1 | 109 | Kabaczuk Sebastian | Warszawa | Procycyling Promotion | M3 – od 31 do 40 – 1 | 00:21:11 / 4 | 00:12:31 / 3 | 00:11:05 / 1 | 00:11:08 / 1 | 00:11:08 / 1 | 00:12:22 / 1 | | 1 | 00:00:00 |
2 | 23 | Lech Michał | Warszawa | PilkaNaHali.pl | M2 – od 21 do 30 – 1 | 00:20:37 / 1 | 00:12:49 / 1 | 00:12:08 / 4 | 00:12:12 / 4 | 00:12:06 / 5 | 00:11:51 / 2 | | 1 | 00:02:15 |
3 | 81 | Garbacik Jacek | Stalowa Wola | SKB Stalowa Wola | M4 – od 41 do 50 – 1 | 00:20:37 / 2 | 00:12:49 / 2 | 00:12:13 / 6 | 00:12:08 / 6 | 00:12:05 / 4 | 00:11:52 / 3 | | 1 | 00:02:16 |
4 | 33 | Komornik Marek | Biłgoraj | BSK Miód Kozacki Biłgoraj | M3 – od 31 do 40 – 2 | 00:20:37 / 3 | 00:13:06 / 4 | 00:11:28 / 2 | 00:11:50 / 2 | 00:11:58 / 2 | 00:12:46 / 4 | | 2 | 00:02:17 |
5 | 20 | Bigoraj Marcin | Lublin | | M2 – od 21 do 30 – 2 | 00:21:21 / 7 | 00:12:31 / 5 | 00:11:40 / 3 | 00:11:50 / 3 | 00:12:22 / 3 | 00:12:53 / 5 | | 2 | 00:03:10 |
6 | 42 | Różalski Kamil | Lublin | Sklep rowerowy Bike Boys | M2 – od 21 do 30 – 3 | 00:23:02 / 19 | 00:12:15 / 8 | 00:11:55 / 9 | 00:11:43 / 7 | 00:11:26 / 7 | 00:14:08 / 6 | | 3 | 00:05:00 |
7 | 6 | Bosak Sławomir | Biłgoraj | BSK Miód Kozacki Biłgoraj | M4 – od 41 do 50 – 2 | 00:21:21 / 6 | 00:12:36 / 6 | 00:11:42 / 5 | 00:12:08 / 5 | 00:12:07 / 6 | 00:14:44 / 7 | | 2 | 00:05:09 |
8 | 63 | Mazur Grzegorz | Lublin | www.rowerowylublin.org | M2 – od 21 do 30 – 4 | 00:22:18 / 10 | 00:12:58 / 7 | 00:11:54 / 7 | 00:11:44 / 8 | 00:11:53 / 8 | 00:14:16 / 8 | | 4 | 00:05:36 |
9 | 95 | Korgul Marcin | lublin | WUKS SP30 LUBLIN | M2 – od 21 do 30 – 5 | 00:21:19 / 5 | 00:13:58 / 9 | 00:11:53 / 8 | 00:11:54 / 9 | 00:13:18 / 9 | 00:13:24 / 9 | | 5 | 00:06:19 |
10 | 16 | Mróz Wojciech | Chełm | Chełmska Grupa Triathlonu | M4 – od 41 do 50 – 3 | 00:22:55 / 18 | 00:12:32 / 10 | 00:12:52 / 10 | 00:12:02 / 10 | 00:12:16 / 11 | 00:13:08 / 10 | | 3 | 00:06:19 |
11 | 34 | Knapik Tomasz | Biłgoraj | BSK Miód Kozacki Biłgoraj | M2 – od 21 do 30 – 6 | 00:22:43 / 15 | 00:13:15 / 11 | 00:12:22 / 11 | 00:12:23 / 11 | 00:12:09 / 12 | 00:14:06 / 11 | | 6 | 00:07:30 |
12 | 98 | Wasilewski Radosław | Biłgoraj | BSK Miód Kozacki Biłgoraj | M2 – od 21 do 30 – 7 | 00:26:02 / 36 | 00:12:14 / 24 | 00:11:28 / 18 | 00:11:42 / 13 | 00:11:06 / 10 | 00:14:39 / 12 | | 7 | 00:07:44 |
13 | 83 | Domańński Zbigniew | Łuków | Klub Biegacza V-Max Adamów | M3 – od 31 do 40 – 3 | 00:22:11 / 9 | 00:13:56 / 12 | 00:12:43 / 13 | 00:12:41 / 15 | 00:12:39 / 15 | 00:13:08 / 13 | | 3 | 00:07:50 |
14 | 13 | Antoniuk Artur | Kraśnik | EKO Team Kraśnik | M3 – od 31 do 40 – 4 | 00:24:03 / 27 | 00:12:42 / 17 | 00:12:23 / 14 | 00:12:23 / 14 | 00:12:37 / 14 | 00:13:10 / 14 | | 4 | 00:07:51 |
15 | 14 | Bukalski Arkadiusz | Chełm | Chełmska Grupa Triathlonu | M3 – od 31 do 40 – 5 | 00:23:02 / 20 | 00:13:12 / 14 | 00:12:09 / 12 | 00:12:21 / 12 | 00:12:29 / 13 | 00:14:17 / 15 | | 5 | 00:08:03 |
16 | 19 | Kowalczyk Damian | Lublin | ETI LKKG Lublin | M2 – od 21 do 30 – 8 | 00:23:44 / 24 | 00:13:00 / 15 | 00:12:39 / 16 | 00:12:39 / 16 | 00:13:08 / 16 | 00:14:42 / 16 | | 8 | 00:10:24 |
17 | 84 | Łukasik Paweł | Rapy Dylańskie | | M1 – od 16 do 20 – 1 | 00:22:34 / 13 | 00:13:37 / 13 | 00:13:01 / 15 | 00:13:19 / 17 | 00:13:18 / 17 | 00:14:28 / 17 | | 1 | 00:10:50 |
18 | 65 | Oświt Bartłomiej | Lublin | | M2 – od 21 do 30 – 9 | 00:22:51 / 16 | 00:13:53 / 16 | 00:12:39 / 17 | 00:14:35 / 19 | 00:12:34 / 19 | 00:14:14 / 18 | | 9 | 00:11:19 |
19 | 43 | Wróbel Mariusz | Lublin | | M3 – od 31 do 40 – 6 | 00:24:12 / 29 | 00:13:16 / 21 | 00:12:47 / 19 | 00:13:10 / 18 | 00:13:07 / 18 | 00:15:02 / 19 | | 6 | 00:12:06 |
20 / 1 | 68 | Pryyma Sofiya | Lwow | | K1 – od 16 do 20 – 1 | 00:23:46 / 25 | 00:13:57 / 23 | 00:12:55 / 21 | 00:13:35 / 21 | 00:13:40 / 20 | 00:14:14 / 20 | | 1 | 00:12:39 |
21 | 67 | Bury Marek | BIŁGORAJ | NOME-RZESZOW | M4 – od 41 do 50 – 4 | 00:23:31 / 21 | 00:14:49 / 25 | 00:12:59 / 23 | 00:12:59 / 22 | 00:13:52 / 22 | 00:14:16 / 21 | | 4 | 00:12:58 |
22 | 73 | Strug Artur | Lublin | Lubelska Grupa Triathlonu | M2 – od 21 do 30 – 10 | 00:22:33 / 12 | 00:14:23 / 18 | 00:13:21 / 20 | 00:13:43 / 20 | 00:14:02 / 21 | 00:14:39 / 22 | | 10 | 00:13:13 |
23 | 35 | Bazan Tadeusz | Sokołów Małopolski | GB Na Zdrowie | M5 – od 51 do 60 – 1 | 00:22:40 / 14 | 00:14:40 / 20 | 00:13:33 / 22 | 00:13:49 / 23 | 00:13:51 / 23 | 00:14:27 / 23 | | 1 | 00:13:33 |
24 | 5 | Grządka Mateusz | Olbięcin | | M2 – od 21 do 30 – 11 | 00:22:08 / 8 | 00:15:22 / 22 | 00:13:51 / 24 | 00:14:07 / 24 | 00:14:15 / 26 | 00:13:23 / 24 | | 11 | 00:13:38 |
25 | 74 | Ogrodowczyk Rafał | Chełm | Chełmska Grupa Triathlonu | M3 – od 31 do 40 – 7 | 00:24:06 / 28 | 00:14:15 / 26 | 00:13:34 / 26 | 00:13:36 / 26 | 00:13:32 / 25 | 00:14:21 / 25 | | 7 | 00:13:57 |
26 | 31 | Kotuła Michał | Kraśnik | | M3 – od 31 do 40 – 8 | 00:24:38 / 31 | 00:14:21 / 29 | 00:13:18 / 27 | 00:13:11 / 25 | 00:13:28 / 24 | 00:14:45 / 26 | | 8 | 00:14:14 |
27 | 18 | Oszust Marcin | Zagroda | Chełmska Grupa Triathlonu | M3 – od 31 do 40 – 9 | 00:25:04 / 33 | 00:13:55 / 28 | 00:13:43 / 29 | 00:14:06 / 29 | 00:14:08 / 29 | 00:13:37 / 27 | | 9 | 00:15:05 |
28 | 94 | Szpinda Sebastian | Biłgoraj | Biłgoraj Biega | M3 – od 31 do 40 – 10 | 00:22:21 / 11 | 00:14:35 / 19 | 00:14:39 / 25 | 00:14:30 / 27 | 00:15:06 / 31 | 00:14:02 / 28 | | 10 | 00:15:45 |
29 | 62 | Gajek Grezgorz | Czółna | wieś tańczy i biega | M3 – od 31 do 40 – 11 | 00:25:39 / 35 | 00:14:47 / 35 | 00:13:28 / 33 | 00:13:03 / 30 | 00:13:38 / 27 | 00:15:11 / 29 | | 11 | 00:16:18 |
30 | 97 | Litwin Bartosz | Chełm | | M2 – od 21 do 30 – 12 | 00:24:02 / 26 | 00:15:02 / 32 | 00:13:52 / 31 | 00:14:06 / 32 | 00:14:01 / 30 | 00:15:08 / 30 | | 12 | 00:16:45 |
31 | 80 | Kordowicz Łukasz | Biłgoraj | | M3 – od 31 do 40 – 12 | 00:23:36 / 23 | 00:14:48 / 27 | 00:14:19 / 30 | 00:14:19 / 31 | 00:15:11 / 33 | 00:14:37 / 31 | | 12 | 00:17:23 |
32 | 93 | Kobeluk Damian | Biłgoraj | Biłgoraj Biega | M3 – od 31 do 40 – 13 | 00:24:16 / 30 | 00:14:44 / 30 | 00:13:36 / 28 | 00:14:09 / 28 | 00:14:09 / 28 | 00:16:10 / 32 | | 13 | 00:17:37 |
33 | 90 | Szubiak Arkadiusz | Biłgoraj | | M4 – od 41 do 50 – 5 | 00:22:54 / 17 | 00:16:13 / 33 | 00:15:17 / 34 | 00:13:45 / 33 | 00:15:52 / 36 | 00:13:36 / 33 | | 5 | 00:18:09 |
34 | 92 | Szpyt Ryszard | Biłgoraj | Biłgoraj Biega | M4 – od 41 do 50 – 6 | 00:26:58 / 43 | 00:12:12 / 34 | 00:14:26 / 32 | 00:14:47 / 35 | 00:15:13 / 35 | 00:14:21 / 34 | | 6 | 00:18:29 |
35 | 24 | Lipka Jacek | Lublin | Baran Cycling Team | M4 – od 41 do 50 – 7 | 00:27:18 / 45 | 00:14:57 / 41 | 00:13:21 / 37 | 00:13:35 / 36 | 00:13:38 / 34 | 00:15:45 / 35 | | 7 | 00:19:06 |
36 | 49 | Wójcik Marcin | Lublin | | M3 – od 31 do 40 – 14 | 00:27:19 / 46 | 00:13:53 / 36 | 00:13:34 / 35 | 00:13:27 / 34 | 00:13:54 / 32 | 00:17:05 / 36 | | 14 | 00:19:44 |
37 / 2 | 76 | Mróz Elżbieta | Chełm | Chełmska Grupa Triathlonu | K3 – od 31 do 40 – 1 | 00:26:58 / 42 | 00:14:42 / 40 | 00:14:07 / 38 | 00:14:30 / 37 | 00:14:31 / 37 | 00:16:25 / 37 | | 1 | 00:21:45 |
38 / 3 | 64 | Wiatr Aneta | Lublin | | K2 – od 21 do 30 – 1 | 00:26:39 / 41 | 00:14:45 / 38 | 00:14:46 / 39 | 00:14:39 / 39 | 00:15:04 / 39 | 00:15:56 / 38 | | 1 | 00:22:22 |
39 | 77 | Matuszak Mariusz | Lublin | Lubelska Grupa Triathlonu | M2 – od 21 do 30 – 13 | 00:25:02 / 32 | 00:16:30 / 39 | 00:15:35 / 42 | 00:15:38 / 46 | 00:15:31 / 47 | 00:14:32 / 39 | | 13 | 00:23:20 |
40 | 71 | Swacha Piotr | Biłgoraj | Biłgoraj Biega | M3 – od 31 do 40 – 15 | 00:26:33 / 38 | 00:16:28 / 45 | 00:14:49 / 46 | 00:14:49 / 43 | 00:14:43 / 43 | 00:16:04 / 40 | | 15 | 00:23:57 |
41 | 87 | Łukasik Zbigniew | RAPY DYLAŃSKIE | RAPY MASTERS | M4 – od 41 do 50 – 8 | 00:26:15 / 37 | 00:15:08 / 37 | 00:15:11 / 40 | 00:15:41 / 42 | 00:15:27 / 44 | 00:15:48 / 41 | | 8 | 00:24:03 |
42 | 40 | Kotuła Rafał | Kraśnik | Erkado RT KRAŚNIK | M3 – od 31 do 40 – 16 | 00:28:05 / 52 | 00:15:28 / 51 | 00:14:04 / 45 | 00:13:54 / 40 | 00:14:42 / 40 | 00:17:32 / 42 | | 16 | 00:24:17 |
43 | 85 | Zarzycki Sebastian | Biugoraj | | M1 – od 16 do 20 – 2 | 00:23:35 / 22 | 00:15:29 / 31 | 00:15:45 / 36 | 00:16:44 / 41 | 00:16:25 / 46 | 00:15:59 / 43 | | 2 | 00:24:30 |
44 | 88 | Bielecki Andrzej | Chełm | Chełmska Grupa Triathlonu | M3 – od 31 do 40 – 17 | 00:25:32 / 34 | 00:17:12 / 44 | 00:15:35 / 50 | 00:15:53 / 50 | 00:16:01 / 50 | 00:13:59 / 44 | | 17 | 00:24:45 |
45 | 75 | Łopąg Jerzy | Chełm | Chełmska Grupa Triathlonu | M3 – od 31 do 40 – 18 | 00:28:29 / 56 | 00:14:12 / 43 | 00:13:59 / 41 | 00:14:07 / 38 | 00:14:50 / 38 | 00:19:09 / 45 | | 18 | 00:25:17 |
46 | 102 | Zając Zbigniew | Biłgoraj | BSK Miód Kozacki Biłgoraj | M5 – od 51 do 60 – 2 | 00:27:52 / 50 | 00:15:24 / 47 | 00:14:18 / 43 | 00:15:07 / 44 | 00:14:40 / 41 | 00:17:33 / 46 | | 2 | 00:25:26 |
47 / 4 | 8 | Zając Elżbieta | Biłgoraj | BSK Miód Kozacki Biłgoraj | K4 – od 41 do 50 – 1 | 00:27:53 / 51 | 00:15:24 / 48 | 00:14:19 / 44 | 00:15:06 / 45 | 00:14:39 / 42 | 00:17:33 / 47 | | 1 | 00:25:26 |
48 / 5 | 41 | Kajda Weronika | Lublin | Baran Cycling Team | K2 – od 21 do 30 – 2 | 00:28:14 / 54 | 00:15:30 / 52 | 00:14:22 / 47 | 00:14:58 / 47 | 00:14:46 / 45 | 00:17:41 / 48 | | 2 | 00:26:02 |
49 | 96 | Brzuszkiewicz Andrzej | Biłgoraj | | M3 – od 31 do 40 – 19 | 00:27:44 / 48 | 00:14:55 / 42 | 00:15:38 / 49 | 00:15:15 / 48 | 00:15:01 / 48 | 00:17:05 / 49 | | 19 | 00:26:10 |
50 / 6 | 78 | Stanisławek Kinga | Lublin | Lubelska Grupa Triathlonu | K3 – od 31 do 40 – 2 | 00:28:09 / 53 | 00:16:42 / 54 | 00:15:17 / 53 | 00:14:12 / 51 | 00:15:16 / 49 | 00:16:02 / 50 | | 2 | 00:26:10 |
51 / 7 | 38 | Kochaniec Karolina | Lublin | Lubelska Grupa Triathlonu | K2 – od 21 do 30 – 3 | 00:26:38 / 40 | 00:16:37 / 46 | 00:16:18 / 51 | 00:16:27 / 54 | 00:16:27 / 54 | 00:16:18 / 51 | | 3 | 00:29:18 |
52 / 8 | 26 | Anna Paszczyk | Lublin | Baran Cycling Team | K3 – od 31 do 40 – 3 | 00:28:38 / 57 | 00:16:37 / 56 | 00:16:07 / 57 | 00:15:34 / 56 | 00:15:24 / 53 | 00:16:37 / 52 | | 3 | 00:29:30 |
53 | 79 | Swatowski Mariusz | Kraków | ...... | M3 – od 31 do 40 – 20 | 00:27:22 / 47 | 00:16:04 / 50 | 00:14:48 / 48 | 00:16:23 / 52 | 00:16:33 / 52 | 00:18:13 / 53 | | 20 | 00:29:55 |
54 | 86 | Mackiewicz Kamil | Chełm | Pollub | M2 – od 21 do 30 – 14 | 00:26:36 / 39 | 00:16:44 / 49 | 00:16:38 / 52 | 00:16:40 / 55 | 00:16:48 / 55 | 00:16:15 / 54 | | 14 | 00:30:14 |
55 | 89 | Patro Jacek | Biłgoraj | ...... | M3 – od 31 do 40 – 21 | 00:31:40 / 62 | 00:15:11 / 59 | 00:14:22 / 55 | 00:14:26 / 53 | 00:14:47 / 51 | 00:19:36 / 55 | | 21 | 00:30:33 |
56 / 9 | 61 | Magdalena Gajek | Lublin | wieś tańczy i biega | K4 – od 41 do 50 – 2 | 00:27:02 / 44 | 00:18:43 / 58 | 00:15:47 / 59 | 00:12:39 / 49 | 00:21:03 / 58 | 00:16:00 / 56 | | 2 | 00:31:46 |
57 / 10 | 69 | Jońska Katarzyna | Michów | Baran Cycling Team | K3 – od 31 do 40 – 4 | 00:28:55 / 58 | 00:16:38 / 57 | 00:15:58 / 58 | 00:15:53 / 57 | 00:16:40 / 56 | 00:18:52 / 57 | | 4 | 00:33:29 |
58 | 47 | Kubik Tymoteusz | Kraśnik | PanPablo Team | M2 – od 21 do 30 – 15 | 00:28:14 / 55 | 00:16:36 / 55 | 00:16:31 / 56 | 00:16:57 / 59 | 00:17:32 / 59 | 00:18:54 / 58 | | 15 | 00:35:17 |
59 | 4 | Myszak Sławomir | Biłgoraj | ...... | M3 – od 31 do 40 – 22 | 00:27:48 / 49 | 00:16:47 / 53 | 00:16:07 / 54 | 00:16:47 / 58 | 00:16:48 / 57 | 00:21:08 / 59 | | 22 | 00:35:58 |
60 | 37 | Brzyski Radosław | Stalowa Wola | | M4 – od 41 do 50 – 9 | 00:30:12 / 59 | 00:18:39 / 62 | 00:17:31 / 62 | 00:17:06 / 61 | 00:17:20 / 61 | 00:17:44 / 60 | | 9 | 00:39:04 |
61 | 91 | Kusy Pawel | Biłgoraj | Rowerowe Roztocze grupa Biłgoraj | M3 – od 31 do 40 – 23 | 00:30:16 / 60 | 00:17:06 / 60 | 00:16:12 / 60 | 00:16:27 / 60 | 00:16:50 / 60 | 00:21:46 / 61 | | 23 | 00:39:09 |
62 | 72 | Filin Łukasz | Lublin | | M3 – od 31 do 40 – 24 | 00:31:04 / 61 | 00:17:17 / 61 | 00:17:50 / 61 | 00:19:22 / 62 | 00:19:39 / 62 | 00:19:58 / 62 | 02:05:12 | 24 | 00:45:42 |
Nie ukończył 1 uczestnik |
DNF* | 66 | Branicka Agnieszka | Dominow | Baran Cycling Team | K4 – od 41 do 50 – DNF* | | | | | | | DNF* | DNF* | DNF* |