1. Warszawski Klub Kolarski |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Maria AMBROŻKIEWICZ | 281 | 1 | 2 | 60 | 12,4 | 60 | ||||
Maciej ROGALSKI | 300 | 2 | 2 | 51 | 9,2 | 51 | ||||
Kacper URBANEK | 569 | 4 | 3 | 42 | 27,9 | 42 | ||||
Michał WOLNY | 312 | 4 | 2 | 36 | 9,2 | 36 | ||||
Dorota PACHOCKA | 334 | 3 | 2 | 35 | 9,2 | 35 | ||||
Suma: |
: 224 |
: |
: |
2. UKS Zawojak |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Maksymilian MATYASIK | 279 | 1 | 3 | 70 | 27,9 | 70 | ||||
Hubert TRYBAŁA | 299 | 5 | 2 | 30 | 9,2 | 30 | ||||
Maria DŁUGOSZ | 258 | 6 | 2 | 27 | 12,4 | 27 | ||||
Dawid BARTYZEL | 326 | 8 | 2 | 21,6 | 9,2 | 21,6 | ||||
Jan AKSAMIT | 262 | 34 | 3 | 4,9 | 27,9 | 4,9 | ||||
Suma: |
: 153,5 |
: |
: |
3. KAMYK RADZYMIN MTB TEAM |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Natalia DOBRZYŃSKA | 263 | 3 | 2 | 42 | 12,4 | 42 | ||||
Cezary WŚCISŁY | 264 | 7 | 3 | 28 | 27,9 | 28 | ||||
Michał GRUCA | 266 | 8 | 3 | 25,2 | 27,9 | 25,2 | ||||
Antoni MROWIŃSKI | 292 | 9 | 3 | 23,8 | 27,9 | 23,8 | ||||
Aleksandra DORSZ | 316 | 12 | 2 | 14,5 | 9,2 | 14,5 | ||||
Suma: |
: 133,5 |
: |
: |
4. Belta Team Gdańsk |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Antonina KUCHARSKA | 302 | 2 | 2 | 42,5 | 9,2 | 42,5 | ||||
Julia SŁOMION | 245 | 9 | 2 | 20,4 | 12,4 | 20,4 | ||||
Lena FLORCZAK | 342 | 10 | 2 | 16 | 9,2 | 16 | ||||
Tomasz CIEŚLIK | 319 | 14 | 2 | 16,2 | 9,2 | 16,2 | ||||
Kinga SŁOMION | 338 | 13 | 2 | 14 | 9,2 | 14 | ||||
Suma: |
: 109,1 |
: |
: |
5. KS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Anna BIELAWSKA | 277 | 4 | 2 | 36 | 12,4 | 36 | ||||
Kosma BEREŹNICKI | 273 | 6 | 3 | 31,5 | 27,9 | 31,5 | ||||
Patryk NADZIEJKO | 249 | 16 | 3 | 17,5 | 27,9 | 17,5 | ||||
Mikołaj GUŁAJ | 315 | 11 | 2 | 18 | 9,2 | 18 | ||||
Suma: |
: 103 |
: |
: |
6. KS KLIF CHŁAPOWO |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Adam PŁOTKA | 303 | 7 | 2 | 24 | 9,2 | 24 | ||||
Martyna BOLDA | 313 | 6 | 2 | 22,5 | 9,2 | 22,5 | ||||
Bartosz BISEWSKI | 329 | 13 | 2 | 16,8 | 9,2 | 16,8 | ||||
Antonina JEKA | 323 | 11 | 2 | 15 | 9,2 | 15 | ||||
Oliwier MYŚLISZ | 254 | 19 | 3 | 15,4 | 27,9 | 15,4 | ||||
Suma: |
: 93,7 |
: |
: |
7. MSR Mrągowo |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Wiktor KAJETANIAK | 304 | 3 | 2 | 42 | 9,2 | 42 | ||||
Marcel SKROCKI | 244 | 20 | 3 | 14,7 | 27,9 | 14,7 | ||||
Patryk SOBOCIŃSKI | 286 | 24 | 3 | 11,9 | 27,9 | 11,9 | ||||
Szymon GŁOGOWSKI | 337 | 23 | 2 | 10,8 | 9,2 | 10,8 | ||||
Patryk OKRĄGŁY | 282 | 33 | 3 | 5,6 | 27,9 | 5,6 | ||||
Suma: |
: 85 |
: |
: |
8. KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Olga OSTAFIN | 310 | 7 | 2 | 20 | 9,2 | 20 | ||||
Wiktoria JAROMIN | 294 | 10 | 2 | 19,2 | 12,4 | 19,2 | ||||
Inga OSTAFIN | 341 | 15 | 2 | 13 | 9,2 | 13 | ||||
Bruno BAŚCIK | 240 | 25 | 3 | 11,2 | 27,9 | 11,2 | ||||
Suma: |
: 63,4 |
: |
: |
9. Grupa Kolarska Viktoria Rybnik |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Jan WIECZOREK | 290 | 10 | 3 | 22,4 | 27,9 | 22,4 | ||||
Bartosz URBANEK | 251 | 12 | 3 | 20,3 | 27,9 | 20,3 | ||||
Maciej URBANEK | 322 | 12 | 2 | 17,4 | 9,2 | 17,4 | ||||
Suma: |
: 60,1 |
: |
: |
10. MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Karolina POROŚ | 295 | 2 | 2 | 51 | 12,4 | 51 | ||||
Marcin SERAFIN | 270 | 31 | 3 | 7 | 27,9 | 7 | ||||
Suma: |
: 58 |
: |
: |
11. SKLEPKOMET ŚREM |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Bruno ADAMCZAK | 327 | 10 | 2 | 19,2 | 9,2 | 19,2 | ||||
Filip WIŚNIEWSKI | 318 | 18 | 2 | 13,8 | 9,2 | 13,8 | ||||
Bartosz GALEWSKI | 308 | 20 | 2 | 12,6 | 9,2 | 12,6 | ||||
Kacper FALBIERSKI | 333 | 49 | 2 | 0 | 18,6 | 0 | ||||
Gaja KOKOCINSKA | 287 | 12 | 1 | 0 | 6,2 | 0 | ||||
Suma: |
: 45,6 |
: |
: |
12. Akademia Kolarska Głogów Małopolski |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Krzysztof GDULA | 276 | 13 | 3 | 19,6 | 27,9 | 19,6 | ||||
Leon ŁODEJ | 267 | 18 | 3 | 16,1 | 27,9 | 16,1 | ||||
Suma: |
: 35,7 |
: |
: |
13. UKS WYGODA BIAŁYSTOK |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Jakub ŁUKASZEWICZ | 239 | 15 | 3 | 18,2 | 27,9 | 18,2 | ||||
Grzegorz PANASEWICZ | 255 | 22 | 3 | 13,3 | 27,9 | 13,3 | ||||
Suma: |
: 31,5 |
: |
: |
14. UKK Huragan Wołomin |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Dawid KASZEWSKI | 301 | 9 | 2 | 20,4 | 9,2 | 20,4 | ||||
Gabriel POMIŃSKI | 305 | 25 | 2 | 9,6 | 9,2 | 9,6 | ||||
Suma: |
: 30 |
: |
: |
15. UKS Grupa Kolarska "FOUR BIKE" |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Mikołaj RUTKA | 257 | 26 | 3 | 10,5 | 27,9 | 10,5 | ||||
Michał GAWRON | 252 | 28 | 3 | 9,1 | 27,9 | 9,1 | ||||
Kamil ŚWIEGODA | 293 | 30 | 3 | 7,7 | 27,9 | 7,7 | ||||
Suma: |
: 27,3 |
: |
: |
16. UKK PROSTKI |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Bartosz MACIOROWSKI | 330 | 15 | 2 | 15,6 | 9,2 | 15,6 | ||||
Maksymilian WIERZBICKI | 288 | 36 | 3 | 3,5 | 27,9 | 3,5 | ||||
Suma: |
: 19,1 |
: |
: |
17. LKK LUKS SŁAWNO |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Adam SAPIEJA | 256 | 17 | 3 | 16,8 | 27,9 | 16,8 | ||||
Aleksander AUGUŚCIK | 259 | 41 | 3 | 0,7 | 27,9 | 0,7 | ||||
Suma: |
: 17,5 |
: |
: |
18. UKKS ORIENS CHOJNÓW |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Arkadiusz JAROSŁAWSKI | 238 | 29 | 3 | 8,4 | 27,9 | 8,4 | ||||
Krzysztof KASZOWSKI | 297 | 46 | 2 | 0 | 18,6 | 0 | ||||
Suma: |
: 8,4 |
: |
: |