
00:41:49
4

Waldemar BRODACKI

brak
00:44:50
5

Marian CHYLICKI

Biegiem ! Radom
01:03:39
6

Ostatni sklasyfikowany

 
01:04:56

K-1: 16-19 lat

1

Katarzyna BRZÓZKA

STS Skarżysko-Kam./Czarnecki Run Team
00:46:38

K-5: 50 +

1

Beata ORLOWSKA

Stalowowolski Klub Biegacza Skb
00:48:28
2

Magdalena CHMIELEWSKA-KOZIOŁ

brak
00:49:45
3

Jolanta ŻEBROWSKA

Chemik Noxy Puławy
00:52:04
4

Beata CIEPLUCH

brak
00:56:25