Open Kobiet |
||||
Miejsce | Imię i nazwisko | Klub/Drużyna | Miejscowość | Wynik |
---|---|---|---|---|
1 | Dominika BOLECHOWSKA | ALPIN SPORT | RABKA-ZDRÓJ | 00:33:46 |
2 | MARTYNA HRYC | SALCO GARMIN TEAM JUNIOR | GRYWAŁD | 00:39:38 |
3 | ANETA WĘGRZYNEK | IWANOWICE | 00:41:17 |
Open |
||||
Miejsce | Imię i nazwisko | Klub/Drużyna | Miejscowość | Wynik |
---|---|---|---|---|
1 | ZBIGNIEW BORSZOWSKI | NON STOP TRAIL / ZABIERZÓW | ŁAZY | 00:28:37 |
2 | JACEK CADER | ZABIERZÓW BIEGA | ZABIERZÓW | 00:30:02 |
3 | ŁUKASZ CYRKLER | KRAKÓW | 00:30:39 |
Bieg Krótki K-20 |
||||
Miejsce | Imię i nazwisko | Klub/Drużyna | Miejscowość | Wynik |
---|---|---|---|---|
1 | MAGDALENA MOTYKA | KRAKÓW | 00:46:32 | |
2 | KINGA PONICKA | BRAK | SKOMIELNA BIAŁA | 00:48:21 |
3 | NATALIA HARSCH | KRAKÓW | 00:53:28 |
Bieg Krótki K-30 |
||||
Miejsce | Imię i nazwisko | Klub/Drużyna | Miejscowość | Wynik |
---|---|---|---|---|
1 | JOANNA SARNA | NOWY TARG | 00:43:55 | |
2 | DOMINIKA KRUK | SUSKA GRUPA BIEGOWA | LANCKORONA | 00:44:11 |
3 | ANNA NYCZ | BRAK | MARCINKOWICE | 00:44:32 |
Bieg Krótki K-40 |
||||
Miejsce | Imię i nazwisko | Klub/Drużyna | Miejscowość | Wynik |
---|---|---|---|---|
1 | MONIKA BRZYSKA | KRAKÓW | 00:41:57 | |
2 | KAMILA PAWLIK | BRAK | KRAKÓW | 00:42:49 |
3 | ANNA PERŁOWSKA-GOZDEK | KRAKOWSKA SZKOŁA SPORTU | KRAKÓW | 00:42:51 |
Bieg Krótki K-50 |
||||
Miejsce | Imię i nazwisko | Klub/Drużyna | Miejscowość | Wynik |
---|---|---|---|---|
1 | ANNA PĘKALSKA | NIEPORĘT | 00:43:43 | |
2 | LIDIA WOŹNIAK | PORMAT JEDLICZE BIEGA | SKOŁYSZYN | 00:50:25 |
3 | Beata GARWACKA | brak | 00:51:18 |
Bieg Krótki K-60 |
||||
Miejsce | Imię i nazwisko | Klub/Drużyna | Miejscowość | Wynik |
---|---|---|---|---|
1 | MAŁGORZATA MIKOŁAJCZYK | MIRAZ RACE TEAM | ZABRZE | 00:48:51 |
2 | IRENA GRZYWOCZ | MOSINA | 01:11:56 |
Bieg Krótki K-J |
||||
Miejsce | Imię i nazwisko | Klub/Drużyna | Miejscowość | Wynik |
---|---|---|---|---|
1 | DOMINIKA MIKOŁAJCZYK | MIRAZ RACE TEAM | ZABRZE | 00:49:57 |
Bieg Krótki M-16 |
||||
Miejsce | Imię i nazwisko | Klub/Drużyna | Miejscowość | Wynik |
---|---|---|---|---|
1 | DAWID BUBISZ | LASEK | 00:40:41 | |
2 | MICHAŁ MACIUBA | BRZEŹNICA | 00:43:35 | |
3 | DAWID BULANDA | CIKOWICE | 00:44:06 |
Bieg Krótki M-20 |
||||
Miejsce | Imię i nazwisko | Klub/Drużyna | Miejscowość | Wynik |
---|---|---|---|---|
1 | JAKUB KOZŁOWSKI | KRAKÓW | 00:35:52 | |
2 | ADRIAN ŚWIDER | AN-REN TEAM | RABKA-ZDRÓJ | 00:46:47 |
3 | DAWID JASIŃSKI | KRAKÓW | 00:48:19 |
Bieg Krótki M-30 |
||||
Miejsce | Imię i nazwisko | Klub/Drużyna | Miejscowość | Wynik |
---|---|---|---|---|
1 | DOMINIK FRACH | SIGMA PIZZA AND BAR | KRAKÓW | 00:32:44 |
2 | MARCIN CHLIPAŁA | WO(R) | SZCZAWA | 00:33:01 |
3 | SZYMON WASIL | FUNDACJA BRAMA 1934 | WOJKOWICE | 00:34:54 |
Bieg Krótki M-40 |
||||
Miejsce | Imię i nazwisko | Klub/Drużyna | Miejscowość | Wynik |
---|---|---|---|---|
1 | RAFAŁ ZWARDOŃ | ŚWINNA | 00:34:07 | |
2 | KAZIMIERZ TRACZYK | RABKA BIEGA | RABKA-ZDRÓJ | 00:34:38 |
3 | Łukasz MALINOWSKI | brak | 00:34:46 |
Bieg Krótki M-50 |
||||
Miejsce | Imię i nazwisko | Klub/Drużyna | Miejscowość | Wynik |
---|---|---|---|---|
1 | ANDRZEJ ŚWIDER | AN-REN TEAM | RABKA-ZDRÓJ | 00:36:45 |
2 | JANUSZ WOŹNIAK | PORMAT JEDLICZE BIEGA | SKOŁYSZYN | 00:38:06 |
3 | JANUSZ MACIUBA | BRZEŹNICA | 00:44:26 |
Bieg Krótki M-60 |
||||
Miejsce | Imię i nazwisko | Klub/Drużyna | Miejscowość | Wynik |
---|---|---|---|---|
1 | ZDZISLAW WOJTOWICZ | NIEZRZESZONY | SZCZAWA | 00:48:39 |
2 | JANUSZ STARZEC | BRAK | KRAKÓW | 00:50:15 |
3 | BERNARD GRZYWOCZ | MOSINA | 00:53:45 |
Bieg Krótki M-J |
||||
Miejsce | Imię i nazwisko | Klub/Drużyna | Miejscowość | Wynik |
---|---|---|---|---|
1 | Patryk SPOREK | brak | 00:40:00 | |
2 | NATAN KOWALSKI | KRAKÓW | 00:41:09 | |
3 | KAROL TYLIBA | JURA TEAM | PRZEGINIA | 00:42:40 |