Zapisanych uczestników | 106 |
---|---|
Zapisanych kobiet | 17 |
Zapisanych mężczyzn | 89 |
Wolnych miejsc | 94 |
Dystans | Kategoria | Rok urodzenia | Płeć | Zapisanych uczestników |
---|---|---|---|---|
Trasa biała – ok. 3 km (6-12 LAT) | BDz 1 6 – 8 lat | 2016 - 2018 | Kobiety | 0 |
Trasa biała – ok. 3 km (6-12 LAT) | BCh 1 6 – 8 lat | 2016 - 2018 | Mężczyzni | 0 |
Trasa biała – ok. 3 km (6-12 LAT) | BDz 2 9 – 10 lat | 2014 - 2015 | Kobiety | 0 |
Trasa biała – ok. 3 km (6-12 LAT) | BCh 2 9 – 10 lat | 2014 - 2015 | Mężczyzni | 0 |
Trasa biała – ok. 3 km (6-12 LAT) | BDz 3 11 – 12 lat | 2012 - 2013 | Kobiety | 0 |
Trasa biała – ok. 3 km (6-12 LAT) | BCh 3 11 – 12 lat | 2012 - 2013 | Mężczyzni | 0 |
Trasa zielona – ok. 35 km 18+ LAT | Open Kobiet | 1901 - 2024 | Kobiety | 0 |
Trasa zielona – ok. 35 km 18+ LAT | Open Mężczyzn | 1901 - 2024 | Mężczyzni | 0 |
Trasa żółta – ok. 10 km (13-17 LAT) | Dz 1 13 – 14 lat | 2010 - 2011 | Kobiety | 0 |
Trasa żółta – ok. 10 km (13-17 LAT) | Ch 1 13 – 14 lat | 2010 - 2011 | Mężczyzni | 0 |
Trasa żółta – ok. 10 km (13-17 LAT) | Dz 2 15 – 16 lat | 2008 - 2009 | Kobiety | 0 |
Trasa żółta – ok. 10 km (13-17 LAT) | Ch 2 15 – 16 lat | 2008 - 2009 | Mężczyzni | 0 |
Trasa żółta – ok. 10 km (13-17 LAT) | Dz 3 -> 17+ lat | 1901 - 2007 | Kobiety | 0 |
Trasa żółta – ok. 10 km (13-17 LAT) | Ch 3 -> 17+ lat | 1901 - 2007 | Mężczyzni | 0 |
Lp | Nazwisko / Imię | Miejscowość | Klub/Drużyna | Mieszkaniec Gm. Ostrów Mazowiecka |
---|---|---|---|---|
1 | SKRZECZ Adam | Ostrów Mazowiecka | brak | Tak |
2 | KLEPACKI Mateusz | Ostrów Mazowiecka | brak | Tak |
3 | ROMEJKO Dariusz | KOMOROWO | OSTRÓW BIEGA | Tak |
4 | BULA Jacek | Małkinia Górna | brak | Tak |
5 | SPINEK Adam | KOMOROWO | OSTRÓW BIEGA | Tak |
6 | NOWICKI Michał | OSTRÓW MAZOWIECKA | brak | Tak |
7 | LESZCZYŃSKI Tomasz | Ostrów Mazowiecka | brak | Tak |
8 | GOLASZEWSKI Bartosz | Ostrów mazowiecka | brak | Tak |
9 | GRABOWSKI Roman | Turka | brak | Tak |
10 | SKONIECZNY Leszek | Biel | brak | Tak |
11 | BYLER Dawid | Nagoszewka Pierwsza | brak | Tak |
12 | SIKORA Paweł | Ostrów Mazowiecka | Bikeholic Team Ostrów Mazowiecka | Tak |
13 | MAJCHER Maciej | Brok | brak | Nie |
14 | NADANY Mariusz | Morzyczyn Włościański | SKK Sokół | Nie |
15 | CHARUCKI Rafał | Ostrów Mazowiecka | Bikeholic Team Ostrów Mazowiecka | Tak |
16 | PRZYBOROWSKA Agata | Osrrów Mazowiecka | brak | Tak |
17 | NIEGOWSKI Michał | Ludwinowo | KK24h | Nie |
18 | WOŁOSZ Wojciech | Ostrołęka | KK24h | Nie |
19 | GAWEK Michał | Ostrołęka | brak | Nie |
20 | GAWEK Marta | Ostrołęka | brak | Nie |
21 | NIEGOWSKI Dominik | Ludwinowo | KK24h | Nie |
22 | MĘZIŃSKI Grzegorz | Ostrów Mazowiecka | brak | Tak |
23 | PIEŃKOS Anna | Ostrów Mazowiecka | Bikeholic Team Ostrów Mazowiecka | Tak |
24 | WARACKI Mateusz | Ostrów Mazowiecka | brak | Tak |
25 | BARAN Bartosz | Ostrów Mazowiecka | brak | Tak |
26 | ARCHICIŃSKI Paweł | Warszawa | brak | Nie |
27 | NIEGOWSKI Łukasz | Borawe | brak | Nie |
28 | NAREWSKI Kamil | Ostrów Mazowiecka | brak | Tak |
29 | CIEPLAK Andrzej | Puzdrowizna | brak | Nie |
30 | WARACKA Milena | Ostrów Mazowiecka | brak | Tak |
31 | SUCHCICKI Marek | Jasienica | ROCH Jasienica | Tak |
32 | SUCHCICKA Dominika | Jasienica | ROCH Jasienica | Tak |
33 | JASIŃSKI Grzegorz | Ostrów Mazowiecka | Bikeholic Team Ostrów Mazowiecka | Tak |
34 | KARWOWSKI Maciej | Łomża | KK24h | Nie |
35 | KURZAWA Łukasz | Komorowo | brak | Tak |
36 | TORENC Robert | Biała Podlaska | Kolarska Grupa Bialska | Nie |
37 | PIWKO Radosław | Ostrów Mazowiecka | brak | Nie |
38 | DĄBKOWSKA Klara | Ostrów Mazowiecka | brak | Nie |
39 | DUDA Marcin | Ostrów Mazowiecka | RuskołękaTEAM | Nie |
40 | GRZONKOWSKI Filip | Nowa Iwiczna | brak | Nie |
41 | PIEŃKOS Tomasz | Ostrów Mazowiecka | Bikeholic Team Ostrów Mazowiecka | Tak |
42 | DĄBKOWSKA Karol | Ostrów Mazowiecka | brak | Nie |
43 | PUDEŁKO Tomasz | Nowa Grabownica | Ekipa Edypa | Tak |
44 | BEDNARCZYK Bożena | Grębki | Bikeholic Team Ostrów Mazowiecka | Tak |
45 | TERLIKOWSKI Kamil | Andrzejewo | Ekipa Edypa | Nie |
46 | ZAŁĘGOWSKI Dawid | Pruszków | Kolarski.eu team | Tak |
47 | SKWARK Krzysztof | Warszawa | POLONIA WARSZAWA MTB | Nie |
48 | TARGOŃSKI Paweł | Wysokie Mazowieckie | brak | Nie |
49 | ZWIERZYŃSKI Rafał | Ostrów Mazowiecka | brak | Tak |
50 | ZĘGOTA Pola | Warszawa | Auta Dwa | Nie |
51 | SIEDLECKI Antoni | Ostrów Mazowiecka | Auta Dwa | Tak |
52 | MAJEWSKI Mateusz | Radzymin | brak | Nie |
53 | DZIKOWSKI Krzysztof | Ostrów Mazowiecka | OSTRÓW BIEGA | Nie |
54 | DŁUGOŁĘCKI Sławomir | Zaręby Kościelne | MKB TEAM MAŁKINIA | Nie |
55 | STEFAŃCZYK Jakub | Kaczkowo Stare | LKS Ostrowianka | Nie |
56 | FIDURA Mateusz | Nagoszewka Druga | brak | Tak |
57 | ZABOROŚ Szymon | Ostrów Mazowiecka | brak | Tak |
58 | ZABOROŚ Lena | Ostrów Mazowiecka | brak | Tak |
59 | ZWIERZYŃSKI Kacper | Zakrzewek | brak | Tak |
60 | AGŁUSZEWICZ Katarzyna | DANIŁOWO-PARCELE | brak | Nie |
61 | AGŁUSZEWICZ Kamil | DANIŁOWO-PARCELE | brak | Nie |
62 | AGŁUSZEWICZ Piotr | DANIŁOWO-PARCELE | brak | Nie |
63 | KARCZEWSKI Marek | Czarnowiec | KK24h | Nie |
64 | KOWALSKI Piotr | Zabrodzie | KK24h | Nie |
65 | KOWALSKA Aleksandra | Zabrodzie | KK24h | Nie |
66 | PRZASTEK Bartłomiej | Ostrów Mazowiecka | brak | Tak |
67 | MALINOWSKI Zenon | Łomża | KK24h | Nie |
68 | KOCHAŃSKI Jan | Małkinia Górna | brak | Nie |
69 | KLEWACZEW Andrzej | Orło | Bikeholic Team Ostrów Mazowiecka | Nie |
70 | ŚLEDZIEWSKI Antoni | KOMOROWO | brak | Tak |
71 | KOSOBUDZKI Kamil | Danilowo Parcele | brak | Nie |
72 | TLAGA Krzysztof | Warszawa | Rowerowy Wołomin | Nie |
73 | FIDURA Janusz | Fidury | Bikeholic Team Ostrów Mazowiecka | Tak |
74 | SZYMCZUK Dominik | Ostrow Mazowiecka | brak | Tak |
75 | BUTOR Arkadiusz | Małkinia Górna | OSTRÓW BIEGA | Nie |
76 | GRYŚ Mikołaj | Białebłoto-Stara Wieś | brak | Nie |
77 | GRYŚ Maja | Białebłoto-Stara Wieś | brak | Nie |
78 | NOWAK Paweł | Kalinowo | ROCH Jasienica | Tak |
79 | RAFALIK Antoni | Nieskórz | brak | Tak |
80 | ŻELAZOWSKI Mateusz | Ostrów Mazowiecka | brak | Tak |
81 | SURAWSKI Tomasz | Łomża | Mistral Grodno SA Radio Białystok | Nie |
82 | FRĄCZYK Dawid | Ostrów Mazowiecka | Braciakos Team | Tak |
83 | FRĄCZYK Oliwier | Ostrów Mazowiecka | Braciakos Team | Tak |
84 | MARIAŃSKI Zbigniew | Ostrów Mazowiecka | brak | Tak |
85 | AMBROZIAK Mikołaj | Ostrów Mazowiecka | brak | Tak |
86 | WASIL Klaudia | Ugniewo | brak | Tak |
87 | WASIL Maciej | Ugniewo | brak | Tak |
88 | WIĘCŁAW Aleksandra | Ugniewo | brak | Tak |
89 | JEZIERSKI Damian | Ostrów Mazowiecka | brak | Tak |
90 | KRZYZANOWSKA Zoja | wawa | vege runners | Nie |
91 | PODGÓRSKI Szymon | Jelonki | brak | Tak |
92 | MICHALIK Piotr | Przyborowie | brak | Nie |
93 | DYLEWSKI Iwo | Ostrów Mazowiecka | brak | Tak |
94 | RELUGA Filip | Pałapus | Ekipa Edypa | Tak |
95 | ZAŁĘGOWSKA Monika | Pruszków | Kolarski.eu team | Nie |
96 | SMOLIŃSKI Rafał | Przasnysz | brak | Nie |
97 | KOWALSKI Kacper | Nagoszewka Pierwsza | brak | Tak |
98 | KOWALSKI Radosław | Nagoszewka Pierwsza | brak | Tak |
99 | MARCINIAK Damian | Ostrołęka | KK24h | Nie |
100 | ŁUKASIAK Kuba | Ostrów Mazowiecka | Coco Jumbo Team | Tak |
101 | NADANY Bartłomiej | Ostrów Mazowiecka | Coco Jumbo Team | Tak |
102 | CZARNKOWSKI Kazimierz | Ostrów Mazowiecka | brak | Tak |
103 | NAREWSKA Karolina | Ostrów Mazowiecka | brak | Tak |
104 | BAUER Daniel | Ugniewo | brak | Tak |
105 | SIEDLECKI Jan | Ostrów Mazowiecka | Auta Dwa | |
106 | WOJTCZAK Szymon | Ostrów Mazowiecka | brak | Tak |