Dekoracja

6 Bieg Trzech Króli Łódź

Na podstawie wyników: Open 5km

Open

1

MATEUSZ GOS

brak
00:15:10
2

MICHAŁ OLEJNIK

Olej Running Team
00:15:19
3

DAMIAN DYDUCH

brak
00:15:41
4

ALEKSANDER DRAGAN

KKL Kielce
00:15:51
5

SEBASTIAN WASZAK

Brothers Team
00:16:50

M 40 40-44 lat

1

Krzysztof PIETRZYK

Pietrzyk Running Team
00:16:53
2

ROBERT MORAWSKI

brak
00:17:11
3

MACIEJ JAGUSIAK

Pan Jagoda Team
00:17:24
4

ROBERT PASTERNAK

WKB Maratończyk Włocławek
00:17:38
5

MACIEJ FRANKOWSKI

Beauty Sport
00:17:51
142

Ostatni sklasyfikowany

 
00:35:43

M 20 20-29 lat

1

ADAM CIECHANSKI

Trucht.com
00:16:58
2

SZYMON SOBCZAK

brak
00:17:21
3

DAWID JĘDRZEJEWSKI

Olej Running Team
00:17:24
4

SZYMON WIKTOROWICZ

brak
00:17:56
5

NORBERT CZAJKOWSKI

RKS Łódź
00:18:23
60

Ostatni sklasyfikowany

 
00:42:46

M 30 30-39 lat

1

PAWEŁ KOPACZEWSKI

TIME4S
00:17:07
2

ŁUKASZ WOJNICKI

brak
00:17:13
3

MICHAŁ SZYMAŃSKI

ŁódźRunCrew/JAKOteam
00:17:35
4

DARIUSZ KUNECKI

WKB Maratończyk Włocławek
00:17:45
5

ŁUKASZ SUKIENNIK

brak
00:18:03
253

Ostatni sklasyfikowany

 
00:38:13

M 50 50-54 lat

1

SŁAWOMIR URBAŃSKI

KS GEPARD KĘPNO
00:17:40
2

SYLWESTER PARZONKA

KS GEPARD KĘPNO
00:19:16
3

PAWEŁ GAJEWSKI

Beauty Sport
00:19:37
4

WOJCIECH ZALASA

Łódź Kocha Sport
00:20:05
5

ADAM BIAŁEK

Gepardy z Łodzi
00:20:06
64

Ostatni sklasyfikowany

 
00:39:53

M 16 16-19 lat

1

IGOR SZCZEPANIAK

RKS Łódź
00:17:56
2

KACPER TROCIŃSKI

RYSIOTEAM
00:18:44
3

OLIWIER ZIĄBKA

MKS Aleksandrów Łódzki
00:19:06
4

MICHAŁ PIETRZAK

WKB Maratończyk Włocławek
00:19:20
5

WOJTEK ZUTEREK

brak
00:21:17
13

Ostatni sklasyfikowany

 
00:32:41

M 45 45-49 lat

1

ROBERT WÓJCIK

Razem Trenujemy Sport
00:18:14
2

JAROSŁAW SZEWCZYK

brak
00:18:59
3

RAFAŁ SZTENDEREWICZ

brak
00:19:10
4

DARIUSZ STAWIKOWSKI

RYSIOTEAM
00:19:20
5

SEBASTIAN KŁYS

KS Sieradz Biega
00:19:38
145

Ostatni sklasyfikowany

 
00:36:30

K 20 20-29 lat

1

DOMINIKA WIECHA

UKS Orientuś Łódź
00:18:37
2

MAŁGORZATA CZARNOTA

AZS UJK Kielce/ Nadir Jędrzejów
00:19:03
3

ANNA NOWOTNIK

ROSSMANN
00:22:49
4

ANNA SACHMATA

Bednarski Tri Team
00:24:18
5

MAGDALENA SIKORA

brak
00:25:20
44

Ostatni sklasyfikowany

 
00:41:14

M 65 65-69 lat

1

TADEUSZ SITEK

brak
00:19:17
2

DARIUSZ DALGIEWICZ

brak
00:21:49
3

STANISŁAW SKRZEK

brak
00:23:21
4

JANUSZ KURPIEWSKI

UKS KUTNO
00:24:11
5

MAREK RUTKOWSKI

brak
00:24:28
12

Ostatni sklasyfikowany

 
00:43:19

K 30 30-39 lat

1

AGATA PSKIT

Olej Running Team
00:19:34
2

MARTA BUKOWSKA

Sportem przez życie
00:19:51
3

KATARZYNA WOLSKA

Olej Running Team
00:19:55
4

EDYTA TWOROŻYŃSKA

ŁódźRunCrew/JAKOteam
00:20:25
5

MAŁGORZATA MICHALAK - MATTAR

Szakale Bałut Łódź/ ŁKW
00:20:51
151

Ostatni sklasyfikowany

 
00:40:37

M 55 55-59 lat

1

JANUSZ PIETRASIAK

Beauty Sport
00:20:00
2

Piotr PŁOSKOŃSKI

KBKS-RADOMSKO
00:21:52
3

MARIUSZ WÓJCIK

Politechnika Łódzka
00:21:54
4

GRZEGORZ MAZUR

brak
00:22:23
5

MIROSŁAW PASTUSZKA

brak
00:22:27
24

Ostatni sklasyfikowany

 
00:38:40

K 40 40-44 lat

1

KATARZYNA JACHNA-SAWICKA

Drużyna Pana Michała
00:20:06
2

AGNIESZKA SYCHNIAK

AkademiaBiegacza.pl
00:20:09
3

ARLETA MATYSIAK

RAJSPORT ACTIVE
00:20:41
4

ANETA GOŹDZIK-ZARĘBA

Łódź Kocha Sport
00:21:50
5

MARTA DŁUGOSZ-SAWICKA

Zbój Team
00:22:32
100

Ostatni sklasyfikowany

 
00:44:47

K 16 16-19 lat

1

ANTONINA BARTCZAK

UKS Orientuś Łódź
00:20:28
2

Małgorzata KARBOWNIK

Stowarzyszenie Pięciobój Polski – CWKS Legia Warszawa
00:21:15
3

MARIA BŁOCH

BLOCHS
00:22:07
4

KAROLINA RUDOLF

brak
00:29:50
5

JULITA CHOJA

brak
00:32:12
7

Ostatni sklasyfikowany

 
00:38:29

K 45 45-49 lat

1

JUSTYNA GRABOWSKA

HTF Ludwik Sikorski
00:22:28
2

AGNIESZKA MORAWSKA

brak
00:22:59
3

Joanna TREPKA

RYSIOTEAM
00:23:09
4

Dorota SURMA

brak
00:23:15
5

KATARZYNA SUSKA

brak
00:23:21
66

Ostatni sklasyfikowany

 
00:39:54

M 60 60-64 lat

1

ANDRZEJ ZAKRZEWSKI

Wanda Panfil team
00:23:06
2

KRZYSZTOF KANCERSKI

brak
00:23:32
3

ARTUR MIKINA

PWPW SA
00:23:37
4

JAROSŁAW SIESS

brak
00:24:01
5

TOMASZ ANDRZEJEWSKI

Gillette Run
00:24:16
25

Ostatni sklasyfikowany

 
00:35:52

Brak

1

Rafał GĄGOROWSKI

brak
00:24:19

K 50 50-54 lat

1

JOANNA MACIEJEWSKA

M-Team
00:24:25
2

KATARZYNA GROMEK

brak
00:24:41
3

MAŁGORZATA WIECHA

brak
00:25:30
4

KATARZYNA KARASIEWICZ

brak
00:26:02
5

KATARZYNA SZULC

brak
00:27:10
32

Ostatni sklasyfikowany

 
00:41:16

K 55 55-59 lat

1

TERESA BRYKOWSKA

Ada Team
00:24:55
2

JOANNA MĘDREK

Pietrzyk Running Team
00:27:52
3

MAŁGORZATA ZIĘBA

brak
00:28:52
4

HALINA WALCZAK

brak
00:29:36
5

JOLANTA KROKOCKA

FUNDACJA BIEGAMY POLESIE
00:30:08
17

Ostatni sklasyfikowany

 
00:39:38

K 65 65-69 lat

1

WIESŁAWA ORŁOWSKA

Olej Running Team
00:25:16
2

DOROTA WÓJCIK

Politechnika Łódzka
00:31:41
3

ELŻBIETA KUBICKA

brak
00:41:48

K 60 60-64 lat

1

TERESA RICHOZ

FUNDACJA BIEGAMY POLESIE
00:25:33
2

WIESŁAWA MARIA ANTONIAK

RYSIOTEAM
00:26:28
3

ELZBIETA MADEJ

brak
00:28:28
4

EWA NOWAK

ŁódźRunCrew/JAKOteam
00:29:37
5

MAŁGORZATA STANEK

brak
00:30:40
9

Ostatni sklasyfikowany

 
00:38:25

M 70 70-74 lat

1

SŁAWEK MARCZAK

brak
00:26:16
2

ROMAN ZBUDNIEWEK

brak
00:27:10
3

STEFAN ŁAPCZYŃSKI

brak
00:27:50
4

MARCIN KRUK

Wieluń Biega
00:30:22

M 75 75+ lat

1

Tadeusz SZEWCZYK

RYSIOTEAM
00:29:14
2

CZESŁAW NOWAKOWSKI

Ducla Academy Warszawa
00:29:23
3

IGNACY STOPNICKI

brak
00:32:15
4

ALEKSANDER KOMOROWSKI

brak
00:36:21
5

ANDRZEJ ADAMOWICZ

brak
00:39:07

K 70 70-74 lat

1

JADWIGA WIKTOREK

brak
00:35:18
2

ZOFIA WIELEMBOREK

Starzyńskiego Biega Łowicz
00:39:38