Miejsce | Nr | Nazwisko / Imię | Miejscowość | Klub/Drużyna | Kategoria | Okr. 1 | Okr. 2 | Czas sum. | Vśr | Różnica |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 314 | ZYGMUNTOWICZ Kacper | Trybsz | KSM TREK RACING TEAM | Żak Chłopcy – 1 | 00:12:15 / 2 | 00:12:18 / 1 | 00:24:34 | 11,2 | 00:00:00 |
2 | 300 | ROGALSKI Maciej | Warszawa | Warszawski Klub Kolarski | Żak Chłopcy – 2 | 00:12:14 / 1 | 00:13:21 / 2 | 00:25:35 | 10,8 | 00:01:01 |
3 | 304 | KAJETANIAK Wiktor | Mrągowo | MSR Mrągowo | Żak Chłopcy – 3 | 00:13:08 / 3 | 00:13:35 / 3 | 00:26:43 | 10,3 | 00:02:09 |
4 | 312 | WOLNY Michał | Warszawa | Warszawski Klub Kolarski | Żak Chłopcy – 4 | 00:13:21 / 4 | 00:13:50 / 4 | 00:27:12 | 10,1 | 00:02:38 |
5 | 299 | TRYBAŁA Hubert | Zawoja | UKS Zawojak | Żak Chłopcy – 5 | 00:13:43 / 8 | 00:13:44 / 5 | 00:27:27 | 10,1 | 00:02:52 |
6 | 340 | LEWICKI Jacek | Warszawa | Warszawski Klub Kolarski | Żak Chłopcy – 6 | 00:14:00 / 10 | 00:13:27 / 6 | 00:27:28 | 10 | 00:02:53 |
7 | 303 | PŁOTKA Adam | Rekowo | KS KLIF CHŁAPOWO | Żak Chłopcy – 7 | 00:13:32 / 5 | 00:14:29 / 7 | 00:28:01 | 9,8 | 00:03:27 |
8 | 326 | BARTYZEL Dawid | Zawoja | UKS Zawojak | Żak Chłopcy – 8 | 00:13:33 / 6 | 00:14:29 / 8 | 00:28:02 | 9,8 | 00:03:28 |
9 | 301 | KASZEWSKI Dawid | Wołomin | UKK Huragan Wołomin | Żak Chłopcy – 9 | 00:13:33 / 7 | 00:14:30 / 9 | 00:28:03 | 9,8 | 00:03:29 |
10 | 327 | ADAMCZAK Bruno | Śrem | SKLEPKOMET ŚREM | Żak Chłopcy – 10 | 00:13:58 / 9 | 00:14:06 / 10 | 00:28:04 | 9,8 | 00:03:30 |
11 / 1 | 339 | PIRÓG Natalia | Kąty Wrocławskie | KS DEICHMANN SKSM MAT SOBÓTKA | Żak Dziewczęta – 1 | 00:15:15 / 15 | 00:12:50 / 11 | 00:28:05 | 9,8 | 00:03:31 |
12 | 315 | GUŁAJ Mikołaj | Jelenia Góra | KS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA | Żak Chłopcy – 11 | 00:14:19 / 11 | 00:15:18 / 12 | 00:29:38 | 9,3 | 00:05:04 |
13 | 322 | URBANEK Maciej | Rybnik | Grupa Kolarska Viktoria Rybnik | Żak Chłopcy – 12 | 00:14:46 / 12 | 00:14:52 / 13 | 00:29:39 | 9,3 | 00:05:05 |
14 / 2 | 302 | KUCHARSKA Antonina | Gdańsk | Belta Team Gdańsk | Żak Dziewczęta – 2 | 00:15:49 / 19 | 00:14:01 / 14 | 00:29:51 | 9,2 | 00:05:16 |
15 | 329 | BISEWSKI Bartosz | Jastrzębia Góra | KS KLIF CHŁAPOWO | Żak Chłopcy – 13 | 00:15:14 / 14 | 00:14:37 / 15 | 00:29:52 | 9,2 | 00:05:17 |
16 / 3 | 334 | PACHOCKA Dorota | Warszawa | Warszawski Klub Kolarski | Żak Dziewczęta – 3 | 00:16:38 / 24 | 00:13:14 / 16 | 00:29:53 | 9,2 | 00:05:18 |
17 | 319 | CIEŚLIK Tomasz | Gdańsk | Belta Team Gdańsk | Żak Chłopcy – 14 | 00:15:16 / 16 | 00:16:03 / 17 | 00:31:20 | 8,8 | 00:06:45 |
18 | 330 | MACIOROWSKI Bartosz | Prostki | UKK PROSTKI | Żak Chłopcy – 15 | 00:15:23 / 17 | 00:15:57 / 18 | 00:31:21 | 8,8 | 00:06:46 |
19 / 4 | 306 | TABOR Patrycja | Dębe | Warszawski Klub Kolarski | Żak Dziewczęta – 4 | 00:16:15 / 21 | 00:15:24 / 19 | 00:31:39 | 8,7 | 00:07:04 |
20 | 328 | BISEWSKI Jarosław | Jastrzębia Góra | KS KLIF CHŁAPOWO | Żak Chłopcy – 16 | 00:15:24 / 18 | 00:16:14 / 20 | 00:31:39 | 8,7 | 00:07:05 |
21 / 5 | 321 | MAREK Izabela | Iwonicz Zdrój | TSR CHOMA TEAM | Żak Dziewczęta – 5 | 00:17:28 / 26 | 00:15:03 / 21 | 00:32:31 | 8,5 | 00:07:57 |
22 | 336 | DUDKOWSKI Tymoteusz | RADZYMIN | KAMYK RADZYMIN MTB TEAM | Żak Chłopcy – 17 | 00:15:13 / 13 | 00:17:18 / 22 | 00:32:32 | 8,5 | 00:07:58 |
23 | 318 | WIŚNIEWSKI Filip | Śrem | SKLEPKOMET ŚREM | Żak Chłopcy – 18 | 00:16:24 / 22 | 00:17:34 / 23 | 00:33:59 | 8,1 | 00:09:25 |
24 | 335 | GOSŁAWSKI Antoni | Gdańsk | Belta Team Gdańsk | Żak Chłopcy – 19 | 00:15:56 / 20 | 00:18:04 / 24 | 00:34:00 | 8,1 | 00:09:26 |
25 / 6 | 313 | BOLDA Martyna | Chłapowo | KS KLIF CHŁAPOWO | Żak Dziewczęta – 6 | 00:18:06 / 29 | 00:16:51 / 25 | 00:34:57 | 7,9 | 00:10:23 |
26 / 7 | 310 | OSTAFIN Olga | Skomielna Biała | KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA | Żak Dziewczęta – 7 | 00:18:09 / 30 | 00:16:49 / 26 | 00:34:58 | 7,9 | 00:10:24 |
27 | 308 | GALEWSKI Bartosz | Psarskie | SKLEPKOMET ŚREM | Żak Chłopcy – 20 | 00:16:44 / 25 | 00:18:55 / 27 | 00:35:39 | 7,7 | 00:11:05 |
28 / 8 | 307 | KOWALIK Aleksandra | Legionowo | Warszawski Klub Kolarski | Żak Dziewczęta – 8 | 00:19:05 / 32 | 00:17:23 / 28 | 00:36:28 | 7,6 | 00:11:54 |
29 / 9 | 567 | SZCZECIŃSKA Temida | Wrocław | Warszawski Klub Kolarski | Żak Dziewczęta – 9 | 00:19:13 / 35 | 00:17:26 / 29 | 00:36:39 | 7,5 | 00:12:05 |
30 / 10 | 342 | FLORCZAK Lena | Gdańsk | Belta Team Gdańsk | Żak Dziewczęta – 10 | 00:19:17 / 37 | 00:17:23 / 30 | 00:36:40 | 7,5 | 00:12:06 |
31 | 324 | WOLAŃSKI Ksawery | Warszawa | Warszawski Klub Kolarski | Żak Chłopcy – 21 | 00:17:42 / 28 | 00:19:25 / 31 | 00:37:07 | 7,4 | 00:12:33 |
32 / 11 | 323 | JEKA Antonina | Chłapowo | KS KLIF CHŁAPOWO | Żak Dziewczęta – 11 | 00:19:38 / 39 | 00:17:44 / 32 | 00:37:22 | 7,4 | 00:12:48 |
33 / 12 | 316 | DORSZ Aleksandra | RADZYMIN | KAMYK RADZYMIN MTB TEAM | Żak Dziewczęta – 12 | 00:19:10 / 34 | 00:18:13 / 33 | 00:37:24 | 7,4 | 00:12:50 |
34 / 13 | 338 | SŁOMION Kinga | Gdańsk | Belta Team Gdańsk | Żak Dziewczęta – 13 | 00:19:40 / 40 | 00:18:00 / 34 | 00:37:40 | 7,3 | 00:13:06 |
35 / 14 | 331 | JOZKOWICZ Marta | Gdynia | brak | Żak Dziewczęta – 14 | 00:19:07 / 33 | 00:18:42 / 35 | 00:37:49 | 7,3 | 00:13:15 |
36 | 345 | CHYLIŃSKI Adam | Gdańsk | Belta Team Gdańsk | Żak Chłopcy – 22 | 00:17:38 / 27 | 00:20:13 / 36 | 00:37:51 | 7,3 | 00:13:17 |
37 | 337 | GŁOGOWSKI Szymon | Mrągowo | MSR Mrągowo | Żak Chłopcy – 23 | 00:18:47 / 31 | 00:19:05 / 37 | 00:37:52 | 7,3 | 00:13:18 |
38 / 15 | 341 | OSTAFIN Inga | Skomielna Biała | KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA | Żak Dziewczęta – 15 | 00:19:14 / 36 | 00:20:25 / 38 | 00:39:39 | 7 | 00:15:05 |
39 | 311 | KUPSKI Nikodem | Sławutowo | KS KLIF CHŁAPOWO | Żak Chłopcy – 24 | 00:16:25 / 23 | 00:23:18 / 39 | 00:39:44 | 6,9 | 00:15:09 |
40 | 305 | POMIŃSKI Gabriel | Wołomin | UKK Huragan Wołomin | Żak Chłopcy – 25 | 00:19:33 / 38 | 00:20:42 / 40 | 00:40:15 | 6,9 | 00:15:40 |
41 | 343 | WÓJTOWICZ Adam | Gdańsk | Belta Team Gdańsk | Żak Chłopcy – 26 | 00:19:44 / 41 | 00:24:19 / 41 | 00:44:04 | 6,3 | 00:19:29 |
Nie ukończył 1 uczestnik | ||||||||||
DNF* | 346 | KARBOWSKI Jan | Gdańsk | Belta Team Gdańsk | Żak Chłopcy – DNF* | DNF* | DNF* | DNF* | ||
DNS* | 344 | GARDZIELEWSKI Igor | Gdańsk | Belta Team Gdańsk | Żak Chłopcy – DNS* | DNS* | DNS* | DNS* | ||
DNS* | 309 | KATESZCZENKO Maja | PROSTKI | UKK PROSTKI | Żak Dziewczęta – DNS* | DNS* | DNS* | DNS* | ||
DNS* | 317 | KOC Fabian | Duczki | UKK Huragan Wołomin | Żak Chłopcy – DNS* | DNS* | DNS* | DNS* | ||
DNS* | 320 | MACHEL Halszka | Gdańsk | Belta Team Gdańsk | Żak Dziewczęta – DNS* | DNS* | DNS* | DNS* | ||
DNS* | 332 | SURMACZ Ignacy | Tyczyn | Akademia Kolarska Głogów Małopolski | Żak Chłopcy – DNS* | DNS* | DNS* | DNS* | ||
DNS* | 325 | SYKUT Alicja | Mieroszyno | KS KLIF CHŁAPOWO | Żak Dziewczęta – DNS* | DNS* | DNS* | DNS* |