1 | 258 | CIEMIENIEWSKI Szymon | Łódź | Akademia Judo Łódź | bieg chłopców – ur. 2012 – 1 | 00:02:06.918 | 8,5 | 00:00:00 |
2 | 270 | JAKUBOWSKI Rafał | Parzęczew | Sportowa Szkoła Podstawowa nr 3 Aleksandrów Łódzki | bieg chłopców – ur. 2012 – 2 | 00:02:10.593 | 8,3 | 00:00:03 |
3 | 287 | KOWALCZYK Maciek | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2012 – 3 | 00:02:11.425 | 8,2 | 00:00:04 |
4 | 274 | JAWORSKI Maciej | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2012 – 4 | 00:02:13.866 | 8,1 | 00:00:06 |
5 | 310 | ZALEWSKI Hubert | Łódź | Bracia Zalewscy | bieg chłopców – ur. 2012 – 5 | 00:02:16.259 | 7,9 | 00:00:09 |
6 | 327 | BRÓDKA Wiktor | Łódź | Akademia Lekkoatletyki Łódź | bieg chłopców – ur. 2012 – 6 | 00:02:16.702 | 7,9 | 00:00:09 |
7 | 296 | CZARNECKI Karol | Łódź | PSA | bieg chłopców – ur. 2012 – 7 | 00:02:17.610 | 7,8 | 00:00:10 |
8 | 326 | WASĄŻNIK Oliwier | Węgrów | brak | bieg chłopców – ur. 2012 – 8 | 00:02:17.641 | 7,8 | 00:00:10 |
9 | 259 | ZAWADA Kacper | Bełchatów | brak | bieg chłopców – ur. 2012 – 9 | 00:02:23.119 | 7,5 | 00:00:16 |
10 | 269 | BANIA Krzysztof | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2012 – 10 | 00:02:26.456 | 7,4 | 00:00:19 |
11 | 312 | MEROŃ Alan | Bukowiec | brak | bieg chłopców – ur. 2012 – 11 | 00:02:28.659 | 7,3 | 00:00:21 |
12 | 328 | DRZEWOSZEWSKI Eryk | Łódź | Drzewka Team | bieg chłopców – ur. 2012 – 12 | 00:02:29.991 | 7,2 | 00:00:23 |
13 | 254 | GMEREK Jan | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2012 – 13 | 00:02:30.189 | 7,2 | 00:00:23 |
14 | 278 | KMIEĆ Kacper | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2012 – 14 | 00:02:30.497 | 7,2 | 00:00:23 |
15 | 271 | KAŁUŻNY Bartłomiej | Konstantynów Łódzki | Konstantynowska Akademia Sportu | bieg chłopców – ur. 2012 – 15 | 00:02:30.874 | 7,2 | 00:00:23 |
16 | 304 | ŚLEDZIŃSKI Krystian | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2012 – 16 | 00:02:31.289 | 7,1 | 00:00:24 |
17 | 295 | MALINOWSKI Karol | Łódź | Malinki | bieg chłopców – ur. 2012 – 17 | 00:02:31.311 | 7,1 | 00:00:24 |
18 | 289 | GOLIŃSKI Michał | Łódź | Łódź Kocha Sport | bieg chłopców – ur. 2012 – 18 | 00:02:34.516 | 7 | 00:00:27 |
19 | 322 | OSSOWSKI Kacper | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2012 – 19 | 00:02:34.633 | 7 | 00:00:27 |
20 | 324 | SAWCZYK Maksymilian | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2012 – 20 | 00:02:35.653 | 6,9 | 00:00:28 |
21 | 305 | TOMCZYK Damian | Łódź | Gang Tomczyków | bieg chłopców – ur. 2012 – 21 | 00:02:36.524 | 6,9 | 00:00:29 |
22 | 253 | MADEJ Oskar | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2012 – 22 | 00:02:40.266 | 6,7 | 00:00:33 |
23 | 306 | BULZACKI Alexander | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2012 – 23 | 00:02:45.130 | 6,5 | 00:00:38 |
24 | 279 | MACHTAŁOWICZ Ignacy | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2012 – 24 | 00:02:46.682 | 6,5 | 00:00:39 |
25 | 262 | SUKIENNIK Filip | Łask | PSA | bieg chłopców – ur. 2012 – 25 | 00:02:47.652 | 6,4 | 00:00:40 |
26 | 276 | PAWŁOWSKI Filip | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2012 – 26 | 00:02:48.796 | 6,4 | 00:00:41 |
27 | 291 | OWCZAREK Filp | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2012 – 27 | 00:02:52.248 | 6,3 | 00:00:45 |
28 | 275 | MATYSIAK Jan | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2012 – 28 | 00:02:52.733 | 6,3 | 00:00:45 |
29 | 325 | GOŁOTA Aleksander | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2012 – 29 | 00:02:56.337 | 6,1 | 00:00:49 |
30 | 261 | JASZCZUR Michał | Łódź | UKS 35 ŁÓDŹ | bieg chłopców – ur. 2012 – 30 | 00:02:59.626 | 6 | 00:00:52 |
31 | 252 | TEJCHMAN Patryk | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2012 – 31 | 00:03:04.050 | 5,9 | 00:00:57 |
32 | 280 | DZIUMA Krystian | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2012 – 32 | 00:03:05.358 | 5,8 | 00:00:58 |
33 | 268 | KWACZYŃSKI Leon | Sieradz | brak | bieg chłopców – ur. 2012 – 33 | 00:03:11.343 | 5,6 | 00:01:04 |
34 | 299 | MĘCINA- STARCZEWSKI Olivier | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2012 – 34 | 00:03:15.387 | 5,5 | 00:01:08 |
35 | 321 | GLIŃSKI Leon | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2012 – 35 | 00:03:16.175 | 5,5 | 00:01:09 |
36 | 314 | PAPIERZ Jakub | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2012 – 36 | 00:03:17.191 | 5,5 | 00:01:10 |
37 | 251 | LIPKA Tomasz | Zgierz | brak | bieg chłopców – ur. 2012 – 37 | 00:03:17.622 | 5,5 | 00:01:10 |
38 | 265 | WOJNA Piotr | Ozorków | brak | bieg chłopców – ur. 2012 – 38 | 00:03:22.493 | 5,3 | 00:01:15 |
39 | 301 | BARANOWSKI Adam | Łódź | Adrian błagam wolniej! | bieg chłopców – ur. 2012 | | | |
40 | 273 | DRZEWIECKI Tymek | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2012 | | | |
41 | 500 | FELCENLOBEN Piotr | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2012 | | | |
42 | 267 | JORDAN Filip | Ozorków | brak | bieg chłopców – ur. 2012 | | | |
43 | 315 | KALECKI Michał | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2012 | | | |
44 | 316 | KALECKI Rafał | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2012 | | | |
45 | 300 | MATUSIAK Filip | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2012 | | | |
46 | 284 | OCIEPA Jan | Andrespol | brak | bieg chłopców – ur. 2012 | | | |
47 | 288 | SIELECKI Jakub | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2012 | | | |
48 | 277 | SOBIECKI Miłosz | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2012 | | | |
49 | 298 | SOSKI Tomasz | Łódź | PSA | bieg chłopców – ur. 2012 | | | |
50 | 308 | SZOPIŃSKI Stanisław | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2012 | | | |
51 | 293 | TYNDORF Marek | Łódź | UKS 55 | bieg chłopców – ur. 2012 | | | |
52 | 257 | WOJCIECHOWSKI Wojciech | Łódź | brak | bieg chłopców – ur. 2012 | | | |