Miejsce | Nr Startowy | Nazwisko / Imię | Miejscowość | Klub/Drużyna | Kategoria | Czas sum. | Vśr | Miejsce w kat. | Różnica |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 6013 | Neumann Michał | Kościelisko | BKS WP-KOSCIELISKO | Bieg Krótki M-16 – 1 | 00:30:12 | 12,5 | 1 | 00:00:00 |
2 | 2060 | PAWSKI WAWRZYNIEC | ZAKOPANE | TG SOKÓŁ ZAKOPANE | Bieg Krótki M-30 – 1 | 00:30:13 | 12,5 | 1 | 00:00:01 |
3 | 2898 | GRZYBCZYK SZYMON | WADOWICE | KS CRACOVIA 196 KRAKÓW/ENDORFINY WADOWICE | Bieg Krótki M-16 – 2 | 00:31:34 | 12 | 2 | 00:01:21 |
4 | 2001 | KELLER DARIUSZ | KRAKÓW | NIGHT RUNNERS | Bieg Krótki M-20 – 1 | 00:31:49 | 11,9 | 1 | 00:01:37 |
5 | 2082 | PIECH JAKUB | BIAŁA PODLASKA | AZS UJ KRAKÓW | Bieg Krótki M-20 – 2 | 00:33:16 | 11,4 | 2 | 00:03:04 |
6 | 2055 | TWARÓG KAMIL | TOPORZYSKO | UKS DELTA JORDANÓW | Bieg Krótki M-16 – 3 | 00:33:34 | 11,3 | 3 | 00:03:22 |
7 | 2051 | FIREK KAROL | JORDANÓW | UKS DELTA JORDANÓW | Bieg Krótki M-16 – 4 | 00:33:44 | 11,2 | 4 | 00:03:32 |
8 | 2041 | BEHOUNEK LESZEK | ZAKOPANE | TG SOKÓŁ ZAKOPANE | Bieg Krótki M-50 – 1 | 00:34:33 | 10,9 | 1 | 00:04:21 |
9 | 6090 | Kosek Sebastian | Jordanów | brak | Bieg Krótki M-J – 1 | 00:34:39 | 10,9 | 1 | 00:04:26 |
10 | 2054 | ROGOWIEC ŁUKASZ | JORDANÓW | UKS DELTA JORDANÓW | Bieg Krótki M-J – 2 | 00:34:51 | 10,8 | 2 | 00:04:39 |
11 / 1 | 6005 | Cichoń Kamila | KOŚCIELISKO | BKS WP-KOSCIELISKO | Bieg Krótki K-16 – 1 | 00:35:04 | 10,8 | 1 | 00:04:51 |
12 | 2049 | MIŁKOWSKI JAKUB | TARNÓW | Bieg Krótki M-20 – 3 | 00:35:46 | 10,6 | 3 | 00:05:34 | |
13 | 2027 | KUNZ MARCIN | KRAKÓW | Bieg Krótki M-J – 3 | 00:35:52 | 10,5 | 3 | 00:05:40 | |
14 | 2035 | BIAŁOŃ DOMINIK | JORDANÓW | UKS DELTA JORDANÓW | Bieg Krótki M-J – 4 | 00:36:02 | 10,5 | 4 | 00:05:50 |
15 | 2036 | ŚWIĘCHOWICZ JAKUB | JORDANÓW | UKS DELTA JORDANÓW | Bieg Krótki M-J – 5 | 00:36:15 | 10,4 | 5 | 00:06:03 |
16 / 2 | 6006 | Jakieła Joanna | KOŚCIELISKO | BKS WP-KOSCIELISKO | Bieg Krótki K-16 – 2 | 00:36:16 | 10,4 | 2 | 00:06:04 |
17 | 2083 | AUGUSTYN MARCIN | GIEBUŁTÓW | Bieg Krótki M-30 – 2 | 00:37:42 | 10 | 2 | 00:07:30 | |
18 | 2023 | MAJOR ZBIGNIEW | KRAKÓW | NIGHT RUNNERS | Bieg Krótki M-40 – 1 | 00:38:09 | 9,9 | 1 | 00:07:57 |
19 | 2006 | DZIEDZIC KRZYSZTOF | KRAKÓW | Bieg Krótki M-30 – 3 | 00:38:44 | 9,8 | 3 | 00:08:32 | |
20 / 3 | 2002 | NOWAK JUSTYNA | JORDANÓW | UKS DELTA JORDANÓW | Bieg Krótki K-16 – 3 | 00:39:15 | 9,6 | 3 | 00:09:03 |
21 | 2053 | KĘDER SZYMON | SKAWA | UKS DELTA JORDANÓW | Bieg Krótki M-J – 6 | 00:39:15 | 9,6 | 6 | 00:09:03 |
22 | 2003 | ZAJCHOWSKI BARTŁOMIEJ | KRAKÓW | 6BLOG | Bieg Krótki M-20 – 4 | 00:40:24 | 9,4 | 4 | 00:10:12 |
23 / 4 | 2080 | CIBOROWSKA ROKSANA | JASŁO | KS SPEED JASŁO | Bieg Krótki K-J – 1 | 00:41:01 | 9,2 | 1 | 00:10:48 |
24 / 5 | 2004 | GĄSIENICA-ROJ KAROLINA | ZAKOPANE | Bieg Krótki K-J – 2 | 00:41:44 | 9,1 | 2 | 00:11:32 | |
25 | 2064 | SŁAWIŃSKI JAKUB | JEDLNIA LETNISKO | RODZINA | Bieg Krótki M-16 – 5 | 00:42:25 | 8,9 | 5 | 00:12:13 |
26 / 6 | 2068 | KUBIN EWA | ZAKOPANE | Bieg Krótki K-40 – 1 | 00:42:44 | 8,8 | 1 | 00:12:32 | |
27 | 2067 | SKOCZYLAS JERZY | KRAKÓW | Bieg Krótki M-30 – 4 | 00:43:10 | 8,8 | 4 | 00:12:58 | |
28 | 2007 | LACHOWICZ KUBA | LIBERTÓW | Bieg Krótki M-J – 7 | 00:43:21 | 8,7 | 7 | 00:13:09 | |
29 | 2057 | KĘSKA FILIP | PĘKOWICE | Bieg Krótki M-J – 8 | 00:43:49 | 8,6 | 8 | 00:13:37 | |
30 / 7 | 2014 | RAFACZ MARIA | KOŚCIELISKO | Bieg Krótki K-40 – 2 | 00:43:54 | 8,6 | 2 | 00:13:41 | |
31 | 2081 | MAJKRZAK MARIUSZ | SUCHA BESKIDZKA | POLNI SUCHA | Bieg Krótki M-30 – 5 | 00:44:02 | 8,6 | 5 | 00:13:49 |
32 | 6069 | Ordzowiały Piotr | Osielec | brak | Bieg Krótki M-40 – 2 | 00:44:02 | 8,6 | 2 | 00:13:49 |
33 / 8 | 2052 | KĘDER KAROLINA | SKAWA | UKS DELTA JORDANÓW | Bieg Krótki K-16 – 4 | 00:44:22 | 8,5 | 4 | 00:14:10 |
34 / 9 | 6089 | Kolaniak Jolanta | Sidzina | brak | Bieg Krótki K-J – 3 | 00:44:24 | 8,5 | 3 | 00:14:12 |
35 / 10 | 6091 | Koloniak Sylwia | Sidzina | brak | Bieg Krótki K-J – 4 | 00:44:25 | 8,5 | 4 | 00:14:13 |
36 | 2017 | TYLIBA IRENEUSZ | PRZEGINIA | Bieg Krótki M-40 – 3 | 00:44:45 | 8,4 | 3 | 00:14:33 | |
37 | 2066 | SŁAWIŃSKI BARTOSZ | JEDLNIA LETNISKO | RODZINA | Bieg Krótki M-J – 9 | 00:44:52 | 8,4 | 9 | 00:14:40 |
38 | 2009 | TRELA JACEK | KRAKÓW | Bieg Krótki M-50 – 2 | 00:45:01 | 8,4 | 2 | 00:14:49 | |
39 | 2033 | ŚLIZ WOJCIECH | KRAKÓW | Bieg Krótki M-J – 10 | 00:45:28 | 8,3 | 10 | 00:15:16 | |
40 | 2015 | DZIERŻANOWSKI KAMIL | SIEDLCE | Bieg Krótki M-20 – 5 | 00:45:43 | 8,3 | 5 | 00:15:31 | |
41 / 11 | 2077 | ZIMNOWODA BARBARA | WIELUŃ | Bieg Krótki K-20 – 1 | 00:47:26 | 8 | 1 | 00:17:14 | |
42 / 12 | 2058 | PIETRUSZKA ANNA | KRAKÓW | Bieg Krótki K-30 – 1 | 00:47:37 | 7,9 | 1 | 00:17:25 | |
43 / 13 | 2022 | JOP DOROTA | SKAWINA | Bieg Krótki K-40 – 3 | 00:47:59 | 7,9 | 3 | 00:17:47 | |
44 / 14 | 2037 | PŁASZCZ WIKTORIA | JORDANÓW | UKS DELTA JORDANÓW | Bieg Krótki K-J – 5 | 00:48:05 | 7,9 | 5 | 00:17:53 |
45 / 15 | 2038 | KOWALCZE KATARZYNA | JORDANÓW | UKS DELTA JORDANÓW | Bieg Krótki K-J – 6 | 00:48:05 | 7,9 | 6 | 00:17:53 |
46 | 2016 | BARCHANOWSKI MICHAŁ | SOSNOWIEC | GRYF_SOSNOWIEC | Bieg Krótki M-16 – 6 | 00:48:07 | 7,9 | 6 | 00:17:55 |
47 / 16 | 2071 | SEWIŁO ELŻBIETA | MOGILANY | PRZYJACIÓŁKI | Bieg Krótki K-40 – 4 | 00:48:22 | 7,8 | 4 | 00:18:10 |
48 | 2045 | MACIUBA JANUSZ | BRZEŹNICA | Bieg Krótki M-40 – 4 | 00:48:29 | 7,8 | 4 | 00:18:17 | |
49 | 2059 | RUDNICKI PIOTR | WARSZAWA | Bieg Krótki M-20 – 6 | 00:48:46 | 7,8 | 6 | 00:18:34 | |
50 | 2047 | KRZAK SŁAWOMIR | GROMNIK | JA | Bieg Krótki M-30 – 6 | 00:48:47 | 7,7 | 6 | 00:18:34 |
51 | 2070 | BEDNARZ BAZYLI | KRAKÓW | RODZINA | Bieg Krótki M-J – 11 | 00:49:02 | 7,7 | 11 | 00:18:50 |
52 / 17 | 2030 | TRZCIONKA JUSTYNA | KRAKÓW | NIGHT RUNNERS | Bieg Krótki K-20 – 2 | 00:49:07 | 7,7 | 2 | 00:18:55 |
53 / 18 | 2005 | DZIEDZIC JOANNA | KRAKÓW | Bieg Krótki K-30 – 2 | 00:49:23 | 7,7 | 2 | 00:19:11 | |
54 / 19 | 2050 | SŁOMAK KAMILA | KRAKÓW | Bieg Krótki K-20 – 3 | 00:49:59 | 7,6 | 3 | 00:19:47 | |
55 / 20 | 2040 | BEHOUNEK MAŁGORZATA | ZAKOPANE | TG SOKÓŁ ZAKOPANE | Bieg Krótki K-50 – 1 | 00:50:04 | 7,5 | 1 | 00:19:52 |
56 | 2026 | ŻELAZNY KRZYSZTOF | KRAKÓW | NIGHT RUNNERS | Bieg Krótki M-40 – 5 | 00:50:19 | 7,5 | 5 | 00:20:07 |
57 | 2074 | OBRUŚNIK DAMIAN | LUBLINIEC | SPRINTERSI TEAM LUBLINIEC | Bieg Krótki M-40 – 6 | 00:50:38 | 7,5 | 6 | 00:20:26 |
58 | 1117 | Krupiniewicz Antoni | LEGIONOWO | SKORPION | Bieg Krótki M-40 – 7 | 00:51:07 | 7,4 | 7 | 00:20:55 |
59 | 2008 | WIECZOREK SEBASTIAN | KRAKÓW | -------- | Bieg Krótki M-40 – 8 | 00:51:16 | 7,4 | 8 | 00:21:04 |
60 / 21 | 2013 | BURNUS BEATA | KRAKÓW | NIGHT RUNNERS | Bieg Krótki K-30 – 3 | 00:51:33 | 7,3 | 3 | 00:21:21 |
61 / 22 | 2042 | WILK WIKTORIA | KRAKÓW | Bieg Krótki K-20 – 4 | 00:52:49 | 7,2 | 4 | 00:22:37 | |
62 / 23 | 2028 | MIKRUT JOANNA | JASŁO | FIT-FAN JASŁO | Bieg Krótki K-40 – 5 | 00:52:56 | 7,1 | 5 | 00:22:44 |
63 / 24 | 2010 | MOCHEL KINGA | KRAKÓW | NIGHT RUNNERS | Bieg Krótki K-40 – 6 | 00:53:13 | 7,1 | 6 | 00:23:01 |
64 / 25 | 2020 | KIEŁTYKA KAROLINA | KRAKÓW | HUSARIA RACE TEAM | Bieg Krótki K-30 – 4 | 00:53:52 | 7 | 4 | 00:23:40 |
65 | 2031 | KRAWCZYK TOMASZ | KRAKÓW | NIGHT RUNNERS | Bieg Krótki M-50 – 3 | 00:54:10 | 7 | 3 | 00:23:58 |
66 | 2056 | STASIK MATEUSZ | RABKA - ZDRÓJ | KURA-D.PL | Bieg Krótki M-20 – 7 | 00:54:10 | 7 | 7 | 00:23:58 |
67 / 26 | 6070 | Kruszko Ewa | Komorów | brak | Bieg Krótki K-20 – 5 | 00:54:45 | 6,9 | 5 | 00:24:33 |
68 / 27 | 2018 | TYLIBA MAGDALENA | PRZEGINIA | Bieg Krótki K-40 – 7 | 00:54:51 | 6,9 | 7 | 00:24:39 | |
69 / 28 | 2073 | TREBEL-BEDNARZ BEATA | KRAKÓW | PRZYJACIÓŁKI | Bieg Krótki K-50 – 2 | 00:55:07 | 6,9 | 2 | 00:24:55 |
70 / 29 | 2048 | MARCINIEC SYLWIA | DĄBROWA TARNOWSKA | RUN TEAM DĄBROWA TARNOWSKA | Bieg Krótki K-30 – 5 | 00:55:16 | 6,8 | 5 | 00:25:04 |
71 / 30 | 2063 | PIASECKA AGATA | DABROWA TARNOWSKA | RUN TEAM DĄBROWA TARNOWSKA | Bieg Krótki K-30 – 6 | 00:55:16 | 6,8 | 6 | 00:25:04 |
72 | 2065 | SŁAWIŃSKI KRZYSZTOF | JEDLNIA LETNISKO | RODZINA | Bieg Krótki M-J – 12 | 00:55:38 | 6,8 | 12 | 00:25:26 |
73 / 31 | 2024 | TOMCZYK KATARZYNA | WIELICZKA | Bieg Krótki K-30 – 7 | 00:56:14 | 6,7 | 7 | 00:26:02 | |
74 / 32 | 2044 | SUKNAROWSKA MONIKA | MUCHARZ | Bieg Krótki K-40 – 8 | 00:56:21 | 6,7 | 8 | 00:26:08 | |
75 / 33 | 2072 | FUDALA MAŁGORZATA | BRZESKO | VICTORIA BRZESKO | Bieg Krótki K-50 – 3 | 00:56:21 | 6,7 | 3 | 00:26:09 |
76 / 34 | 2043 | ORŁOWSKA IZABELA | KRAKÓW | Bieg Krótki K-40 – 9 | 00:56:38 | 6,7 | 9 | 00:26:26 | |
77 / 35 | 2029 | ZIELIŃSKA ANNA | JASŁO | ----FIT-FAN JASŁO---- | Bieg Krótki K-30 – 8 | 00:56:49 | 6,7 | 8 | 00:26:36 |
78 | 2061 | NAGACZ IGOR | JASŁO | FIT-FAN JASŁO | Bieg Krótki M-J – 13 | 00:58:07 | 6,5 | 13 | 00:27:55 |
79 | 2019 | CZERYNA ROBERT | KRAKÓW | Bieg Krótki M-40 – 9 | 01:01:07 | 6,2 | 9 | 00:30:55 | |
80 / 36 | 2046 | POWĄZKA ELŻBIETA | KRAKÓW | Bieg Krótki K-40 – 10 | 01:02:35 | 6 | 10 | 00:32:23 | |
81 / 37 | 2079 | GOŁOSOW PAULINA | CZOSNÓW | Bieg Krótki K-20 – 6 | 01:04:29 | 5,9 | 6 | 00:34:17 | |
82 / 38 | 2069 | POWĄZKA GABRIELA | KRAKÓW | PRZYJACIÓŁKI | Bieg Krótki K-40 – 11 | 01:05:07 | 5,8 | 11 | 00:34:55 |
83 / 39 | 2076 | ŁABĘDŹ KATARZYNA | SKAWINA | Bieg Krótki K-30 – 9 | 01:09:23 | 5,4 | 9 | 00:39:11 | |
84 | 2025 | DROGOSZCZ JAN | KRAKÓW | Bieg Krótki M-J – 14 | 01:22:49 | 4,6 | 14 | 00:52:37 | |
85 / 40 | 2032 | WOŹNIAK IZABELA | RADOM | Bieg Krótki K-40 – 12 | 01:23:34 | 4,5 | 12 | 00:53:22 | |
86 / 41 | 2062 | WILKOSZ MAGDALENA | DĄBROWA TARNOWSKA | RUN TEAM DĄBROWA TARNOWSKA | Bieg Krótki K-40 – 13 | 01:24:56 | 4,5 | 13 | 00:54:44 |