1. Staszki |
|||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Dystans | Punkty | Czas średni |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Łukasz STASZEK | 98 | 1 | 1985 | 1 | 0 | 0 | 00:03:45 | ||
Igor STASZEK | 99 | 4 | 1985 | 1 | 0 | 0 | 00:04:28 | ||
Anna STASZEK | 100 | 6 | 1985 | 1 | 0 | 0 | 00:04:52 | ||
Suma: 3 |
Średnio: 0 |
Średnio: 0 |
Średnio: 00:04:22 |
2. Andrzejewski team |
|||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Dystans | Punkty | Czas średni |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Kacper ANDRZEJEWSKI | 4 | 2 | 1978 | 1 | 0 | 0 | 00:04:12 | ||
Aleksander ANDRZEJEWSKI | 1 | 3 | 1978 | 1 | 0 | 0 | 00:04:15 | ||
Malgorzata ANDRZEJEWSKA | 2 | 5 | 1978 | 1 | 0 | 0 | 00:04:40 | ||
Suma: 3 |
Średnio: 0 |
Średnio: 0 |
Średnio: 00:04:22 |
3. Komisarkowie |
|||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Dystans | Punkty | Czas średni |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Wojciech KOMISAREK | 39 | 7 | 2007 | 1 | 0 | 0 | 00:05:03 | ||
Paweł KOMISAREK | 40 | 8 | 2007 | 1 | 0 | 0 | 00:05:09 | ||
Suma: 2 |
Średnio: 0 |
Średnio: 0 |
Średnio: 00:05:06 |
4. Sknupscy |
|||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Dystans | Punkty | Czas średni |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Bartosz SKNUPSKI | 52 | 13 | 1 | 0 | 0 | 00:05:45 | |||
Szymon SKNUPSKI | 53 | 14 | 1 | 0 | 0 | 00:05:46 | |||
Suma: 2 |
Średnio: 0 |
Średnio: 0 |
Średnio: 00:05:46 |
5. PENTEL |
|||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Dystans | Punkty | Czas średni |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Jakub GULBA | 65 | 10 | 2009 | 1 | 0 | 0 | 00:05:24 | ||
Marzena GULBA | 66 | 22 | 2009 | 1 | 0 | 0 | 00:06:30 | ||
Suma: 2 |
Średnio: 0 |
Średnio: 0 |
Średnio: 00:05:57 |
6. SŁOWIK_TEAM |
|||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Dystans | Punkty | Czas średni |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Wiktor SŁOWAKIEWICZ | 88 | 18 | 1979 | 1 | 0 | 0 | 00:06:23 | ||
Julia SŁOWAKIEWICZ | 87 | 19 | 1979 | 1 | 0 | 0 | 00:06:25 | ||
Ania SŁOWAKIEWICZ | 85 | 20 | 1979 | 1 | 0 | 0 | 00:06:27 | ||
Suma: 3 |
Średnio: 0 |
Średnio: 0 |
Średnio: 00:06:25 |
7. Pękwickie żółwie |
|||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Dystans | Punkty | Czas średni |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Anna BROŻEK | 72 | 23 | 1977 | 1 | 0 | 0 | 00:06:37 | ||
Amelia BROŻEK | 73 | 24 | 1977 | 1 | 0 | 0 | 00:06:38 | ||
Aleksander BROŻEK | 71 | 28 | 1977 | 1 | 0 | 0 | 00:06:52 | ||
Suma: 3 |
Średnio: 0 |
Średnio: 0 |
Średnio: 00:06:42 |
8. ShipTEAM |
|||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Dystans | Punkty | Czas średni |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Katarzyna OWCA | 89 | 11 | 2011 | 1 | 0 | 0 | 00:05:31 | ||
Wacław OWCA | 92 | 27 | 2011 | 1 | 0 | 0 | 00:06:51 | ||
Barbara OWCA | 91 | 56 | 2011 | 1 | 0 | 0 | 00:08:01 | ||
Suma: 3 |
Średnio: 0 |
Średnio: 0 |
Średnio: 00:06:48 |
9. michal-duda.pl #YoloTeamKrk |
|||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Dystans | Punkty | Czas średni |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Krzysztof DUDA | 116 | 25 | 1979 | 1 | 0 | 0 | 00:06:41 | ||
Michał DUDA | 118 | 30 | 1979 | 1 | 0 | 0 | 00:06:57 | ||
Ewa DUDA | 117 | 32 | 1979 | 1 | 0 | 0 | 00:06:59 | ||
Suma: 3 |
Średnio: 0 |
Średnio: 0 |
Średnio: 00:06:52 |
10. Świątkowie |
|||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Dystans | Punkty | Czas średni |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Arkadiusz ŚWIĄĆ | 102 | 33 | 1975 | 1 | 0 | 0 | 00:07:03 | ||
Natasza ŚWIĄĆ | 103 | 34 | 1975 | 1 | 0 | 0 | 00:07:06 | ||
Iwona ŚWIĄĆ | 101 | 35 | 1975 | 1 | 0 | 0 | 00:07:06 | ||
Suma: 3 |
Średnio: 0 |
Średnio: 0 |
Średnio: 00:07:05 |
11. MI-KA-TOM |
|||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Dystans | Punkty | Czas średni |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Karolina BIEŃKOWSKA | 50 | 15 | 2009 | 1 | 0 | 0 | 00:06:15 | ||
Tomasz BIEŃKOWSKI | 49 | 26 | 2009 | 1 | 0 | 0 | 00:06:48 | ||
Mikołaj BIEŃKOWSKI | 51 | 67 | 2009 | 1 | 0 | 0 | 00:08:31 | ||
Suma: 3 |
Średnio: 0 |
Średnio: 0 |
Średnio: 00:07:11 |
12. Baikalova |
|||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Dystans | Punkty | Czas średni |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Andrzej PODOBIEDOV | 5 | 36 | 1983 | 1 | 0 | 0 | 00:07:12 | ||
Kateryna BAIKALOVA | 6 | 38 | 1983 | 1 | 0 | 0 | 00:07:13 | ||
Suma: 2 |
Średnio: 0 |
Średnio: 0 |
Średnio: 00:07:13 |
13. Mrówki |
|||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Dystans | Punkty | Czas średni |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Paweł MROWIEC | 61 | 37 | 1981 | 1 | 0 | 0 | 00:07:13 | ||
Maja MROWIEC | 60 | 40 | 1981 | 1 | 0 | 0 | 00:07:15 | ||
Suma: 2 |
Średnio: 0 |
Średnio: 0 |
Średnio: 00:07:14 |
14. DeTe - Desto Team |
|||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Dystans | Punkty | Czas średni |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Aleksandra CHRZĄSZCZ | 22 | 41 | 1974 | 1 | 0 | 0 | 00:07:24 | ||
Anna STODULSKA | 19 | 42 | 1974 | 1 | 0 | 0 | 00:07:24 | ||
Tomek CHRZĄSZCZ | 23 | 43 | 1974 | 1 | 0 | 0 | 00:07:25 | ||
Suma: 3 |
Średnio: 0 |
Średnio: 0 |
Średnio: 00:07:24 |
15. LOL |
|||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Dystans | Punkty | Czas średni |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Wiktoria MACIEJAS | 47 | 45 | 1980 | 1 | 0 | 0 | 00:07:27 | ||
Wioletta MACIEJAS | 48 | 46 | 1980 | 1 | 0 | 0 | 00:07:27 | ||
Marcin MACIEJAS | 46 | 47 | 1980 | 1 | 0 | 0 | 00:07:27 | ||
Suma: 3 |
Średnio: 0 |
Średnio: 0 |
Średnio: 00:07:27 |
16. Niemcy Team |
|||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Dystans | Punkty | Czas średni |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Szymon NIEMIEC | 63 | 9 | 1979 | 1 | 0 | 0 | 00:05:20 | ||
Jan NIEMIEC | 64 | 68 | 1979 | 1 | 0 | 0 | 00:08:36 | ||
Krzysztof NIEMIEC | 62 | 69 | 1979 | 1 | 0 | 0 | 00:08:36 | ||
Suma: 3 |
Średnio: 0 |
Średnio: 0 |
Średnio: 00:07:31 |
17. Misiaki |
|||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Dystans | Punkty | Czas średni |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Alicja SADOWSKA | 55 | 31 | 1981 | 1 | 0 | 0 | 00:06:58 | ||
Adam SADOWSKI | 54 | 52 | 1981 | 1 | 0 | 0 | 00:07:50 | ||
Emilia SADOWSKA | 56 | 53 | 1981 | 1 | 0 | 0 | 00:07:50 | ||
Suma: 3 |
Średnio: 0 |
Średnio: 0 |
Średnio: 00:07:33 |
18. Szarlotki |
|||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Dystans | Punkty | Czas średni |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ewa ŁUKASIK | 267 | 51 | 1 | 0 | 0 | 00:07:46 | |||
Suma: 1 |
Średnio: 0 |
Średnio: 0 |
Średnio: 00:07:46 |
19. Ciastońcy |
|||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Dystans | Punkty | Czas średni |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Piotr CIASTOŃ | 18 | 49 | 1982 | 1 | 0 | 0 | 00:07:37 | ||
Andrzej CIASTOŃ | 17 | 50 | 1982 | 1 | 0 | 0 | 00:07:38 | ||
Edyta CIASTOŃ | 16 | 59 | 1982 | 1 | 0 | 0 | 00:08:21 | ||
Suma: 3 |
Średnio: 0 |
Średnio: 0 |
Średnio: 00:07:52 |
20. Pędziwiatry |
|||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Dystans | Punkty | Czas średni |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Kasia BIEŃKOWSKA | 67 | 16 | 1982 | 1 | 0 | 0 | 00:06:15 | ||
Julia BIEŃKOWSKA | 69 | 17 | 1982 | 1 | 0 | 0 | 00:06:16 | ||
Maciek BIEŃKOWSKI | 70 | 99 | 1982 | 1 | 0 | 0 | 00:12:30 | ||
Suma: 3 |
Średnio: 0 |
Średnio: 0 |
Średnio: 00:08:21 |
21. ESKADRA KRAKÓW |
|||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Dystans | Punkty | Czas średni |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Adam KWASEK | 27 | 44 | 1978 | 1 | 0 | 0 | 00:07:26 | ||
Agata RADOSZ-KWASEK | 25 | 48 | 1978 | 1 | 0 | 0 | 00:07:28 | ||
Kazek KWASEK | 24 | 88 | 1978 | 1 | 0 | 0 | 00:10:16 | ||
Suma: 3 |
Średnio: 0 |
Średnio: 0 |
Średnio: 00:08:23 |
22. Rodzina Kołodyńskich |
|||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Dystans | Punkty | Czas średni |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Andrzej KOŁODYŃSKI | 82 | 61 | 1985 | 1 | 0 | 0 | 00:08:23 | ||
Karol KOŁODYŃSKI | 83 | 62 | 1985 | 1 | 0 | 0 | 00:08:24 | ||
Jacek KOŁODYŃSKI | 81 | 63 | 1985 | 1 | 0 | 0 | 00:08:24 | ||
Suma: 3 |
Średnio: 0 |
Średnio: 0 |
Średnio: 00:08:24 |
23. Budziki |
|||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Dystans | Punkty | Czas średni |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Franek BUDZIŃSKI | 14 | 65 | 1982 | 1 | 0 | 0 | 00:08:28 | ||
Radek BUDZIŃSKI | 11 | 66 | 1982 | 1 | 0 | 0 | 00:08:30 | ||
Zuzia BUDZIŃSKA | 13 | 79 | 1982 | 1 | 0 | 0 | 00:09:04 | ||
Suma: 3 |
Średnio: 0 |
Średnio: 0 |
Średnio: 00:08:41 |
24. Bancova team |
|||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Dystans | Punkty | Czas średni |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Justyna KUŚMIERCZYK | 8 | 70 | 1987 | 1 | 0 | 0 | 00:08:51 | ||
Paweł KUŚMIERCZYK | 9 | 71 | 1987 | 1 | 0 | 0 | 00:08:52 | ||
Joanna KUŚMIERCZYK | 10 | 72 | 1987 | 1 | 0 | 0 | 00:08:52 | ||
Suma: 3 |
Średnio: 0 |
Średnio: 0 |
Średnio: 00:08:52 |
25. TymTeam |
|||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Dystans | Punkty | Czas średni |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Jolanta ERECHEMLA | 111 | 74 | 1979 | 1 | 0 | 0 | 00:08:58 | ||
Tymon ERECHEMLA | 110 | 75 | 1979 | 1 | 0 | 0 | 00:08:58 | ||
Krystyna ZAJĄCZKOWSKA | 109 | 76 | 1979 | 1 | 0 | 0 | 00:08:58 | ||
Suma: 3 |
Średnio: 0 |
Średnio: 0 |
Średnio: 00:08:58 |
26. Płócienniczak |
|||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Dystans | Punkty | Czas średni |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Agata PŁÓCIENNICZAK | 273 | 82 | 1 | 0 | 0 | 00:09:25 | |||
Suma: 1 |
Średnio: 0 |
Średnio: 0 |
Średnio: 00:09:25 |
27. Tkaczykowie |
|||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Dystans | Punkty | Czas średni |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Jan TKACZYK | 107 | 83 | 1981 | 1 | 0 | 0 | 00:09:37 | ||
Joanna PANKOWSKA | 108 | 84 | 1981 | 1 | 0 | 0 | 00:09:38 | ||
Leon TKACZYK | 105 | 86 | 1981 | 1 | 0 | 0 | 00:09:38 | ||
Suma: 3 |
Średnio: 0 |
Średnio: 0 |
Średnio: 00:09:38 |
28. Kuba i mama |
|||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Dystans | Punkty | Czas średni |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Paulina MAŁECKA | 44 | 85 | 1979 | 1 | 0 | 0 | 00:09:38 | ||
Kuba LEWALD | 45 | 87 | 1979 | 1 | 0 | 0 | 00:09:39 | ||
Suma: 2 |
Średnio: 0 |
Średnio: 0 |
Średnio: 00:09:38 |
29. Siwkowie |
|||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Dystans | Punkty | Czas średni |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Grzegorz SIWEK | 95 | 77 | 1987 | 1 | 0 | 0 | 00:09:00 | ||
Tomasz SIWEK | 97 | 81 | 1987 | 1 | 0 | 0 | 00:09:15 | ||
Szymon SIWEK | 96 | 97 | 1987 | 1 | 0 | 0 | 00:12:27 | ||
Suma: 3 |
Średnio: 0 |
Średnio: 0 |
Średnio: 00:10:14 |
30. Gaziki |
|||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Dystans | Punkty | Czas średni |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Jakub GAŻA | 29 | 91 | 1985 | 1 | 0 | 0 | 00:11:03 | ||
Anna GAŻA | 30 | 92 | 1985 | 1 | 0 | 0 | 00:11:04 | ||
Łukasz GAŻA | 28 | 93 | 1985 | 1 | 0 | 0 | 00:11:04 | ||
Suma: 3 |
Średnio: 0 |
Średnio: 0 |
Średnio: 00:11:04 |
31. Piechy |
|||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Dystans | Punkty | Czas średni |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Olek PIECHOWSKA | 77 | 90 | 1980 | 1 | 0 | 0 | 00:10:46 | ||
Ula PIECHOWSKA | 75 | 95 | 1980 | 1 | 0 | 0 | 00:11:25 | ||
Julek PIECHOWSKA | 76 | 96 | 1980 | 1 | 0 | 0 | 00:11:25 | ||
Suma: 3 |
Średnio: 0 |
Średnio: 0 |
Średnio: 00:11:12 |
32. Żabiniec Rulez |
|||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Dystans | Punkty | Czas średni |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Paweł BORUCH | 113 | 101 | 1980 | 1 | 0 | 0 | 00:13:20 | ||
Filip BORUCH | 112 | 102 | 1980 | 1 | 0 | 0 | 00:13:21 | ||
Suma: 2 |
Średnio: 0 |
Średnio: 0 |
Średnio: 00:13:20 |