1 | 882 | MAJEWSKI Krzysztof | Łódź | Akademia Lekkoatletyki Łódź | bieg chłopców – ur. 2008-2009 – 1 | 00:02:28.729 | 19,4 | 00:00:00 |
2 | 865 | TRZECIAK Antoni | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2008-2009 – 2 | 00:02:29.931 | 19,2 | 00:00:01 |
3 | 885 | KUBASIK Jakub | Łódź | Akademia Lekkoatletyki Łódź | bieg chłopców – ur. 2008-2009 – 3 | 00:02:32.244 | 18,9 | 00:00:03 |
4 | 875 | SZYMANEK Paweł | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2008-2009 – 4 | 00:02:35.593 | 18,5 | 00:00:06 |
5 | 898 | KUR Mateusz | Łódź | SP 138 Łódź | bieg chłopców – ur. 2008-2009 – 5 | 00:02:39.022 | 18,1 | 00:00:10 |
6 | 855 | MICHALAK Jakub | Piotrków Trybunalski | KS Polanik | bieg chłopców – ur. 2008-2009 – 6 | 00:02:41.622 | 17,8 | 00:00:12 |
7 | 899 | TRUSZKOWSKI Wojtek | Łódź | Pythony | bieg chłopców – ur. 2008-2009 – 7 | 00:02:44.139 | 17,5 | 00:00:15 |
8 | 890 | ŚMITKIEWICZ Patryk | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2008-2009 – 8 | 00:02:46.687 | 17,3 | 00:00:17 |
9 | 895 | TOMCZYK Adam | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2008-2009 – 9 | 00:02:49.294 | 17 | 00:00:20 |
10 | 886 | DAWIDOWICZ Maksymilian | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2008-2009 – 10 | 00:02:49.488 | 17 | 00:00:20 |
11 | 868 | KRAJEWSKI Jeremi | Łódź | Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Oświatowego Twoja Szkoła im. Marii Montessori | bieg chłopców – ur. 2008-2009 – 11 | 00:02:51.606 | 16,8 | 00:00:22 |
12 | 881 | HOFMAN Bartłomiej | Łódź | Akademia Lekkoatletyki Łódź | bieg chłopców – ur. 2008-2009 – 12 | 00:02:51.812 | 16,8 | 00:00:23 |
13 | 889 | GAWROŃSKI Hubert | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2008-2009 – 13 | 00:02:56.972 | 16,3 | 00:00:28 |
14 | 866 | WASIŃSKI Igor | Zelgoszcz | Akademia Lekkoatletyki Łódź | bieg chłopców – ur. 2008-2009 – 14 | 00:02:58.070 | 16,2 | 00:00:29 |
15 | 893 | POMARKIEWICZ Krystian | Rzgów | Szkoła Podstawowa im. Jana Długosza w Rzgowie | bieg chłopców – ur. 2008-2009 – 15 | 00:03:00.093 | 16 | 00:00:31 |
16 | 862 | WOJTASZEK Igor | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2008-2009 – 16 | 00:03:03.334 | 15,7 | 00:00:34 |
17 | 873 | MATEJCZUK Piotr | Parzęczew | Akademia Piłkarska Parzęczew | bieg chłopców – ur. 2008-2009 – 17 | 00:03:03.432 | 15,7 | 00:00:34 |
18 | 858 | ZARĘBSKI Adam | Łódź | AKS SMS | bieg chłopców – ur. 2008-2009 – 18 | 00:03:04.295 | 15,6 | 00:00:35 |
19 | 879 | WALCZAK Franciszek | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2008-2009 – 19 | 00:03:05.131 | 15,6 | 00:00:36 |
20 | 955 | PĘDZICKI Mateusz | Zgierz | brak | bieg chłopców – ur. 2008-2009 – 20 | 00:03:05.833 | 15,5 | 00:00:37 |
21 | 874 | KAPUŚCIŃSKI Filip | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2008-2009 – 21 | 00:03:06.646 | 15,4 | 00:00:37 |
22 | 876 | GUTOWSKI Alan | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2008-2009 – 22 | 00:03:07.042 | 15,4 | 00:00:38 |
23 | 864 | STRUMIAN Jan | BRZEZINY | brak | bieg chłopców – ur. 2008-2009 – 23 | 00:03:07.912 | 15,3 | 00:00:39 |
24 | 863 | KOŚLA Szymon | Łódź | Kosla Team | bieg chłopców – ur. 2008-2009 – 24 | 00:03:08.723 | 15,3 | 00:00:39 |
25 | 857 | MILCZAREK Hubert | Tomaszów Mazowiecki | brak | bieg chłopców – ur. 2008-2009 – 25 | 00:03:11.641 | 15 | 00:00:42 |
26 | 880 | JOACHIMIAK Mateusz | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2008-2009 – 26 | 00:03:12.018 | 15 | 00:00:43 |
27 | 877 | ESTAL Mateusz | Kutno | brak | bieg chłopców – ur. 2008-2009 – 27 | 00:03:14.732 | 14,8 | 00:00:46 |
28 | 859 | RYCHEL Łukasz | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2008-2009 – 28 | 00:03:15.228 | 14,8 | 00:00:46 |
29 | 887 | KARKOCHA Filip | Łódź | Karkocha Running Team | bieg chłopców – ur. 2008-2009 – 29 | 00:03:16.370 | 14,7 | 00:00:47 |
30 | 872 | WOLSKI Jan | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2008-2009 – 30 | 00:03:18.429 | 14,5 | 00:00:49 |
31 | 951 | WOJTECKI Bartosz | Konstantynów Łódzki | brak | bieg chłopców – ur. 2008-2009 – 31 | 00:03:18.806 | 14,5 | 00:00:50 |
32 | 888 | SUWALAK Alan | Łódź | SP 55 ŁÓDŹ | bieg chłopców – ur. 2008-2009 – 32 | 00:03:20.396 | 14,4 | 00:00:51 |
33 | 884 | CHOŁUJ Krzysztof | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2008-2009 – 33 | 00:03:21.766 | 14,3 | 00:00:53 |
34 | 891 | STRZELECKI Tomasz | Łódź | RKS Łódź | bieg chłopców – ur. 2008-2009 – 34 | 00:03:27.895 | 13,9 | 00:00:59 |
35 | 869 | JAROSIŃSKI Krystian | Łódź | Mocni w Duchu | bieg chłopców – ur. 2008-2009 – 35 | 00:03:34.769 | 13,4 | 00:01:06 |
36 | 894 | NETTIK Antoni | Rzgów | Szkoła Podstawowa im. Jana Długosza w Rzgowie | bieg chłopców – ur. 2008-2009 – 36 | 00:03:36.066 | 13,3 | 00:01:07 |
37 | 883 | LECHAŃSKI Milosz | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2008-2009 – 37 | 00:03:46.063 | 12,7 | 00:01:17 |
38 | 867 | GRYGIEL Michał | Łódź | UKS 55 | bieg chłopców – ur. 2008-2009 – 38 | 00:03:57.767 | 12,1 | 00:01:29 |
39 | 870 | MICHAŁOWICZ Wiktor | Wiśniowa Góra | Prywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka | bieg chłopców – ur. 2008-2009 – 39 | 00:03:58.315 | 12,1 | 00:01:29 |
40 | 861 | SZKUDLAREK Wiktor | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2008-2009 – 40 | 00:04:00.347 | 12 | 00:01:31 |
41 | 856 | KAROWSKI Mateusz | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2008-2009 – 41 | 00:04:55.026 | 9,8 | 00:02:26 |