Zapisanych uczestników | 41 |
---|---|
Zapisanych kobiet | 21 |
Zapisanych mężczyzn | 20 |
Wolnych miejsc | 29 |
Zapisanych z opłaconym wpisowym | 35 |
Zapisanych z nieopłaconym wpisowym | 6 |
Dystans | Kategoria | Rok urodzenia | Płeć | Zapisanych uczestników |
---|---|---|---|---|
10km | 10km OPEN | Bez ograniczeń | Obojętna | 11 |
5km | 5km OPEN | Bez ograniczeń | Obojętna | 24 |
Lp | Nr | Nazwisko / Imię | Miejscowość | Startuję na dystansie: | Klub/Drużyna |
---|---|---|---|---|---|
1 | #1 | ŚLACHCIAK Kacper | Bydgoszcz | 10km | brak |
2 | #15 | IGNASIAK Bernadeta | Bydgoszcz | 5km | brak |
3 | #16 | SŁOWIŃSKI Sławek | Bydgoszcz | 5km | brak |
4 | #17 | GIERCZAK Dorota | Bydgoszcz | 5km | brak |
5 | #2 | NOWAK Paulina | Bydgoszcz | 10km | Drużyna Faca |
6 | #3 | NOWAK Marcin | Bydgoszcz | 10km | Drużyna Faca |
7 | #18 | KOZIOŁ Magdalena | Bydgoszcz | 5km | brak |
8 | #19 | WIERZCHOWSKI Maciej | Bydgoszcz | 5km | brak |
9 | #4 | MAJEWSKI Andrzej | Bydgoszcz | 10km | brak |
10 | #20 | SZETELA Łukasz | Bydgoszcz | 5km | brak |
11 | #21 | RUTKOWSKI Piotr | Zławieś Mała | 5km | brak |
12 | ZIELIŃSKA Paulina | Bydgoszcz | 5km | brak | |
13 | DOLATA Dawid | Bydgoszcz | 5km | brak | |
14 | CZAPIEWSKA-ŻYMAŃCZYK Tina | Niemcz | 5km | Rotaract Bydgoszcz | |
15 | #23 | RYBIŃSKA Anna | Bydgoszcz | 5km | Rotaract Bydgoszcz |
16 | ŻMIJEWSKA Agata | Bydgoszcz | 5km | brak | |
17 | ZIÓŁKOWSKA Katarzyna | Chełmża | 10km | brak | |
18 | #5 | CZISZEWSKA Dominika | Bydgoszcz | 10km | Rotaract Bydgoszcz |
19 | #24 | OLEJNIK Krzysztof | Bydgoszcz | 5km | brak |
20 | #25 | KAWKA Piotr | Bydgoszcz | 5km | brak |
21 | #26 | SENGER Natalia | Warszawa | 5km | brak |
22 | #27 | SENGER Robert | Warszawa | 5km | brak |
23 | #28 | POTREPKO Paweł | Bydgoszcz | 5km | brak |
24 | #29 | TYBORSKA Marta | Bydgoszcz | 5km | brak |
25 | #42 | BRUCKI Bartosz | Bydgoszcz | 10km | brak |
26 | #30 | CHOCHLIŃSKI Oliwier | Osielsko | 5km | Drużyna Faca |
27 | MAJ WERNICKA Monika | Bydgoszcz | 10km | brak | |
28 | #6 | KOSEWSKI Karol | Bartki | 10km | brak |
29 | #31 | BOLEWSKI Bartosz | Nakło nad Notecią | 5km | brak |
30 | #32 | CIEŚLICKI Krzysztof | Szubin | 5km | SISU Team |
31 | #33 | FAC Wiktoria | Bydgoszcz | 5km | Drużyna Faca |
32 | #7 | PECYNA Julia | Bydgoszcz | 10km | brak |
33 | #8 | OPACKA Marta | Warszawa | 10km | VICTORY |
34 | #34 | DRYJA Klaudia | Warszawa | 5km | brak |
35 | #35 | GOSK Amanda | Bydgoszcz | 5km | brak |
36 | #36 | OSTROWSKI Łukasz | 5km | brak | |
37 | #37 | SZYMAŃSKA Adrianna | Bydgoszcz | 5km | Drużyna Faca |
38 | #38 | NAWROCKI Dariusz | Bydgoszcz | 10km | OPEN PL |
39 | #41 | MARCINIAK Justyna | Bydgoszcz | 10km | brak |
40 | #40 | KARGÓL Grzegorz | Bydgoszcz | 10km | brak |
41 | #39 | DĘBIŃSKA Agnieszka | Zalewo | 5km | brak |