1. Warszawski Klub Kolarski |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Klaudia CZABOK | 22 | 1 | 7 | 90 | 151,9 | 90 | ||||
Karol OSTASZEWSKI | 24 | 2 | 8 | 85 | 198,4 | 85 | ||||
Matylda SZCZECIŃSKA | 51 | 2 | 7 | 76,5 | 151,9 | 76,5 | ||||
Maciej JAROSŁAWSKI | 161 | 2 | 4 | 68 | 49,6 | 68 | ||||
Konrad CZABOK | 39 | 4 | 8 | 60 | 198,4 | 60 | ||||
Suma: |
: 379,5 |
: |
: |
2. RK EXCLUSIVE DOORS MTB TEAM |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Krzysztof KLIMEK | 69 | 2 | 6 | 76,5 | 111,6 | 76,5 | ||||
Katarzyna PRASZCZAŁEK | 90 | 2 | 5 | 68 | 77,5 | 68 | ||||
Maksymilian WIŚNIOWSKI | 95 | 3 | 6 | 63 | 111,6 | 63 | ||||
Aleksandra PODGÓRSKA | 16 | 3 | 7 | 63 | 151,9 | 63 | ||||
Tatiana GROMADA | 123 | 2 | 4 | 59,5 | 49,6 | 59,5 | ||||
Suma: |
: 330 |
: |
: |
3. KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Kinga ŻUR | 106 | 1 | 5 | 80 | 77,5 | 80 | ||||
Brajan ŚWIDER | 121 | 1 | 4 | 80 | 49,6 | 80 | ||||
Jakub PÓŁCHŁOPEK | 181 | 4 | 4 | 48 | 49,6 | 48 | ||||
Stanisław NOWAK | 26 | 7 | 8 | 40 | 198,4 | 40 | ||||
Sara BODKOWSKA | 187 | 7 | 4 | 28 | 49,6 | 28 | ||||
Suma: |
: 276 |
: |
: |
4. MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Natalia GRZEGORZEWSKA | 130 | 1 | 4 | 70 | 49,6 | 70 | ||||
Hanna FIJAŁKOWSKA | 66 | 7 | 5 | 32 | 77,5 | 32 | ||||
Cyprian ŚWIDERSKI | 68 | 11 | 6 | 27 | 111,6 | 27 | ||||
Konrad JEŻEWSKI | 148 | 16 | 4 | 20 | 49,6 | 20 | ||||
Bartosz BARTOSIEWICZ | 116 | 22 | 4 | 15,2 | 49,6 | 15,2 | ||||
Suma: |
: 164,2 |
: |
: |
5. KKW NEXELO WAŁBRZYCH |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Wiktoria HEJMAN | 104 | 4 | 5 | 48 | 77,5 | 48 | ||||
Filip BRZÓSKA | 73 | 5 | 6 | 45 | 111,6 | 45 | ||||
Dominik FIRLEJ | 136 | 17 | 4 | 19,2 | 49,6 | 19,2 | ||||
Paweł BIELECKI | 119 | 26 | 4 | 12 | 49,6 | 12 | ||||
Hubert KRYGIER | 178 | 29 | 4 | 9,6 | 49,6 | 9,6 | ||||
Suma: |
: 133,8 |
: |
: |
6. RSV Team Auto-Riedel-Schwarzenberg |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Hannes DEGENKOLB | 97 | 1 | 6 | 90 | 111,6 | 90 | ||||
Simon DEGENKOLB | 167 | 27 | 4 | 11,2 | 49,6 | 11,2 | ||||
Suma: |
: 101,2 |
: |
: |
7. KAMYK RADZYMIN MTB TEAM |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Filip SURDYK | 115 | 3 | 4 | 56 | 49,6 | 56 | ||||
Kamila KLAUS | 162 | 4 | 4 | 42 | 49,6 | 42 | ||||
Kamil LACH | 78 | 18 | 4 | 0 | 74,4 | 0 | ||||
Kamil GOSZCZYŃSKI | 71 | 27 | 3 | 0 | 55,8 | 0 | ||||
Suma: |
: 98 |
: |
: |
8. KS OPTYK-OKULAR JELENIA GÓRA |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Wiktoria GŁODEK | 175 | 8 | 4 | 25,2 | 49,6 | 25,2 | ||||
Konrad NOWAK | 133 | 14 | 4 | 21,6 | 49,6 | 21,6 | ||||
Kajetan GUŁAJ | 156 | 19 | 4 | 17,6 | 49,6 | 17,6 | ||||
Marcel DUPLAGA | 125 | 21 | 4 | 16 | 49,6 | 16 | ||||
Oskar ŻAKOWICZ | 166 | 45 | 3 | 0 | 37,2 | 0 | ||||
Suma: |
: 80,4 |
: |
: |
9. KS KLIF CHŁAPOWO |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Kacper KOHNKE | 188 | 8 | 4 | 28,8 | 49,6 | 28,8 | ||||
Kacper DOPPKE | 157 | 10 | 4 | 25,6 | 49,6 | 25,6 | ||||
Nikodem CEYNOWA | 122 | 30 | 4 | 8,8 | 49,6 | 8,8 | ||||
Jakub WIŚNIEWSKI | 138 | 34 | 4 | 5,6 | 49,6 | 5,6 | ||||
Mikołaj ROMANIK | 168 | 39 | 4 | 1,6 | 49,6 | 1,6 | ||||
Suma: |
: 70,4 |
: |
: |
10. Grupa Kolarska Viktoria Rybnik |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Zofia BLUSZCZ | 155 | 6 | 4 | 31,5 | 49,6 | 31,5 | ||||
Tadeusz BLUSZCZ | 153 | 11 | 4 | 24 | 49,6 | 24 | ||||
Mikołaj PRICOP | 47 | 30 | 3 | 0 | 74,4 | 0 | ||||
Suma: |
: 55,5 |
: |
: |
11. LKK LUKS SŁAWNO |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Julia ZIĘBA | 56 | 6 | 7 | 40,5 | 151,9 | 40,5 | ||||
Marta TUROBOŚ | 12 | 9 | 4 | 0 | 86,8 | 0 | ||||
Suma: |
: 40,5 |
: |
: |
12. GKS CARTUSIA W KARTUZACH BIKE ATELIER |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Szymon POMIAN | 49 | 8 | 8 | 36 | 198,4 | 36 | ||||
Igor KUJAWA | 111 | 25 | 3 | 0 | 55,8 | 0 | ||||
Suma: |
: 36 |
: |
: |
13. TSR CHOMA TEAM |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Laura CHOMA | 140 | 5 | 4 | 35 | 49,6 | 35 | ||||
Kamil MAREK | 177 | 52 | 1 | 0 | 12,4 | 0 | ||||
Suma: |
: 35 |
: |
: |
14. SUPERIOR ZATOR |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Kacper PECYNA | 83 | 10 | 6 | 28,8 | 111,6 | 28,8 | ||||
Mateusz PIECHOCKI | 65 | 20 | 4 | 0 | 74,4 | 0 | ||||
Miłosz ZWIERSKI | 46 | 15 | 5 | 0 | 124 | 0 | ||||
Suma: |
: 28,8 |
: |
: |
15. UKS Dream-Bike Bielawa |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Szymon BAKALARZ | 163 | 13 | 4 | 22,4 | 49,6 | 22,4 | ||||
Bruno PURZYŃSKI | 530 | 36 | 4 | 4 | 49,6 | 4 | ||||
Natalia BARTOSIEWICZ | 185 | 12 | 3 | 0 | 37,2 | 0 | ||||
Suma: |
: 26,4 |
: |
: |
16. REAL 64-sto Leszno |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Wiktor STANIEWSKI | 160 | 23 | 4 | 14,4 | 49,6 | 14,4 | ||||
Jakub KLIMPEL | 142 | 42 | 3 | 0 | 37,2 | 0 | ||||
Suma: |
: 14,4 |
: |
: |
17. Belta Team Gdańsk |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Mateusz KUŚ | 165 | 32 | 4 | 7,2 | 49,6 | 7,2 | ||||
Jan SOBIERAJ | 124 | 35 | 4 | 4,8 | 49,6 | 4,8 | ||||
Jakub SOBIERAJ | 77 | 14 | 5 | 0 | 93 | 0 | ||||
Suma: |
: 12 |
: |
: |
18. UKK Huragan Wołomin |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Tomasz ZIELIŃSKI | 120 | 25 | 4 | 12,8 | 49,6 | 12,8 | ||||
Jakub BRUTKOWSKI | 145 | 43 | 3 | 0 | 37,2 | 0 | ||||
Aleksandra KRZEMIŃSKA | 176 | 9 | 3 | 0 | 37,2 | 0 | ||||
Maciej PETRYSZYN | 91 | 13 | 5 | 0 | 93 | 0 | ||||
Suma: |
: 12,8 |
: |
: |
19. Wkk Wisniewski MTB Team |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Michał FROŃ | 146 | 28 | 4 | 10,4 | 49,6 | 10,4 | ||||
Wojciech PUZIO | 143 | 47 | 3 | 0 | 37,2 | 0 | ||||
Dawid ŁYSEK | 183 | 48 | 3 | 0 | 37,2 | 0 | ||||
Karol LISOWSKI | 109 | 16 | 5 | 0 | 93 | 0 | ||||
Patrycja ZAWIERTA | 61 | 8 | 6 | 0 | 130,2 | 0 | ||||
Suma: |
: 10,4 |
: |
: |
20. Mtb Racing Team Tarnów |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Bartłomiej JANAS | 127 | 38 | 4 | 2,4 | 49,6 | 2,4 | ||||
Grzegorz ARMATYS | 34 | 16 | 5 | 0 | 124 | 0 | ||||
Suma: |
: 2,4 |
: |
: |
21. UKS Sokół Kęty |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Michał CZERNIAWSKI | 150 | 41 | 4 | 0,8 | 49,6 | 0,8 | ||||
Kamil ŻMUDA | 179 | 44 | 3 | 0 | 37,2 | 0 | ||||
Suma: |
: 0,8 |
: |
: |
22. MSR Mrągowo |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Maciej PARZYCH | 149 | 46 | 3 | 0 | 37,2 | 0 | ||||
Kacper TARASZKIEWICZ | 57 | 32 | 3 | 0 | 74,4 | 0 | ||||
Suma: |
: 0 |
: |
: |
23. UKKS ORIENS CHOJNÓW |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Miłosz PUŁKA | 182 | 50 | 2 | 0 | 24,8 | 0 | ||||
Jakub MILLER | 81 | 26 | 3 | 0 | 55,8 | 0 | ||||
Suma: |
: 0 |
: |
: |
24. UKS WYGODA BIAŁYSTOK |
||||||||||
Imię i nazwisko | Numer | Miejsce | Rocznik | Nazwa szkoły | Kategoria | Liczba okrążeń | Czas | Dystans | Punkty | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Piotr KRYSIEWICZ | 28 | 23 | 4 | 0 | 99,2 | 0 | ||||
Konrad PANGLISZ | 63 | 24 | 4 | 0 | 99,2 | 0 | ||||
Suma: |
: 0 |
: |
: |