1 | 1133 | SZAPORÓW ŁUKASZ | PROSZOWICE | INFINITY-GYM | Bieg Średni M-30 – 1 | | 15 | 00:00:00 |
2 | 1047 | KUNZ MARCIN | KRAKÓW | LACHO TEAM | Bieg Średni M-J – 1 | | 14,6 | 00:01:29 |
3 | 1271 | SKOTNICZNY MICHAŁ | KRAKÓW | EUROCLEAR RUNNING TEAM | Bieg Średni M-20 – 1 | | 14,2 | 00:03:00 |
4 | 1906 | KOZIEŁ JAN | KRAKÓW | JAJA NA BOK TEAM | Bieg Średni M-30 – 2 | | 14 | 00:03:54 |
5 | 1079 | LISZKA ADAM | LIMANOWA | GOLISZKI | Bieg Średni M-40 – 1 | | 13,9 | 00:04:22 |
6 | 1270 | WARDZALA MICHAL | MINOGA | RUNNING PERFORMANCE | Bieg Średni M-40 – 2 | | 13,8 | 00:04:33 |
7 | 1914 | CHLIPAŁA PAWEŁ | KAMIENICA | | Bieg Średni M-20 – 2 | | 13,8 | 00:04:38 |
8 | 1076 | JAWOREK GRZEGORZ | WĘGRZCE | | Bieg Średni M-30 – 3 | | 13,7 | 00:04:54 |
9 | 1181 | ROJEK MACIEJ | KRAKÓW | AUTOMATIONSTECHNIK | Bieg Średni M-30 – 4 | | 13,7 | 00:04:56 |
10 | 1170 | PODGÓRSKI KRZYSZTOF | ZEMBRZYCE | ZEMBRZYCE TEAM | Bieg Średni M-30 – 5 | | 13,6 | 00:05:44 |
11 | 1132 | RADZIK JERZY | KRAKÓW | NIEPOLOMICE BIEGAJA | Bieg Średni M-50 – 1 | | 13,3 | 00:06:55 |
12 | 1236 | KASPRZYK RAFAŁ | NAWOJOWA GÓRA | ` U JĘDRUSIA ` SP. Z O.O. | Bieg Średni M-40 – 3 | | 13,2 | 00:07:35 |
13 | 1907 | KOPIEĆ KAMIL | KRAKÓW | JAJA NA BOK TEAM | Bieg Średni M-30 – 6 | | 13 | 00:08:15 |
14 | 1235 | ORŁOWSKI PAWEŁ | KRAKÓW | | Bieg Średni M-50 – 2 | | 13 | 00:08:21 |
15 | 1927 | KNAPIK PRZEMYSŁAW | KRAKOW / MASZYCE | | Bieg Średni M-40 – 4 | | 12,8 | 00:09:27 |
16 | 1258 | FRANCZYK PIOTR | KRAKÓW | | Bieg Średni M-30 – 7 | | 12,8 | 00:09:30 |
17 | 1910 | FRACH DOMINIK | KRAKÓW | SIGMA PIZZA & BAR | Bieg Średni M-20 – 3 | | 12,7 | 00:09:44 |
18 | 1274 | NIEMCZYK DOMINIK | | EUROCLEAR RUNNING TEAM | Bieg Średni M-30 – 8 | | 12,7 | 00:09:46 |
19 | 1129 | PŁAZA BARTŁOMIEJ | KORCZYNA | | Bieg Średni M-20 – 4 | | 12,7 | 00:09:49 |
20 | 1045 | SUCHOJAD MARCIN | OSTRZESZÓW | | Bieg Średni M-30 – 9 | | 12,7 | 00:09:53 |
21 | 1035 | GOTFRYD MARIUSZ | JASŁO | KKSW KRAK ROLLERBLADE | Bieg Średni M-40 – 5 | | 12,7 | 00:09:53 |
22 / 1 | 1212 | JACHYM-DREWNIAK JOANNA | KRAKÓW | JJFIT | Bieg Średni K-30 – 1 | | 12,7 | 00:09:55 |
23 | 1097 | RUSEK ŁUKASZ | KRAKÓW | | Bieg Średni M-30 – 10 | | 12,5 | 00:10:46 |
24 | 1161 | KITA MARCIN | LIMANOWA | | Bieg Średni M-30 – 11 | | 12,5 | 00:10:47 |
25 | 1210 | MORDARSKI KRYSTIAN | NOWY TARG | | Bieg Średni M-50 – 3 | | 12,5 | 00:11:03 |
26 | 1034 | KUŚKA MARCIN | KATOWICE | | Bieg Średni M-30 – 12 | | 12,4 | 00:11:21 |
27 | 1075 | EVANS NEIL | SKALA | | Bieg Średni M-30 – 13 | | 12,4 | 00:11:32 |
28 | 1928 | BREMER Adam | CHORZÓW | MIRAZ RACE TEAM | Bieg Średni M-30 – 14 | | 12,3 | 00:11:57 |
29 | 1023 | DUROŃ MARCIN | KRAKÓW | BEFIT24TEAM | Bieg Średni M-40 – 6 | | 12,2 | 00:12:43 |
30 | 1194 | PAŁKA ŁUKASZ | LIMANOWA | | Bieg Średni M-40 – 7 | | 12,1 | 00:12:50 |
31 | 1013 | PIÓRKOWSKI MAREK | BĘDZIN | W POGONI ZA DUCHEM | Bieg Średni M-50 – 4 | | 12,1 | 00:12:17 |
32 | 1178 | HAJTEK JAKUB | CHEŁMIEC | NAUKA BIEGA | Bieg Średni M-30 – 15 | | 12 | 00:12:36 |
33 | 8033 | ZAWACKI Marcin | Kraków | brak | Bieg Średni M-30 – 16 | | 12,1 | 00:12:43 |
34 / 2 | 1205 | SZAŁAŚ ANNA | WIELKIE DROGI | | Bieg Średni K-30 – 2 | | 12,1 | 00:13:01 |
35 | 1043 | RZEŹNIK TOMASZ | KRAKÓW | | Bieg Średni M-30 – 17 | | 11,9 | 00:13:14 |
36 | 1204 | KAROL DERWICH | KRAKÓW | | Bieg Średni M-40 – 8 | | 12 | 00:13:26 |
37 | 1053 | MIZERA KRZYSZTOF | KRAKÓW | | Bieg Średni M-30 – 18 | | 12 | 00:13:29 |
38 | 1032 | MARYNIAK ŁUKASZ | KĘPNO | | Bieg Średni M-30 – 19 | | 11,9 | 00:13:45 |
39 | 1028 | BARAN ARKADIUSZ | BOBROWNIKI WIELKIE | HUSARIA RACE TEAM | Bieg Średni M-30 – 20 | | 11,8 | 00:13:46 |
40 | 1101 | ŚWIRAD MIROSŁAW | BĘDZIN | W POGONI ZA DUCHEM | Bieg Średni M-30 – 21 | | 11,9 | 00:14:00 |
41 | 1073 | RYBSKI JANUSZ | KRAKÓW | | Bieg Średni M-40 – 9 | | 11,7 | 00:14:32 |
42 / 3 | 1243 | WOJTASZEK MALWINA | KRAKÓW | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | Bieg Średni K-30 – 3 | | 11,8 | 00:14:39 |
43 | 271 | GACEK Grzegorz | JORDANÓW | PSZCZÓŁKA TEAM | Bieg Średni M-40 – 10 | | 11,7 | 00:14:52 |
44 | 1912 | SKAWIŃSKI PAWEŁ | TRZEBINIA | SIERSZANIE | Bieg Średni M-40 – 11 | | 11,7 | 00:15:02 |
45 | 1095 | WINIARSKI KAMIL | KLECZA GÓRNA | | Bieg Średni M-20 – 5 | | 11,7 | 00:15:05 |
46 / 4 | 1117 | PAWLIK KAROLINA | LIMANOWA | | Bieg Średni K-30 – 4 | | 11,6 | 00:15:42 |
47 | 1193 | ZAJDEL MACIEJ | KRAKÓW | | Bieg Średni M-30 – 22 | | 11,6 | 00:15:56 |
48 | 1011 | MAZUR ADAM | ZARZYCE WIELKIE | GO APTIV! | Bieg Średni M-30 – 23 | | 11,5 | 00:16:00 |
49 / 5 | 1265 | CYRNAL BARBARA | | | Bieg Średni K-30 – 5 | | 11,5 | 00:16:18 |
50 / 6 | 1066 | SUŁKOWSKA LIDIA | LIMANOWA | | Bieg Średni K-30 – 6 | | 11,5 | 00:16:18 |
51 | 1123 | ŚWIDER ANDRZEJ | RABKA-ZDRÓJ | AN-REN TEAM | Bieg Średni M-50 – 5 | | 11,5 | 00:16:26 |
52 | 1268 | STYPUŁA ARKADIUSZ | ZELKÓW | | Bieg Średni M-30 – 24 | | 11,4 | 00:16:39 |
53 | 1058 | MORDAK ARTUR | ZELKÓW | | Bieg Średni M-30 – 25 | | 11,4 | 00:16:39 |
54 | 1203 | KUCWAJ MICHAŁ | KRAKÓW | MSR | Bieg Średni M-30 – 26 | | 11,4 | 00:16:40 |
55 | 1240 | KRZYŚCIAK PIOTR | STRÓŻA | BRAK | Bieg Średni M-30 – 27 | | 11,5 | 00:16:41 |
56 / 7 | 1148 | ZABOROWSKA MAŁGORZATA | KASZÓW | | Bieg Średni K-40 – 1 | | 11,4 | 00:16:43 |
57 | 1091 | GÓRSKI MICHAŁ | GIEBUŁTÓW | GIEBUŁTÓW CIŚNIE | Bieg Średni M-40 – 12 | | 11,5 | 00:16:45 |
58 | 1116 | KONIK JAROSŁAW | KRAKÓW | BIEGAM BO LUBIĘ KRAKÓW | Bieg Średni M-40 – 13 | | 11,4 | 00:16:47 |
59 | 8037 | DUDEK Piotr | | brak | Bieg Średni M-30 – 28 | | 11,4 | 00:16:56 |
60 / 8 | 1160 | LEDWON IZABELA | KRAKÓW | NAUKA BIEGA | Bieg Średni K-40 – 2 | | 11,3 | 00:16:56 |
61 | 1171 | BOCIEK PIOTR | WOLA FILIPOWSKA | | Bieg Średni M-50 – 6 | | 11,4 | 00:17:00 |
62 | 1237 | JOŃCZYK MARCIN | KRAKÓW | | Bieg Średni M-40 – 14 | | 11,3 | 00:17:00 |
63 / 9 | 1185 | KAMYKOWSKA EWA | KRAKÓW | | Bieg Średni K-30 – 7 | | 11,4 | 00:17:20 |
64 | 1157 | BŁONIARZ BARTŁOMIEJ | GŁOGÓW MAŁOPOLSKI | | Bieg Średni M-20 – 6 | | 11,3 | 00:17:28 |
65 | 1282 | GIERCZAK PIOTR | SOSNOWIEC | WOLNOBIEG SOSNOWIEC | Bieg Średni M-30 – 29 | | 11,3 | 00:17:29 |
66 | 1222 | NAMYŚLAK RAFAŁ | KĘDZIERZYN-KOŹLE | WIĘKSZYCE | Bieg Średni M-40 – 15 | | 11,2 | 00:17:51 |
67 | 1234 | JOŃCZYK BARTŁOMIEJ | OŚWIĘCIM | | Bieg Średni M-30 – 30 | | 11,2 | 00:17:58 |
68 | 1024 | HANUSIAK LESZEK | ŁĘTOWNIA | HUSARIA RACE TEAM | Bieg Średni M-30 – 31 | | 11,2 | 00:18:25 |
69 | 1215 | KLĘSK KRZYSZTOF | KRAKÓW | | Bieg Średni M-30 – 32 | | 11,1 | 00:18:34 |
70 | 1059 | OLESIAK FRANCISZEK | MIKOŁÓW | MIRAZ RACE TEAM | Bieg Średni M-40 – 16 | | 11,1 | 00:18:34 |
71 / 10 | 1098 | GNUTEK WIOLETTA | NOWY SĄCZ | | Bieg Średni K-40 – 3 | | 11,1 | 00:18:48 |
72 | 1128 | SZYMAŃSKI MICHAŁ | NOWY SĄCZ | | Bieg Średni M-40 – 17 | | 11,1 | 00:18:48 |
73 | 1930 | KRUPA DAWID | KRAKÓW | | Bieg Średni M-20 – 7 | | 11,1 | 00:18:53 |
74 / 11 | 1009 | SMĘDA AGNIESZKA | KRAKÓW | CREATIVE BOCHNIA BIEGA TEAM | Bieg Średni K-20 – 1 | | 11,1 | 00:18:53 |
75 | 8029 | RECZKOWSKI Andrzej | NIENASZÓW | ATHLETIC ZRĘCIN | Bieg Średni M-60 – 1 | | 11,1 | 00:19:03 |
76 | 1112 | FORMAS ŁUKASZ | SIEBOROWICE | | Bieg Średni M-40 – 18 | | 11 | 00:19:04 |
77 | 1206 | JUDASZ RAFAŁ | RUDNIK | | Bieg Średni M-30 – 33 | | 11,1 | 00:19:06 |
78 | 1920 | PROCHWICZ MARCIN | KRAKÓW | DELFIN SPORT&FUN | Bieg Średni M-30 – 34 | | 10,8 | 00:19:35 |
79 / 12 | 1904 | STARZYK EWA | TARNÓW | | Bieg Średni K-40 – 4 | | 11 | 00:19:36 |
80 | 1924 | KURLETO KAMIL | KRAKÓW | MŁODE WILKI | Bieg Średni M-30 – 35 | | 11 | 00:19:42 |
81 / 13 | 1180 | DARSKA KATARZYNA | ZAWIERCIE | LEŚNI OLIMPIJCZYCY | Bieg Średni K-20 – 2 | | 10,9 | 00:20:00 |
82 | 1087 | KĘPA KAMIL | DĄBROWA GÓRNICZA | HDR WATAHA DĄBROWA GÓRNICZA | Bieg Średni M-30 – 36 | | 10,9 | 00:20:06 |
83 / 14 | 1086 | ŚLIWA ANNA | DĄBROWA GÓRNICZA | HDR WATAHA DĄBROWA GÓRNICZA | Bieg Średni K-30 – 8 | | 10,9 | 00:20:07 |
84 | 1281 | GOLIŃSKI ŁUKASZ | MARCINKOWICE | | Bieg Średni M-20 – 8 | | 10,9 | 00:20:09 |
85 | 1060 | JANKOWICZ JERZY | JAWORZNO | SAINT-GOBAIN SQUAD | Bieg Średni M-30 – 37 | | 10,9 | 00:20:11 |
86 | 1232 | CHUDZIK PIOTR | KRAKÓW | | Bieg Średni M-40 – 19 | | 10,9 | 00:20:17 |
87 | 1198 | KUKLA DANIEL | BOCHNIA | | Bieg Średni M-30 – 38 | | 10,8 | 00:20:31 |
88 | 1264 | WYSOKINSKI ADAM | WARSZAWA | LOS GATOS GORDOS | Bieg Średni M-30 – 39 | | 10,8 | 00:20:41 |
89 / 15 | 1080 | GORCZYCA ANETA | JASŁO | | Bieg Średni K-30 – 9 | | 10,7 | 00:20:53 |
90 / 16 | 1255 | OSOBA MAGDALENA | KRAKÓW | | Bieg Średni K-30 – 10 | | 10,8 | 00:20:56 |
91 | 1049 | BULANDA MICHAŁ | LIMANOWA | | Bieg Średni M-30 – 40 | | 10,8 | 00:21:00 |
92 | 1291 | HORSZCZARUK JACEK | WARSZAWA | JOŻIN Z BAŻIN | Bieg Średni M-50 – 7 | | 10,8 | 00:21:02 |
93 | 1156 | MALINA BŁAŻEJ | MYŚLENICE | | Bieg Średni M-J – 2 | | 10,7 | 00:21:06 |
94 | 1182 | KOŚCIEŃ JERZY | TARNÓW | SHRIMPFAN.PL | Bieg Średni M-30 – 41 | | 10,7 | 00:21:22 |
95 | 1077 | MICHNO KRZYSZTOF | SOSNOWIEC | | Bieg Średni M-30 – 42 | | 10,7 | 00:21:24 |
96 | 1217 | PIETRUSZKA JÓZEF | RUDAWA | ZABIERZÓW BIEGA | Bieg Średni M-50 – 8 | | 10,6 | 00:21:40 |
97 / 17 | 1090 | BIEDROŃ EWELINA | LIMANOWA | | Bieg Średni K-30 – 11 | | 10,7 | 00:21:42 |
98 | 1061 | GWÓŹDŹ MATEUSZ | ZAWIERCIE | JURA PL ZAWIERCIE | Bieg Średni M-J – 3 | | 10,7 | 00:21:42 |
99 / 18 | 1126 | SLIWA AGNIESZKA | LIBERTOW | | Bieg Średni K-30 – 12 | | 10,6 | 00:21:49 |
100 / 19 | 1172 | BARAN PAULINA | BĘBŁO | LKS ORZEŁ BĘBŁO | Bieg Średni K-30 – 13 | | 10,7 | 00:21:49 |
101 / 20 | 1037 | SPIRYTULSKA AGATA | MODLNICA | GRUPA JANKI | Bieg Średni K-50 – 1 | | 10,6 | 00:21:52 |
102 | 1261 | PAWŁOWSKI MIROSŁAW | ZAWIERCIE | PAW-LUCKY TEAM | Bieg Średni M-50 – 9 | | 10,6 | 00:21:57 |
103 / 21 | 1916 | SZMIGIEL AGNIESZKA | KRAKÓW | | Bieg Średni K-30 – 14 | | 10,6 | 00:22:03 |
104 / 22 | 1134 | ZIELINSKA BARBARA | KRAKÓW | | Bieg Średni K-40 – 5 | | 10,6 | 00:22:45 |
105 / 23 | 1004 | MOSZUMAŃSKA-KOLEGOWICZ KATARZYNA | KRAKÓW | SZUMKA TEAM | Bieg Średni K-40 – 6 | | 10,5 | 00:22:46 |
106 | 1279 | SIWIŃSKI JACEK | | | Bieg Średni M-30 – 43 | | 10,5 | 00:22:47 |
107 | 1283 | BANCZYK MARCIN | ŁAZISKA GORNE | 1 LIGA TRIATHLONTEAM | Bieg Średni M-40 – 20 | | 10,6 | 00:22:48 |
108 | 1263 | ŻELAZKO RAFAŁ | KRAKÓW | | Bieg Średni M-30 – 44 | | 10,5 | 00:22:56 |
109 | 1099 | KUDŁA GRZEGORZ | WIELICZKA | | Bieg Średni M-40 – 21 | | 10,4 | 00:23:14 |
110 | 1290 | STOPA PAWEŁ | ŻARNÓWKA | | Bieg Średni M-30 – 45 | | 10,4 | 00:23:19 |
111 / 24 | 1269 | STAROWICZ ANETA | KRAKÓW | | Bieg Średni K-20 – 3 | | 10,4 | 00:23:21 |
112 | 1246 | KOŁATA JÓZEF | ZEMBRZYCE | ZEMBRZYCE TEAM | Bieg Średni M-J – 4 | | 10,5 | 00:23:23 |
113 | 8024 | MAŁACHOWSKI SEBASTIAN | | | Bieg Średni M-40 – 22 | | 10,4 | 00:23:27 |
114 | 1078 | CHMURA JACEK | BUKOWNO | | Bieg Średni M-50 – 10 | | 10,4 | 00:23:41 |
115 | 1102 | SZMIŁYK ADRIAN | ZAGÓRZ | | Bieg Średni M-30 – 46 | | 10,3 | 00:23:44 |
116 / 25 | 1917 | JANKOWICZ MONIKA | GŁOGOCZÓW | | Bieg Średni K-40 – 7 | | 10,4 | 00:23:47 |
117 | 1057 | ŁUKASIK ADAM | RUDA ŚLĄSKA | MIRAZ RACE TEAM | Bieg Średni M-40 – 23 | | 10,4 | 00:23:47 |
118 / 26 | 1909 | KOCON Katarzyna | KRAKÓW | BEFIT24TEAM | Bieg Średni K-20 – 4 | | 10,3 | 00:24:05 |
119 / 27 | 1054 | RYŚ MARZENA | KRAKÓW | HUSARIA RACE TEAM | Bieg Średni K-20 – 5 | | 10,4 | 00:24:06 |
120 / 28 | 1287 | ADAMCZYK ANETA | STARY KRASIENIEC | - | Bieg Średni K-40 – 8 | | 10,3 | 00:24:08 |
121 | 1001 | ZNYK ADAM | KRAKÓW | | Bieg Średni M-30 – 47 | | 10,3 | 00:24:11 |
122 | 1218 | SKALNIAK PATRYK | KRAKÓW | PATSKATEAM | Bieg Średni M-30 – 48 | | 10,4 | 00:24:13 |
123 | 1227 | STYPUŁKOWSKI TOMASZ | SOSNOWIEC | SAMOTNY WILK | Bieg Średni M-40 – 24 | | 10,3 | 00:24:20 |
124 | 1050 | UCHAŃSKI PIOTR | KRAKÓW | WOODWARD RUNNERS | Bieg Średni M-30 – 49 | | 10,1 | 00:24:58 |
125 / 29 | 1038 | GÓRSZCZYK AGNIESZKA | KRAKÓW | | Bieg Średni K-30 – 15 | | 10,2 | 00:25:09 |
126 | 1229 | ŚWIĘS PIOTR | KOBIÓR | 40-LATEK TYCHY | Bieg Średni M-50 – 11 | | 10,2 | 00:25:18 |
127 / 30 | 1199 | MROWIEC ILONA | BYTOM | MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA | Bieg Średni K-50 – 2 | | 10,2 | 00:25:22 |
128 | 1192 | KURIATA ROBERT | KRAKÓW | VEGE RUNNERS | Bieg Średni M-40 – 25 | | 10,1 | 00:25:23 |
129 | 1285 | MAZGAJ PAWEŁ | KRAKÓW | | Bieg Średni M-40 – 26 | | 10,1 | 00:25:26 |
130 | 1104 | OSKWAREK MICHAŁ | KRAKÓW | LUFTHANSA GLOBAL BUSINESS SERVICES RUNNING TEAM | Bieg Średni M-20 – 9 | | 10,1 | 00:25:30 |
131 / 31 | 1195 | NIZAR WIOLETTA | TARNOWSKIE GÓRY | CSC ADVENTURE ACADEMY | Bieg Średni K-40 – 9 | | 10,2 | 00:25:30 |
132 | 1190 | KOZŁOWSKI KACPER | KOLONIA BRZEŹCE | | Bieg Średni M-20 – 10 | | 10,2 | 00:25:31 |
133 / 32 | 1111 | MACIASZ SYLWIA | POŁOM MAŁY | | Bieg Średni K-20 – 6 | | 10,1 | 00:25:32 |
134 | 1179 | MAJKA TOMASZ | KRAKÓW | ESKADRA KRAKÓW | Bieg Średni M-30 – 50 | | 10,1 | 00:25:35 |
135 / 33 | 1191 | BIAŁECKA SYLWIA | KRAKÓW | VEGE RUNNERS | Bieg Średni K-30 – 16 | | 10,1 | 00:25:38 |
136 | 1033 | STASICKI BARTŁOMIEJ | KRAKÓW | | Bieg Średni M-30 – 51 | | 10,1 | 00:25:48 |
137 | 1081 | MALOTA PAWEŁ | KRAKÓW | SHAMROCK BEAVERS ZIELONKI POLAND | Bieg Średni M-40 – 27 | | 10,1 | 00:25:50 |
138 / 34 | 1289 | GOJCZYK KORNELIA | BYTOM | - | Bieg Średni K-30 – 17 | | 10,1 | 00:25:56 |
139 / 35 | 1141 | ZIÓŁEK KAROLINA | SANDOMIERZ | | Bieg Średni K-20 – 7 | | 10,1 | 00:26:00 |
140 / 36 | 1257 | ZABAWA MAŁGORZATA | CHORZÓW | | Bieg Średni K-40 – 10 | | 10,1 | 00:26:02 |
141 | 1259 | MAJEWSKI PRZEMYSŁAW | CHORZÓW | | Bieg Średni M-30 – 52 | | 10,1 | 00:26:03 |
142 | 8034 | KIEŁTYKA Marcin | MODLNICA | KABANOSKI | Bieg Średni M-30 – 53 | | 10 | 00:26:08 |
143 / 37 | 1012 | SCHNEIDER KRYSTYNA | KRAKÓW | WKURW_TEAM | Bieg Średni K-40 – 11 | | 10 | 00:26:13 |
144 | 1225 | ZIĘTARA PIOTR | NOWY TARG | FORREST GUMP TEAM | Bieg Średni M-30 – 54 | | 10,1 | 00:26:28 |
145 / 38 | 1214 | KONS KATARZYNA | ŁĄCZANY | | Bieg Średni K-20 – 8 | | 10 | 00:26:34 |
146 | 1266 | ZIELIŃSKI MARCIN | NOWY SĄCZ | | Bieg Średni M-40 – 28 | | 10 | 00:26:41 |
147 | 1922 | KOWALSKI HUBERT | WIELICZKA | LINX | Bieg Średni M-40 – 29 | | 9,9 | 00:26:47 |
148 | 1085 | KUFTA DARIUSZ | MASZYCE | BRAK | Bieg Średni M-40 – 30 | | 10 | 00:27:04 |
149 | 1256 | JUSZCZĘĆ MAREK | KRAKÓW | | Bieg Średni M-30 – 55 | | 10 | 00:27:15 |
150 / 39 | 1062 | GWÓŹDŹ AGATA | ZAWIERCIE | JURA PL ZAWIERCIE | Bieg Średni K-40 – 12 | | 9,9 | 00:27:16 |
151 | 1063 | GWÓŹDŹ MARIUSZ | ZAWIERCIE | JURA PL ZAWIERCIE | Bieg Średni M-40 – 31 | | 9,9 | 00:27:16 |
152 | 1250 | BROŻEK DANIEL | KRAKÓW | | Bieg Średni M-30 – 56 | | 9,9 | 00:27:26 |
153 | 1020 | GOLONKA PIOTR | KRAKÓW | | Bieg Średni M-20 – 11 | | 9,9 | 00:27:26 |
154 / 40 | 1106 | MAJDA DOMINIKA | KRAKÓW | PGB SPORTOWA PACZKA | Bieg Średni K-20 – 9 | | 9,9 | 00:27:31 |
155 | 1277 | KLIMAS KRZYSZTOF | | | Bieg Średni M-30 – 57 | | 9,9 | 00:27:44 |
156 / 41 | 1125 | TRACZ ANETA | DOBCZYCE | ROZBIEGANE DOBCZYCE | Bieg Średni K-40 – 13 | | 9,9 | 00:27:45 |
157 / 42 | 1140 | GNIEWEK JULIA | BOCHNIA | | Bieg Średni K-J – 1 | | 9,9 | 00:27:50 |
158 / 43 | 1244 | MŁYNARCZYK DOROTA | KRAKÓW | | Bieg Średni K-20 – 10 | | 9,8 | 00:28:01 |
159 / 44 | 1220 | PIWOWARCZYK JUSTYNA | | RODZINA BIEGA | Bieg Średni K-40 – 14 | | 9,8 | 00:28:02 |
160 | 1228 | WYSOKIŃSKI MACIEJ | JABŁONNA | ORANGE POLSKA | Bieg Średni M-30 – 58 | | 9,9 | 00:28:05 |
161 | 1200 | SKONIECZNY MARIUSZ | GOSZCZA | | Bieg Średni M-40 – 32 | | 9,9 | 00:28:07 |
162 / 45 | 1092 | KUKLEWICZ BARBARA | KRAKOW | WM TRISELF | Bieg Średni K-30 – 18 | | 9,8 | 00:28:13 |
163 / 46 | 1015 | ŚWIETLIŃSKA ŁUCJA | KATOWICE | | Bieg Średni K-30 – 19 | | 9,8 | 00:28:20 |
164 / 47 | 1288 | KOSAŁKA ANNA | CHEŁM | WOLBROM TEAM | Bieg Średni K-30 – 20 | | 9,8 | 00:28:24 |
165 | 1238 | GÓRKA BOGUMIŁ | SZAFLARY | GÓRKA TEAM | Bieg Średni M-40 – 33 | | 9,7 | 00:28:25 |
166 / 48 | 1919 | DUDA KAROLINA | OLKUSZ | | Bieg Średni K-30 – 21 | | 9,7 | 00:28:50 |
167 | 1046 | KLIKS ANDRZEJ | SOSNOWIEC | FIS-SST TEAM | Bieg Średni M-40 – 34 | | 9,7 | 00:28:51 |
168 | 1211 | KOMISARCZUK ARKADIUSZ | KRAKÓW | | Bieg Średni M-30 – 59 | | 9,7 | 00:28:56 |
169 | 1069 | KACZOR ŁUKASZ | KRAKÓW | | Bieg Średni M-30 – 60 | | 9,7 | 00:29:02 |
170 | 1120 | MIRKIEWICZ RAFAŁ | | | Bieg Średni M-30 – 61 | | 9,7 | 00:29:07 |
171 | 1176 | STOLARZ GRZEGORZ | ZABAWA | NIEPOLOMICE BIEGAJA | Bieg Średni M-40 – 35 | | 9,7 | 00:29:20 |
172 / 49 | 1056 | SZOSTAK AGNIESZKA | KRAKÓW | | Bieg Średni K-30 – 22 | | 9,6 | 00:29:21 |
173 / 50 | 1208 | KOBYLANSKA KLAUDIA | KRAKÓW | LUFTHANSA GLOBAL BUSINESS SERVICES RUNNING TEAM | Bieg Średni K-30 – 23 | | 9,7 | 00:29:26 |
174 / 51 | 1070 | BURNUS BEATA | KRAKÓW | NIGHT RUNNERS | Bieg Średni K-30 – 24 | | 9,7 | 00:29:38 |
175 / 52 | 1083 | ZAWODNY MONIKA | KRAKOW | BEFIT24TEAM | Bieg Średni K-40 – 15 | | 9,6 | 00:29:47 |
176 / 53 | 8036 | CHOROSZEWSKA Ewa | CHOROSZCZ / BIAŁYSTOK | brak | Bieg Średni K-30 – 25 | | 9,7 | 00:29:48 |
177 / 54 | 1903 | ZAJĄC MONIKA | KRAKÓW | | Bieg Średni K-30 – 26 | | 9,6 | 00:29:59 |
178 | 1187 | ADAMCZYK JAKUB | LIMANOWA | | Bieg Średni M-J – 5 | | 9,7 | 00:30:02 |
179 | 8021 | KRAWCZYK BARTOSZ | TRZEBINIA | ZAGŁĘBIOWSKI KLUB OYAMA KARATE | Bieg Średni M-40 – 36 | | 9,6 | 00:30:13 |
180 | 1159 | KOMOROWSKI TOMASZ | RZESZÓW | | Bieg Średni M-30 – 62 | | 9,6 | 00:30:24 |
181 | 1127 | RAFAŁ KRAS | KRAKÓW | BEGC POLSKA | Bieg Średni M-40 – 37 | | 9,6 | 00:30:35 |
182 / 55 | 1016 | PATRZYK JOANNA | TENCZYNEK | RKS SWMANSION | Bieg Średni K-30 – 27 | | 9,5 | 00:30:50 |
183 | 8023 | KOBIAŁKA IREK | | | Bieg Średni M-40 – 38 | | 9,6 | 00:30:50 |
184 / 56 | 8022 | WAŁĘGA MONIKA | DĘBICA | | Bieg Średni K-30 – 28 | | 9,6 | 00:30:50 |
185 | 1114 | MUSIAŁ MATEUSZ | OŚWIĘCIM | | Bieg Średni M-20 – 12 | | 9,5 | 00:30:55 |
186 | 1164 | SMOLIK SZYMON | KRZESZOWICE | | Bieg Średni M-20 – 13 | | 9,5 | 00:31:05 |
187 | 1005 | LASKA GRZEGORZ | PODCZERWONE | PIK TEAM | Bieg Średni M-20 – 14 | | 9,4 | 00:31:35 |
188 | 1042 | MARKOWSKI MATEUSZ | SOSNOWIEC | | Bieg Średni M-20 – 15 | | 9,5 | 00:31:35 |
189 / 57 | 1019 | KMIECIK ANNA | SOSNOWIEC | | Bieg Średni K-20 – 11 | | 9,4 | 00:31:36 |
190 / 58 | 1188 | ADAMCZYK ANETA | LIMANOWA | | Bieg Średni K-40 – 16 | | 9,5 | 00:31:36 |
191 / 59 | 1136 | KŁOS EWA | ŻABNO | BRAK | Bieg Średni K-40 – 17 | | 9,4 | 00:31:56 |
192 / 60 | 1166 | RÓŻYCKA-DEPA DOROTA | SZCZODRKOWICE | ZABIEGANI SĄSIEDZI | Bieg Średni K-40 – 18 | | 9,4 | 00:31:56 |
193 / 61 | 1030 | PABIAN AGNIESZKA | NIEDOMICE | HUSARIA RACE TEAM | Bieg Średni K-40 – 19 | | 9,4 | 00:31:57 |
194 | 1025 | STARZYK JACEK | OLKUSZ | | Bieg Średni M-60 – 2 | | 9,4 | 00:31:58 |
195 | 1184 | SKUTA PAWEŁ | KRAKÓW | | Bieg Średni M-30 – 63 | | 9,3 | 00:32:00 |
196 / 62 | 1131 | RYNKOWSKA KATARZYNA | WARSZAWA | | Bieg Średni K-40 – 20 | | 9,4 | 00:32:03 |
197 | 8026 | PAŚKO KRZYSZTOF | | | Bieg Średni M-50 – 12 | | 9,4 | 00:32:03 |
198 | 1242 | BARTOSZ BOROWSKI | ZŁOCIENIEC | | Bieg Średni M-40 – 39 | | 9,3 | 00:32:13 |
199 / 63 | 1088 | WĘCŁAWIK ANNA | KRAKÓW | SESHELLE RUNNING GROUP | Bieg Średni K-30 – 29 | | 9,3 | 00:32:25 |
200 | 1902 | KOŁODZIEJ MIROSŁAW | KRAKÓW | | Bieg Średni M-20 – 16 | | 9,3 | 00:32:27 |
201 | 1273 | BERNAS ARKADIUSZ | CZARNOCIN | | Bieg Średni M-30 – 64 | | 9,4 | 00:32:36 |
202 / 64 | 946 | WYSOCKA Marta | KRAKÓW | DRUŻYNA GRUBEGO MISIA | Bieg Średni K-40 – 21 | | 9,3 | 00:32:37 |
203 | 1278 | WILKOSZ AUGUSTYN | KRAKÓW | DRUŻYNA GRUBEGO MISIA | Bieg Średni M-40 – 40 | | 9,3 | 00:32:38 |
204 | 1094 | KRAWCZYŃSKI MIROSŁAW | GLIWICE | | Bieg Średni M-40 – 41 | | 9,3 | 00:32:44 |
205 / 65 | 1921 | WOJTANOWICZ MONIKA | WĘGRZCE | RUNONLINE.PL TEAM | Bieg Średni K-40 – 22 | | 9,3 | 00:32:57 |
206 / 66 | 8035 | PRZYBYSZ Katarzyna | Ruda Śląska | MIRAZ RACE TEAM | Bieg Średni K-20 – 12 | | 9,3 | 00:33:05 |
207 / 67 | 1040 | BATYCKA BARTKOWIAK ANNA | KRAKÓW | BARTKOWIAK TEAM | Bieg Średni K-40 – 23 | | 9,2 | 00:33:13 |
208 | 1152 | FLORCZYK RYSZARD | BĘBŁO | LKS ORZEŁ BĘBŁO | Bieg Średni M-40 – 42 | | 9,2 | 00:33:30 |
209 / 68 | 8025 | MÓL EWA | | | Bieg Średni K-40 – 24 | | 9,3 | 00:33:33 |
210 / 69 | 1026 | SOSNOWSKA BARBARA | KRAKÓW | LACHO TEAM | Bieg Średni K-40 – 25 | | 9,2 | 00:33:40 |
211 / 70 | 1003 | STADLER AGNIESZKA | KRAKÓW | AS DENT WIELICZKA | Bieg Średni K-40 – 26 | | 9,3 | 00:33:44 |
212 / 71 | 1044 | MALUŚKA KATARZYNA | MIKOŁÓW | MIRAZ RACE TEAM | Bieg Średni K-40 – 27 | | 9,2 | 00:33:59 |
213 / 72 | 1177 | GREGORCZYK ANNA | KRAKÓW | GREEN WAYS POLSKA | Bieg Średni K-30 – 30 | | 9,2 | 00:34:10 |
214 / 73 | 1150 | HASIOR-KRZAK MONIKA | NOWY SĄCZ | BRAK | Bieg Średni K-30 – 31 | | 9,2 | 00:34:19 |
215 | 1216 | NALEPA PIOTR | KRAKÓW | | Bieg Średni M-30 – 65 | | 9,1 | 00:34:30 |
216 / 74 | 1163 | GARWACKA BEATA | NIEPORĘT | | Bieg Średni K-50 – 3 | | 9,1 | 00:34:31 |
217 | 1002 | BIELIK RADOSŁAW | KRAKÓW | WKURW_TEAM | Bieg Średni M-40 – 43 | | 9,1 | 00:34:47 |
218 | 1107 | LISOWSKI KAMIL | KRAKÓW | BEGC POLSKA | Bieg Średni M-30 – 66 | | 9,1 | 00:34:55 |
219 / 75 | 1905 | MIKOŁAJCZYK MAŁGORZATA | ZABRZE | MIRAZ RACE TEAM | Bieg Średni K-60 – 1 | | 9,1 | 00:35:12 |
220 / 76 | 1286 | POŁYS KATARZYNA | KRAKOW | BEFIT24TEAM | Bieg Średni K-30 – 32 | | 9 | 00:35:32 |
221 / 77 | 1219 | ZIELIŃSKA AGATA | NOWY SĄCZ | BEFIT24TEAM | Bieg Średni K-20 – 13 | | 9 | 00:35:33 |
222 | 1064 | MRUK MARCIN | KRAKÓW | NOWA HUTA TEAM | Bieg Średni M-30 – 67 | | 9,1 | 00:35:36 |
223 / 78 | 1249 | MÓL MARLENS | NOWY SĄCZ | 6RANO TEAM | Bieg Średni K-30 – 33 | | 8,9 | 00:36:02 |
224 | 1254 | OGÓREK SEBASTIAN | NOWY SACZ | 6RANO TEAM | Bieg Średni M-30 – 68 | | 8,9 | 00:36:02 |
225 / 79 | 1121 | KURA MONIKA | KATOWICE | HIRERIGHT RUNNING TEAM | Bieg Średni K-30 – 34 | | 8,9 | 00:36:09 |
226 / 80 | 8038 | ZADROŻNA Ania | Kanie | brak | Bieg Średni K-40 – 28 | | 8,9 | 00:36:19 |
227 | 1201 | MICHAŁKÓW MICHAŁ | KRAKÓW | 4M RUNNERS TEAM | Bieg Średni M-30 – 69 | | 8,9 | 00:36:34 |
228 / 81 | 1223 | NAMYŚLAK-KRAJEWSKA KATARZYNA | WIĘKSZYCE | WIĘKSZYCE | Bieg Średni K-40 – 29 | | 8,9 | 00:36:42 |
229 / 82 | 1138 | ROKICKA ANNA | GLIWICE | | Bieg Średni K-50 – 4 | | 8,9 | 00:36:50 |
230 | 1093 | SOLARCZYK KAMIL | NIEPOŁOMICE | | Bieg Średni M-20 – 17 | | 8,9 | 00:36:52 |
231 | 8030 | TRZOS Robert | | KTPU KRAKÓW | Bieg Średni M-40 – 44 | | 8,9 | 00:36:57 |
232 / 83 | 1100 | JAGIEŁA-KURTYKA RENATA | RADWANOWICE | | Bieg Średni K-40 – 30 | | 8,9 | 00:37:02 |
233 / 84 | 1010 | KURTEK JUSTYNA | KRAKÓW | BEFIT24TEAM | Bieg Średni K-30 – 35 | | 8,9 | 00:37:02 |
234 / 85 | 1007 | CYGANEK AGNIESZKA | KRAKÓW | BEFIT24TEAM | Bieg Średni K-40 – 31 | | 8,9 | 00:37:08 |
235 / 86 | 1124 | ŚWIDER RENATA | RABKA-ZDRÓJ | AN-REN TEAM | Bieg Średni K-40 – 32 | | 8,9 | 00:37:15 |
236 | 1006 | MISIAK WIESŁAW | KRAKÓW | BEFIT24TEAM | Bieg Średni M-50 – 13 | | 8,9 | 00:37:16 |
237 | 1213 | SIMANKOWICZ SEBASTIAN | 31-845 | | Bieg Średni M-30 – 70 | | 8,8 | 00:37:23 |
238 / 87 | 1027 | KRUŻEL BEATA | TARNÓW | HUSARIA RACE TEAM | Bieg Średni K-40 – 33 | | 8,9 | 00:37:31 |
239 / 88 | 1110 | TUMIDAJEWICZ Beata | IWANOWICE | MIRAZ RACE TEAM | Bieg Średni K-40 – 34 | | 8,8 | 00:37:42 |
240 | 1284 | JAMIOL ADAM | | | Bieg Średni M-40 – 45 | | 8,8 | 00:37:46 |
241 | 1145 | WIECZOREK WOJCIECH | KRAKÓW | | Bieg Średni M-30 – 71 | | 8,8 | 00:37:50 |
242 | 1039 | DĄBOROWSKI MICHAŁ | KRAKÓW | BEGC POLSKA | Bieg Średni M-30 – 72 | | 8,8 | 00:37:51 |
243 / 89 | 1253 | MARTINI AGNIESZKA | | KTPU KRAKÓW | Bieg Średni K-30 – 36 | | 8,8 | 00:38:08 |
244 | 1036 | SEREDA OLEG | KRAKÓW | SEREDA | Bieg Średni M-30 – 73 | | 8,7 | 00:38:24 |
245 / 90 | 1084 | BARANOWSKA ZUZANNA | RZESZÓW | CHRABĄSZCZE I ROBAKI | Bieg Średni K-20 – 14 | | 8,7 | 00:38:55 |
246 / 91 | 1923 | BURDA MONIKA | KRAKÓW | #ADAMCZERWIŃSKITEAM | Bieg Średni K-40 – 35 | | 8,7 | 00:39:02 |
247 | 1929 | MAZUREK MICHAŁ | KRAKOW | | Bieg Średni M-30 – 74 | | 8,7 | 00:39:09 |
248 / 92 | 1018 | EDYTA ŻYGAS | KRAKÓW | | Bieg Średni K-30 – 37 | | 8,7 | 00:39:09 |
249 / 93 | 1115 | MASZCZYŃSKA KATARZYNA | KRAKÓW | | Bieg Średni K-30 – 38 | | 8,6 | 00:39:22 |
250 / 94 | 1154 | GACEK MAGDALENA | OLKUSZ | | Bieg Średni K-20 – 15 | | 8,6 | 00:39:51 |
251 / 95 | 1052 | OLECH ANETA | KRAKÓW | | Bieg Średni K-40 – 36 | | 8,6 | 00:40:15 |
252 | 1139 | MOLINA-RUIZ JUAN MANUEL | KRAKOW | ANGELA | Bieg Średni M-40 – 46 | | 8,6 | 00:40:23 |
253 | 1142 | BULARZ LESZEK | SKAWINA | | Bieg Średni M-40 – 47 | | 8,5 | 00:40:46 |
254 / 96 | 1143 | JOP DOROTA | SKAWINA | | Bieg Średni K-40 – 37 | | 8,5 | 00:40:47 |
255 / 97 | 1276 | KOŚCIELNA GRAŻYNA | KRAKÓW | RINCEWIND | Bieg Średni K-30 – 39 | | 8,5 | 00:40:55 |
256 / 98 | 1230 | KRZYSZEWSKA AGNIESZKA | KRAKÓW | | Bieg Średni K-30 – 40 | | 8,5 | 00:41:01 |
257 / 99 | 1189 | DUDA LUCYNA | MOGILANY | | Bieg Średni K-40 – 38 | | 8,5 | 00:41:09 |
258 / 100 | 1158 | KOMOROWSKA SYLWIA | RZESZÓW | | Bieg Średni K-30 – 41 | | 8,5 | 00:41:22 |
259 | 1014 | KUCZEK GRZEGORZ | TARNÓW | 3, 2, 1, START | Bieg Średni M-40 – 48 | | 8,4 | 00:41:35 |
260 / 101 | 1072 | ZYCH WIOLETA | PRECZÓW | | Bieg Średni K-40 – 39 | | 8,4 | 00:41:36 |
261 | 1926 | BUJAK OLAF | KRAKÓW | | Bieg Średni M-30 – 75 | | 8,4 | 00:42:13 |
262 | 1031 | KUZA ŁUKASZ | GIEBUŁTÓW | | Bieg Średni M-40 – 49 | | 8,3 | 00:42:54 |
263 / 102 | 1105 | ZIELIŃSKA IZABELA | GLIWICE | BIEGAJ Z TRENERAMI | Bieg Średni K-40 – 40 | | 8,3 | 00:43:21 |
264 / 103 | 1130 | RYNKOWSKA MAGDALENA | WARSZAWA | | Bieg Średni K-40 – 41 | | 8,3 | 00:43:29 |
265 / 104 | 1925 | WĘGRZYN EWELINA | SUŁKOWICE | | Bieg Średni K-20 – 16 | | 8,2 | 00:43:49 |
266 / 105 | 1071 | KASPERLIK KLAUDYNA | BRENNA | BIEGACTWO! | Bieg Średni K-30 – 42 | | 8,2 | 00:43:49 |
267 / 106 | 1137 | KOT WIKTORIA | RZESZÓW | KATOL RZESZÓW | Bieg Średni K-J – 2 | | 8,3 | 00:43:50 |
268 | 1168 | MACIEJOWSKI KONRAD | PODŁĘŻE | SRTG NIEPOŁOMICE | Bieg Średni M-30 – 76 | | 8,3 | 00:44:17 |
269 / 107 | 1169 | GUZIK EWELINA | SKAWINA | SRTG NIEPOŁOMICE | Bieg Średni K-30 – 43 | | 8,3 | 00:44:18 |
270 / 108 | 1267 | BIEŃ KATARZYNA | KRAKÓW | | Bieg Średni K-30 – 44 | | 8,2 | 00:44:20 |
271 | 1197 | GALBARCZYK TOMASZ | TARNÓW | SPARTAN TRAINING GROUP TARNÓW | Bieg Średni M-40 – 50 | | 8,2 | 00:44:22 |
272 / 109 | 1202 | PĘKALSKA ANNA | NIEPORĘT | | Bieg Średni K-40 – 42 | | 8,2 | 00:44:47 |
273 / 110 | 1233 | STARZEC JOANNA | KRAKÓW | | Bieg Średni K-20 – 17 | | 8,1 | 00:44:58 |
274 | 1226 | NOWACKI BARTOSZ | KRAKÓW | | Bieg Średni M-30 – 77 | | 8,1 | 00:44:58 |
275 | 1251 | PIETRUSZKA MICHAL | KRAKOW | | Bieg Średni M-20 – 18 | | 8,1 | 00:46:20 |
276 / 111 | 1252 | PROCHOROFF ZOFIA | SZCZECIN | | Bieg Średni K-20 – 18 | | 8,1 | 00:46:36 |
277 | 8020 | SZAJNERT MACIEJ | SZCZODRKOWICE | | Bieg Średni M-40 – 51 | | 7,9 | 00:48:00 |
278 / 112 | 1183 | WIŚNIOWSKA DOROTA | MASZKÓW | LOS PANTALONES ROJOS | Bieg Średni K-40 – 43 | | 7,9 | 00:49:29 |
279 / 113 | 1146 | WISNIEWSKA ALDONA | ZABRZE | | Bieg Średni K-40 – 44 | | 7,8 | 00:49:36 |
280 / 114 | 1147 | WROTNIAK SYLWIA | RZĄŚNIA | BLIŻNIACY | Bieg Średni K-40 – 45 | | 7,8 | 00:49:36 |
281 / 115 | 1262 | DZIEDZIC-WÓJTOWICZ AGNIESZKA | KŁAJ | | Bieg Średni K-40 – 46 | | 7,8 | 00:50:28 |
282 / 116 | 1118 | SEWERYN SYLWIA | SKAŁA | (NIE)DZIELNI BIEGACZE | Bieg Średni K-30 – 45 | | 7,6 | 00:52:12 |
283 / 117 | 1248 | BARAŃSKA ADRIANNA | KATOWICE | MIRAZ RACE TEAM | Bieg Średni K-20 – 19 | | 7,6 | 00:52:52 |
284 | 1186 | BĄCZEK KRZYSZTOF | ZAWIERCIE | GRUPA JURA.PL | Bieg Średni M-40 – 52 | | 7,6 | 00:52:52 |
285 / 118 | 1915 | KULIGOWSKA AGATA | ŻORY | MIRAZ RACE TEAM | Bieg Średni K-40 – 47 | | 7,6 | 00:53:05 |
286 | 1260 | DOBOSZ DAMIAN | KRAKÓW | | Bieg Średni M-20 – 19 | | 7,6 | 00:53:13 |
287 | 1207 | ŁĘŻNIAK ARKADIUSZ | KRAKÓW | WYBIERZ | Bieg Średni M-40 – 53 | | 7,5 | 00:54:20 |
288 / 119 | 1119 | PIEKARZ MAGDALENA | | HUSARIA RACE TEAM | Bieg Średni K-20 – 20 | | 7,4 | 00:54:51 |
289 | 1913 | SKAWIŃSKI KRZYSZTOF | TRZEBINIA | SIERSZANIE | Bieg Średni M-J – 6 | | 7,5 | 00:55:04 |
290 | 1151 | PIOTR LISZKA | KRAKÓW | PROBALANS.PL | Bieg Średni M-30 – 78 | | 7,4 | 00:55:32 |
291 | 1048 | SZPOTON ARTUR | KRAKÓW | | Bieg Średni M-30 – 79 | | 7,3 | 00:57:24 |
292 / 120 | 1067 | TYLISZCZAK BOŻENA | KRAKÓW | | Bieg Średni K-30 – 46 | | 7,2 | 00:57:28 |
293 | 1241 | WYWROT TOMASZ | KRAKÓW | | Bieg Średni M-50 – 14 | | 7,2 | 00:57:28 |
294 / 121 | 1911 | SKAWIŃSKA MAGDALENA | TRZEBINIA-SIERSZA | SIERSZANIE | Bieg Średni K-40 – 48 | | 7,2 | 00:58:42 |
295 | 1167 | DEPA PAWEŁ | SZCZODRKOWICE | ZABIEGANI SĄSIEDZI | Bieg Średni M-40 – 54 | 01:55:02 | 7,1 | 01:00:08 |
296 / 122 | 1918 | SZYSZKA URSZULA | WARSZAWA | PKO BP | Bieg Średni K-60 – 2 | 01:59:10 | 6,9 | 01:04:16 |
297 / 123 | 1041 | LIPIEŃ LUIZA | KRAKÓW | | Bieg Średni K-40 – 49 | 02:06:03 | 6,5 | 01:11:09 |