1 | SOCZEWSKI Paweł | Warszawa | | brak | Masters II |
2 | ROGALSKI Julian | Ostrołęka | | Warszawski Klub Kolarski | Junior Młodszy |
3 | JEZIORSKI Maciej | Warszawa | | JEZIOR.BIKE | Elita Mężczyzn |
4 | PIOTROWSKA Patrycja | Wałbrzych | | Fundacja Piotrowski Bikes Cargo Express | Elita Kobiet |
5 | ABRAMEK Jakub | Warszawa | | Warszawski Klub Kolarski | Żak I Chłopcy |
6 | KIELECKI Oliwier | Glina | | Warszawski Klub Kolarski | Junior Młodszy |
7 | CZYŻ Filip | Rudna Wielka | | Rzeszowska Akademia Kolarska | Młodzik |
8 | GAJDEK Maksymilian | Rzeszów | | Rzeszowska Akademia Kolarska | Wentylki (Chłopcy) |
9 | GAJDEK Tymoteusz | Rzeszów | | Rzeszowska Akademia Kolarska | Żak I Chłopcy |
10 | KRYSIK Zofia | Stefanówka | | Warszawski Klub Kolarski | Juniorka Młodsza |
11 | DORYK Maja | Warszawa | | Warszawski Klub Kolarski | Wentylki (Dziewczynki) |
12 | CZERSKA-KRYSIK Agnieszka | Stefanówka | | Bike Salon Team | Masters Kobiet |
13 | KRYSIK Robert | Stefanówka | | Bike Salon Team | Masters I |
14 | STEFANEK Adam | Ząbki | | Warszawski Klub Kolarski | Junior Młodszy |
15 | ABRAMCZYK Paweł | Rząśnik | | K.K. CATENA Wyszków | Masters II |
16 | CIECIERA Maciej | Halinów | | KRAINA DRZWI BIKE TEAM | Masters I |
17 | KAMIŃSKI Radosław | Ciechanów | | brak | Masters II |
18 | WOLCENDORF Jaroslaw | Brwinów | | Jakoobcycles.com | Masters I |
19 | MIĘKUS Tomasz | Warszawa | | KRAINA DRZWI BIKE TEAM | Masters II |
20 | SZEWCZYK Marcin | Warszawa | | Ośka Warszawa | Masters I |
21 | PAŃKA Patryk | Kielce | | CSZ CKBikeShop Kielce | Junior |
22 | KAMIŃSKI Michał | Warszawa | | 7R Rowmix Team P/B 72D | Elita Mężczyzn |
23 | ŁODEJ Janusz | Głogów Małopolski | | Akademia Kolarska Głogów Małopolski | Masters II |
24 | RZĄDCA Jacek | Zielonka | | brak | Masters I |
25 | ŁODEJ Leon | Głogów Małopolski | | Akademia Kolarska Głogów Małopolski | Junior Młodszy |
26 | SURMACZ Ignacy | Tyczyn | | Akademia Kolarska Głogów Małopolski | Żak II Chłopcy |
27 | LATOSZEK Krzysztof | Warszawa | | brak | Masters I |
28 | JUSIŃSKI Arkadiusz | Jasienica | | EVANLITE | Masters I |
29 | MARCZAK Kamil | Warszawa | | BH Bikes Poland | Masters I |
30 | SKOSZKIEWICZ Oliwier | Warszawa | | Warszawski Klub Kolarski | Junior Młodszy |
31 | KUBALA Tomasz Kubala | Marklowice | | Pressing Bike-System, Schody i Drzwi Gromotka Team | Masters I |
32 | WOŹNIAK Szymon | Warszawa | | Warszawski Klub Kolarski | Młodzik |
33 | GIZIŃSKI Łukasz | Warszawa | | Rafbike Cycling Team | Masters I |
34 | KALECIŃSKA Olga | Wrocław | | Mitutoyo AZS Wratislavia Wrocław | Żak I Dziewczęta |
35 | MICHALCZYK Liwia | Warszawa | | Warszawski Klub Kolarski | Młodziczka |
36 | ŻESZCZYŃSKI Maciej | Warszawa | | Warszawski Klub Kolarski | Młodzik |
37 | MICHALCZYK Jan | Warszawa | | Warszawski Klub Kolarski | Junior Młodszy |
38 | ŻESZCZYŃSKI Cezary | Warszawa | | brak | Masters I |
39 | GRZEGORZ Panasewicz | Białystok | | UKS Wygoda białystok | Junior Młodszy |
40 | ZDUNIAK Franciszek | Warszawa | | Warszawski Klub Kolarski | Junior Młodszy |
41 | KOWALIK Aleksandra | Legionowo | | Warszawski Klub Kolarski | Młodziczka |
42 | URBANEK Maciej | Rybnik | | Grupa Kolarska Viktoria Rybnik | Junior |
43 | URBANEK Maciej | Rybnik | | Grupa Kolarska Viktoria Rybnik | Młodzik |
44 | WOLAŃSKA Sonia | Warszawa | | Warszawski Klub Kolarski | Wentylki (Dziewczynki) |
45 | SPILOK Aleksandra | Rybnik | | Grupa Kolarska Viktoria Rybnik | Żak II Dziewczęta |
46 | BINDACZ Emilia | Rybnik | | Grupa Kolarska Viktoria Rybnik | Młodziczka |
47 | WRÓBLEWSKA Oliwia | Warszawa | | Warszawski Klub Kolarski | Wentylki (Dziewczynki) |
48 | WRÓBLEWSKI Adrian | Warszawa | | Warszawski Klub Kolarski | Żak II Chłopcy |
49 | WIECZOREK Jan | Rybnik | | Grupa Kolarska Viktoria Rybnik | Młodzik |
50 | WIECZOREK Filip | Rybnik | | Grupa Kolarska Viktoria Rybnik | Junior |
51 | URBANEK Bartosz | Rybnik | | Grupa Kolarska Viktoria Rybnik | Junior Młodszy |
52 | GLINIECKA Nikola | Augustów | | Sokólski klub kolarski Sokół | Juniorka Młodsza |
53 | WYSOCKA Amelia | Pruszków | | Warszawski Klub Kolarski | Młodziczka |
54 | WYSOCKA Emilia | Pruszków | | Warszawski Klub Kolarski | Żak II Dziewczęta |
55 | CHWIEJ Karolina | Brwinów | | Velcredo Factory Team | Masters Kobiet |
56 | BANASIK Sławek | Warszawa | | BananaMAN | Masters I |
57 | CHOJECKI Michał | Otwock | | brak | Masters II |
58 | CHOJECKI Konrad | Otwock | | Warszawski Klub Kolarski | Młodzik |
59 | KOPKA Sławomir | Bielsko-Biała | | Remik Bike racing team | Masters I |
60 | BOJEWSKI Jacek | Grodzisk Mazowiecki | | brak | Masters I |
61 | TABOR Patrycja | Dębe | | Warszawski Klub Kolarski | Młodziczka |
62 | TABOR Filip | Dębe | | Warszawski Klub Kolarski | Junior Młodszy |
63 | TOPÓR Michał | Tarnów | | NS Bikes Trezado | Elita Mężczyzn |
64 | GAJDA Ignacy | Warszawa | | Warszawski Klub Kolarski | Młodzik |
65 | CHOWANIEC Sebastian | Nowy Dwór Mazowiecki | | ROMET FACTORY TEAM | Masters I |
66 | STEKLA Daniel | Bielsko-Biała | | Remik Bike racing team | Masters I |
67 | GLOGOWSKI Piotr | Warszawa | | brak | Masters I |
68 | BALCERZAK Paweł | Wola Rowska | | Vortune Equity Bike Team | Masters II |
69 | AMBROŻKIEWICZ Marysia | Józefosław | | PHO3NIX CYCLING TEAM | Młodziczka |
70 | ŁUKASZEWICZ Jakub | Choroszcz | | Warszawski Klub Kolarski | Junior Młodszy |
71 | RUSEK Marta | Warszawa | | Warszawski Klub Kolarski | U-23 Kobiet |
72 | CZERNIAWSKI Mateusz | Spytkowice | | TC Orzeł Spytkowice | Elita Mężczyzn |
73 | BERKAN Damian | Warszawa | | Warszawski Klub Kolarski | Młodzik |
74 | DRĄGOWSKI Piotr | Warszawa | | Warszawski Klub Kolarski | Żak I Chłopcy |
75 | OŁDAK Leon | Legionowo | | Warszawski Klub Kolarski | Żak II Chłopcy |
76 | BARANEK Paweł | Kobyłka | | Bialoblocki Pro Coaching Team | Masters I |
77 | PRYMA Jakub | Rzeszów | | Rzeszowska Akademia Kolarska | Żak I Chłopcy |
78 | GRANICA Leonard | Józefosław | | Warszawski Klub Kolarski | Junior Młodszy |
79 | CHMIEL Mateusz | Rzeszów | | Rzeszowska Akademia Kolarska | Młodzik |
80 | ADAMCZYK Krzysztof | Turka | | Vortune Equity Bike Team | Masters II |
81 | URBANEK Krzysztof | Rybnik | | Grupa Kolarska Viktoria Rybnik | Masters I |
82 | KRAJEWSKI Mikołaj | Józefów | | brak | Junior |
83 | PUCHALSKI Karol | Wrocław | | Mitutoyo AZS Wratislavia Wrocław | Junior |
84 | ŚLIWIŃSKI Franciszek | Warszawa | | Warszawski Klub Kolarski | Wentylki (Chłopcy) |
85 | GASEK Bernard | Otwock | | Warszawski Klub Kolarski | Junior Młodszy |
86 | PRZETAK Janek | Brzeziny | | Raz Na Wozie MTB Team | Młodzik |
87 | WOCHNA Szymon | Brzeziny | | Raz Na Wozie MTB Team | Młodzik |
88 | GWIAZDA Dawid | Brzeziny | | Raz Na Wozie MTB Team | Młodzik |
89 | PURPUROWICZ Mikołaj | Brzeziny | | Raz Na Wozie MTB Team | Żak II Chłopcy |
90 | MIKOŁAJCZYK Filip | Brzeziny | | Raz Na Wozie MTB Team | Żak II Chłopcy |
91 | KRÓLIKOWSKI Przemysław | Stryków | | Raz Na Wozie MTB Team | Junior Młodszy |
92 | SUPERA Emil | Brzeziny | | Raz Na Wozie MTB Team | Żak II Chłopcy |
93 | BIELOWICZ Marek | Gdynia | | BST-Banach Sport Team | Masters I |
94 | SKÓRA Artur | Marki | | MCP BIKE TEAM | Elita Mężczyzn |
95 | BEDNAREK Paweł | Mrągowo | | Rafbike Cycling Team | Masters I |
96 | TARASINSKI Jarosław | Skarżysko-Kamienna | | Świętokrzyska Strefa Natury | Masters II |
97 | DUDKOWSKA Maja | RADZYMIN | | KAMYK RADZYMIN MTB TEAM | Wentylki (Dziewczynki) |
98 | DUDKOWSKI Leo | RADZYMIN | | KAMYK RADZYMIN MTB TEAM | Żak I Chłopcy |
99 | DORSZ Ola | RADZYMIN | | KAMYK RADZYMIN MTB TEAM | Młodziczka |
100 | MROWIŃSKI Antek | RADZYMIN | | KAMYK RADZYMIN MTB TEAM | Młodzik |
101 | MUCHARSKI Fabian | RADZYMIN | | KAMYK RADZYMIN MTB TEAM | Młodzik |
102 | JAGODZIŃSKI Mateusz | RADZYMIN | | KAMYK RADZYMIN MTB TEAM | Młodzik |
103 | MANIECKI Piotr | RADZYMIN | | KAMYK RADZYMIN MTB TEAM | Młodzik |
104 | KLAUS Kamila | RADZYMIN | | KAMYK RADZYMIN MTB TEAM | Juniorka Młodsza |
105 | SURDYK Alicja | RADZYMIN | | KAMYK RADZYMIN MTB TEAM | Juniorka Młodsza |
106 | DOBRZYŃSKA Natalia | RADZYMIN | | KAMYK RADZYMIN MTB TEAM | Juniorka Młodsza |
107 | GRUCA Michał | RADZYMIN | | KAMYK RADZYMIN MTB TEAM | Junior Młodszy |
108 | WŚCISŁY Czarek | RADZYMIN | | KAMYK RADZYMIN MTB TEAM | Junior Młodszy |
109 | SURDYK Filip | RADZYMIN | | KAMYK RADZYMIN MTB TEAM | Junior |
110 | LACH Kamil | RADZYMIN | | KAMYK RADZYMIN MTB TEAM | U-23 Mężczyzn |
111 | DOBRZYŃSKI Michał | RADZYMIN | | KAMYK RADZYMIN MTB TEAM | Masters II |
112 | KRAJEWSKI Adam | Warszawa | | brak | Masters II |
113 | STRUZIK Michał | Wola Aleksandra | | Warszawski Klub Kolarski | Młodzik |
114 | STRUZIK Bartosz | Wola Aleksandra | | Marketing Online | Masters II |
115 | SKÓRKA Kornel | Warszawa | | LSO TDW CMAZ | Elita Mężczyzn |
116 | PIĘTKA Karolina | Warszawa | | Warszawski Klub Kolarski | Żak II Dziewczęta |
117 | PIĘTKA Hanna | Warszawa | | Warszawski Klub Kolarski | Wentylki (Dziewczynki) |
118 | NIEBIELSKI Bartosz | RADZYMIN | | KAMYK RADZYMIN MTB TEAM | U-23 Mężczyzn |
119 | RYŻKO Łucja | Warszawa | | Warszawski Klub Kolarski | Żak I Dziewczęta |
120 | KOWALCZYK Jakub | Oborniki Śląskie | | Mitutoyo AZS Wratislavia Wrocław | Elita Mężczyzn |
121 | BAL Tomasz | Skomielna Biała | | KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA | Elita Mężczyzn |
122 | HELIZANOWICZ Łukasz | Skomielna Biała | | KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA | U-23 Mężczyzn |
123 | OSTAFIN Olaf | Skomielna Biała | | KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA | Junior |
124 | OSTAFIN Olga | Skomielna Biała | | KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA | Młodziczka |
125 | OSTAFIN Inga | Skomielna Biała | | KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA | Żak II Dziewczęta |
126 | AMBROŻKIEWICZ Jan | Józefosław | | NIEZRZESZONY | U-23 Mężczyzn |
127 | CZERNIAWSKI Michał | Spytkowice | | KKS Sokół Kęty | Junior Młodszy |
128 | ŻMUDA Kamil | Spytkowice | | KKS Sokół Kęty | Junior Młodszy |
129 | KOCZANOWICZ Paweł | Warszawa | | Warszawski Klub Kolarski | Żak II Chłopcy |
130 | DĘBOWSKI Michał | Warszawa | | Warszawski Klub Kolarski | U-23 Mężczyzn |
131 | NOWICKI Tymon | Warszawa | | Warszawski Klub Kolarski | Żak I Chłopcy |
132 | MUDLAFF Maja | Chłapowo | | KS Klif Chłapowo | Żak II Dziewczęta |
133 | SKRZYPCZAK Gabriela | Puck | | KS Klif Chłapowo | Żak I Dziewczęta |
134 | ZIĘBAKOWSKI Artur | Warszawa | | Polski Klub MTB | Masters I |
135 | ZASADA Pola | Puck | | KS Klif Chłapowo | Żak I Dziewczęta |
136 | PŁOTKA Adam | REKOWO | | KS Klif Chłapowo | Młodzik |
137 | BOLDA Martyna | CHŁAPOWO | | KS Klif Chłapowo | Młodziczka |
138 | KUPSKI Nikodem | CHŁAPOWO | | KS Klif Chłapowo | Młodzik |
139 | KOHNKE Klara | WŁADYSŁAWOWO | | KS Klif Chłapowo | Żak II Dziewczęta |
140 | BRYTAN Zuzanna | Władysławowo | | KS Klif Chłapowo | Żak II Dziewczęta |
141 | JAMROS Agata | WŁADYSŁAWOWO | | KS Klif Chłapowo | Żak II Dziewczęta |
142 | JÓZKOWICZ Marta | Gdynia | | KS Klif Chłapowo | Żak II Dziewczęta |
143 | MASZOTA Szymon | Goszczyno | | KS Klif Chłapowo | Żak I Chłopcy |
144 | KORTAS Helena | Jastrzębia Góra | | KS Klif Chłapowo | Żak I Dziewczęta |
145 | DOMINIK Bruno | Chłapowo | | KS Klif Chłapowo | Żak I Chłopcy |
146 | HELMAN Jakub | Zgorzała | | Warszawski Klub Kolarski | Wentylki (Chłopcy) |
147 | DRZEWIECKI Marcin | Warszawa | | Loyalty Point Racing Team powered by Decathlon | Masters II |
148 | DRZEWIECKI Franek | Warszawa | | Warszawski Klub Kolarski | Żak II Chłopcy |
149 | MANDES Stefan | Laski | | Warszawski Klub Kolarski | Junior Młodszy |
150 | SKRZYŃSKI Karol | RADZYMIN | | KAMYK RADZYMIN MTB TEAM | Junior Młodszy |
151 | PETRYSZYN Maciej | Kobyłka | | UKK Huragan Wołomin | Junior |
152 | BRUTKOWSKI Jakub | Kobyłka | | UKK Huragan Wołomin | Junior Młodszy |
153 | ZIELIŃSKI Tomasz | Wołomin | | UKK Huragan Wołomin | Junior |
154 | FORTUNA Weronika | Wołomin | | UKK Huragan Wołomin | Juniorka Młodsza |
155 | POMIŃSKI Gabriel | Wołomin | | UKK Huragan Wołomin | Młodzik |
156 | KOC Fabian | Duczki | | UKK Huragan Wołomin | Młodzik |
157 | KASZEWSKI Dawid | Wołomin | | UKK Huragan Wołomin | Młodzik |
158 | KUCHCIK Filip | Warszawa | | Warszawski Klub Kolarski | Junior |
159 | BADER-STRZAŁA Adrianna | Warszawa | | Warszawski Klub Kolarski | Żak II Dziewczęta |
160 | CICHACKA Klaudia | Końskie | | METROBIKES.PL | Elita Kobiet |
161 | PUŁAWSKI Tomasz | Warszawa | | Warszawski Klub Kolarski | Żak I Chłopcy |
162 | ZAJĄCZKOWSKI Antoni | Łomianki Dolne | | Warszawski Klub Kolarski | Żak I Chłopcy |
163 | PUŁAWSKI Tymoteusz | Warszawa | | Warszawski Klub Kolarski | Wentylki (Chłopcy) |
164 | PUŁAWSKI Tobiasz | Warszawa | | Warszawski Klub Kolarski | Wentylki (Chłopcy) |
165 | WOLNY Michał | Warszawa | | Warszawski Klub Kolarski | Młodzik |
166 | LEWICKI Jacek | Warszawa | | Warszawski Klub Kolarski | Żak II Chłopcy |
167 | BRZÓZKA Piotr | Ustroń | | JBG2 CryoSpace | Elita Mężczyzn |
168 | MICHAŁEK Mariusz | Ustroń | | JBG2 CryoSpace | Elita Mężczyzn |
169 | BRZÓZKA Jacek | Ustroń | | JBG2 CryoSpace | Masters II |
170 | KOŁACZ Aleksandra | Warszawa | | Warszawski Klub Kolarski | Wentylki (Dziewczynki) |
171 | KOŁACZ Piotr | Warszawa | | Warszawski Klub Kolarski | Wentylki (Chłopcy) |
172 | ŚWIERCZYŃSKA Zuzanna | Wodzierady | | Szkółka kolarska ŁTC | Żak I Dziewczęta |
173 | ŚWIERCZYŃSKI Antoni | Wodzierady | | Szkółka kolarska ŁTC | Wentylki (Chłopcy) |
174 | MATKOWSKI Jakub | Chotomów | | Warszawski Klub Kolarski | U-23 Mężczyzn |
175 | KUBICZ Maciej | Warszawa | | NIEZRZESZONY | Masters II |
176 | SZCZEPANIAK Filip | Warszawa (Ursynów) | | Warszawski Klub Kolarski | Wentylki (Chłopcy) |
177 | RADWAŃSKI Grzegorz | Wałbrzych | | KKW Klub Kolarstwa Wałbrzych | Junior |
178 | KIERZKOWSKI Paweł | Warszawa | | Warszawski Klub Kolarski | Młodzik |
179 | MAZUR Grzegorz | Lublin | | METROBIKES.PL | Masters I |
180 | KLATKA Albert | Sławno | | LKK LUKS SŁAWNO | Żak II Chłopcy |
181 | KLATKA Michał | Sławno | | LKK LUKS SŁAWNO | Masters II |
182 | LANGER Stanisław | STASI LAS | | Warszawski Klub Kolarski | Żak II Chłopcy |
183 | LANGER Miłosz | STASI LAS | | Warszawski Klub Kolarski | Żak I Chłopcy |
184 | BŁASZCZYK Michał | Nowa Wola | | Warszawski Klub Kolarski | Junior Młodszy |
185 | WIŚNIEWSKA Roksana | Władysławowo | | KS Klif Chłapowo | Żak II Dziewczęta |
186 | JANIK Szymon | Warszawa | | Warszawski Klub Kolarski | Żak II Chłopcy |
187 | BEDNARCZYK Sławomir | KOZY | | Remik Bike racing team | Masters II |
188 | KROKOS Matviei | Warszawa | | Warszawski Klub Kolarski | Żak I Chłopcy |
189 | PEPLA Daniel | Wieruchów | | TREZADO WOLFPACK SH+ | Masters II |
190 | KOSTRZEWA Michał | Warszawa | | KKK Dziki Team Kwidzyn | Masters I |
191 | BICKI Szymon | Warszawa | | Warszawski Klub Kolarski | Żak II Chłopcy |
192 | BICKI Paweł | Warszawa | | Warszawski Klub Kolarski | Młodzik |
193 | BARANOWSKI Przemysław | Warszawa | | Bialoblocki Pro Coaching Team | Masters I |
194 | ZDANOWICZ Mateusz | Solec 126a 05-532, Solec | | Warszawski Klub Kolarski | Junior |
195 | ARMATYS Grzegorz | Tarnów | | MTB RACING TEAM TARNÓW | U-23 Mężczyzn |
196 | NOSEK Szymon | Milówka | | MTB RACING TEAM TARNÓW | Junior |
197 | ARMATYS Grzegorz | Tarnów | | MTB RACING TEAM TARNÓW | Masters II |
198 | HOŁTYN Filip | Marki | | brak | Masters I |
199 | ZIEMBA Jonata | Warszawa | | Warszawski Klub Kolarski | Żak II Dziewczęta |
200 | WOLCENDORF Jakub | Brwinów | | Jakoobcycles.com | Masters II |
201 | SKORUPSKI Jakub | Warszawa | | Warszawski Klub Kolarski | Junior |
202 | CIEŚLUK Jakub | Białystok | | UKS Wygoda białystok | U-23 Mężczyzn |
203 | PEŁTAK Krzysztof | PIASTÓW | | Warszawski Klub Kolarski | Młodzik |
204 | KOTASIŃSKI Bartosz | Częstochowa | | CZKKS Kolejarz-Jura Częstochowa | Żak II Chłopcy |
205 | DZIĘCIOŁ Aleksandra | | | UKK Huragan Wołomin | Młodziczka |
206 | KOC Patrycja | | | UKK Huragan Wołomin | Żak I Dziewczęta |
207 | PAWŁOWSKI Emil | | | UKK Huragan Wołomin | Żak I Chłopcy |
208 | WNUK Maciej | | | UKK Huragan Wołomin | Żak II Chłopcy |
209 | KWARTNIK Hieronim | | | UKK Huragan Wołomin | Młodzik |
210 | KALETA Filip | Skomielna Biała | | KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA | Junior |
211 | CIOK Remigiusz | Bielsko-Biała | | Remik Bike | Masters I |
212 | GOLONKO Ignacy | | | Copernicus Toruń | Junior Młodszy |
213 | GAJEWSKA Aleksandra | | | Warszawski Klub Kolarski | Młodziczka |
214 | KALMAN Malwina | Warszawa | | Warszawski Klub Kolarski | Żak II Dziewczęta |
215 | ŚWIDER Leszek | Rabka-Zdrój | | PHO3NIX CYCLING TEAM | Masters I |
216 | MILCZAREK Antoni | | | Warszawski Klub Kolarski | Żak I Chłopcy |
217 | KORTAS Paulina | Chłapowo | | KS Klif Chłapowo | Żak II Dziewczęta |
218 | LASECZKA Maja | Warszawa | | Warszawski Klub Kolarski | Młodziczka |
219 | PACHOCKA Dorota | Warszawa | | Warszawski Klub Kolarski | Żak II Dziewczęta |
220 | PACHOCKA Weronika | Warszawa | | Warszawski Klub Kolarski | Żak II Dziewczęta |
221 | WALERZAK Paweł | | | Warszawski Klub Kolarski | Żak I Chłopcy |
222 | CIEŚLA Leon | | | Warszawski Klub Kolarski | Wentylki (Chłopcy) |
223 | RORBACH Jacek | | | Bialoblocki Pro Coaching Team | Masters I |
224 | GRUSZCZYŃSKI Ireneusz | | | Bike Salon Team | Masters I |
225 | ZAKRZEWSKI Jerzy | | | Rafbike Cycling Team | Masters I |
226 | SZCZECH Piotr | | | brak | Masters I |
227 | KULIK Marek | Puławy | | MetroBikes.pl | Masters II |
Nie znaleziono żadnego uczestnika |