1 | Bazan Kinga | Sokołów Małopolski | NIE | GB Na Zdrowie | K2 – od 21 do 30 |
2 | Krawczyk Przemysław | Niemce | NIE | Baran Cycling Team | M3 – od 31 do 40 |
3 | Lipka Jacek | Lublin | NIE | Baran Cycling Team | M4 – od 41 do 50 |
4 | Gil Arkadiusz | Annopol | NIE | GB Na Zdrowie | M1 – od 16 do 20 |
5 | Brzyski Radosław | Stalowa Wola | NIE | ..... | M4 – od 41 do 50 |
6 | Bigoraj Marcin | Lublin | NIE | ..... | M2 – od 21 do 30 |
7 | Branicka Agnieszka | Dominow | NIE | Baran Cycling Team | K4 – od 41 do 50 |
8 | Strzałka Marek | Zory | NIE | ..... | M3 – od 31 do 40 |
9 | Jóźwiakowski Szymon | Stalowa Wola | NIE | SKB Stalowa Wola | M3 – od 31 do 40 |
10 | Gruca Krzysztof | Lublin | | CEWAR Lubelska Grupa Triathlonu | M5 – od 51 do 60 |
11 | Kwiatek Małgorzata | Toruń | NIE | ..... | K2 – od 21 do 30 |
12 | Myszak Sławomir | Biłgoraj | NIE | ..... | M3 – od 31 do 40 |
13 | Garbacik Jacek | Stalowa Wola | | SKB Stalowa Wola | M4 – od 41 do 50 |
14 | Stawicki Kamil | Warszawa | TAK | ..... | M3 – od 31 do 40 |
15 | Antoniuk Artur | Kraśnik | NIE | EKO Team Kraśnik | M3 – od 31 do 40 |
16 | Witkowski Damian | Pomiechówek | NIE | Progress Triathlon Team | M2 – od 21 do 30 |
17 | Budzyński Bogdan | lublin | NIE | Lubelska Grupa Triathlonu | M3 – od 31 do 40 |
18 | Mazurek Marcin | Lublin | NIE | TRICLUB Lublin | M3 – od 31 do 40 |
19 | Korgul Marcin | Lublin | NIE | WUKS SP30 LUBLIN | M2 – od 21 do 30 |
20 | Pracoń Adam | Nisko | TAK | ..... | M2 – od 21 do 30 |
21 | Mróz Wojciech | Chełm | NIE | Chełmska Grupa Triathlonu | M4 – od 41 do 50 |
22 | Mróz Elżbieta | Chełm | NIE | Chełmska Grupa Triathlonu | K3 – od 31 do 40 |
23 | Mrozik Marcin | Lublin | NIE | Baran Cycling Team | M2 – od 21 do 30 |
24 | Różalski Kamil | Lublin | TAK | Sklep rowerowy Bike Boys | M2 – od 21 do 30 |
25 | Filin Łukasz | Lublin | NIE | TRICLUB Lublin | M3 – od 31 do 40 |
26 | Prószyński Romuald | Puławy | NIE | Puławianin Puławy | M4 – od 41 do 50 |
27 | Dymek Stanisław | Płock | NIE | PTT Delta | M6 - 60+ |
28 | Kajda Weronika | Lublin | NIE | Baran Cycling Team | K2 – od 21 do 30 |
29 | Kochaniec Karolina | Lublin | NIE | Lubelska Grupa Triathlonu | K2 – od 21 do 30 |
30 | Wróbel Mariusz | Lublin | NIE | ..... | M3 – od 31 do 40 |
31 | Matuszak Mariusz | Lublin | NIE | Lubelska Grupa Triathlonu | M2 – od 21 do 30 |
32 | Bukalski Arkadiusz | Chełm | NIE | Chełmska Grupa Triathlonu | M3 – od 31 do 40 |
33 | Oszust Marcin | Zagroda | NIE | Chełmska Grupa Triathlonu | M3 – od 31 do 40 |
34 | Lech Michał | Warszawa | NIE | PilkaNaHali.pl | M2 – od 21 do 30 |
35 | Samcik Michał | Puławy | NIE | -- | M2 – od 21 do 30 |
36 | Kurzyna Krzysztof | Dzierzkowice | | SKB KRASNIK | M4 – od 41 do 50 |
37 | Kotuła Michał | Kraśnik | | -- | M3 – od 31 do 40 |
38 | Bosak Sławomir | Biłgoraj | | Miód Kozacki Biłgoraj | M4 – od 41 do 50 |
39 | Paszczyk Anna | Lublin | NIE | Baran Cycling Team | K3 – od 31 do 40 |
40 | Gąsowska Renata | warszawa | NIE | -- | K3 – od 31 do 40 |
41 | Zając Elżbieta | Bigoraj | NIE | Miód Kozacki Biłgoraj | K4 – od 41 do 50 |
42 | Zając Zbigniew | Bigoraj | NIE | Miód Kozacki Biłgoraj | M5 – od 51 do 60 |
43 | Knapik Tomasz | Biłgoraj | NIE | Miód Kozacki Biłgoraj | M2 – od 21 do 30 |
44 | Szot Iwona | Lublin | | Lubelska Grupa Triathlonu | K4 – od 41 do 50 |
45 | Wójcik Marcin | Lublin | | -- | M3 – od 31 do 40 |
46 | Wrona Jerzy | Lublin | TAK | Lubelska Grupa Triathlonu | M5 – od 51 do 60 |
47 | Wasilewska Joanna | BIŁGORAJ | NIE | Miód Kozacki Biłgoraj | K3 – od 31 do 40 |
48 | Mazur Grzegorz | Lublin | NIE | www.RowerowyLublin.org | M2 – od 21 do 30 |
49 | Patro Jacek | Biłgoraj | TAK | -- | M3 – od 31 do 40 |
50 | Marek Bury | Biłgoraj | NIE | -- | M4 – od 41 do 50 |
51 | Stanisławek Kinga | Lublin | NIE | Lubelska Grupa Triathlonu | K3 – od 31 do 40 |
52 | Spólnicka Elżbieta | Lublin | NIE | Lubelska Grupa Triathlonu | K3 – od 31 do 40 |
53 | Kraska Arkadiusz | Puławy | NIE | Puławianin Puławy | M3 – od 31 do 40 |
54 | Kubik Tymoteusz | Kraśnik | NIE | Baran Cycling Team | M2 – od 21 do 30 |
55 | Rafał Kotuła | Kraśnik | TAK | ERKADO Racing Team Kraśnik | M3 – od 31 do 40 |
56 | Komornik Marek | Podborcze | NIE | Miód Kozacki Biłgoraj | M3 – od 31 do 40 |
57 | Pytel Maria | Starachowice | | Triathlon Starachowice | K2 – od 21 do 30 |
58 | Szymanowski Przemysław | Końskie | | Triathlon Starachowice | M2 – od 21 do 30 |
59 | Wasilewski Radosław | Biłgoraj | NIE | Miód Kozacki Biłgoraj | M2 – od 21 do 30 |
60 | Łopąg Jerzy | Chełm | | Chełmska Grupa Triathlonu | M3 – od 31 do 40 |
61 | Kiełbasa Robert | Świdnik | | | M2 – od 21 do 30 |
62 | Bazan Tadeusz | Sokółów Małopolski | | GB Na Zdrowie | M5 – od 51 do 60 |
63 | Michał Barabasz | Józefów | | TS Meran Otwock | M1 – od 16 do 20 |
Nie znaleziono żadnego uczestnika |