1 | #50 | BOROWIECKI Rafał | Radomsko | Zawody MTB 25 km | Kolarsko Biegowy Klub Sportowy Radomsko | M1 mężczyźni 16 - 39 lat |
2 | #51 | WARDA Adrian | Radomsko | Zawody MTB 25 km | Kolarsko Biegowy Klub Sportowy Radomsko | M1 mężczyźni 16 - 39 lat |
3 | #100 | CHODAK Damian | Łękińsko | Bieg 12 km | Pozytywnie Zabiegani Kleszczów | M1 16 - 35 lat |
4 | #153 | KRZYWIK Daniel | KODRĄB K. RADOMSKA | Nordic Walking 6,2 km | PoChodzone NW Radomsko | Mężczyźni NW |
5 | | ZAŁĘSKA-KĘSY Monika | Radomsko | Nordic Walking 6,2 km | Rozbiegajmy Radomsko/PoChodzone NW Radomsko | Kobiety NW |
6 | #101 | SEWERYNEK Mariusz | Kamieńsk | Bieg 12 km | Aktywni Kamieńsk | M2 36-50 lat |
7 | #200 | ZBROJA Lana | Radomsko | Bieg dla dzieci | Kolarsko Biegowy Klub Sportowy Radomsko | kat. 9-11 lat 500m dzieci |
8 | #102 | JURCZYK Ewa | Kletnia | Bieg 12 km | Aktywni Kamieńsk | K2 36-50 lat |
9 | | CUDAK Robert | Gidle | Zawody MTB dla dzieci | brak | Kat. 12-15 – 3000 metrów |
10 | #201 | ZBROJA Milan | Radomsko | Bieg dla dzieci | Kolarsko Biegowy Klub Sportowy Radomsko | kat. 9-11 lat 500m dzieci |
11 | #103 | KUKIEŁKA Remigiusz | Radomsko | Bieg 12 km | KBKS Radomsko | M3 51 - powyżej |
12 | #104 | OSTOJSKA Amanda | Radomsko | Bieg 12 km | RUNdomsko | K1: 16 - 35 lat |
13 | #202 | PARADA Magdalena | Radomsko | Bieg dla dzieci | LUKS Strzałków | kat. 12-15 lat 1000m dzieci |
14 | #52 | CIEŚLIK Piotr | Bełchatów | Zawody MTB 25 km | PC Team | M2 mężczyźni 40 - powyżej |
15 | | SKURA Adrian | Wygoda | Bieg 12 km | brak | M1 16 - 35 lat |
16 | #105 | WODECKI Tomasz | Radomsko | Bieg 12 km | Kolarsko Biegowy Klub Sportowy Radomsko | M1 16 - 35 lat |
17 | #53 | SZALA Mariusz | Bełchatów | Zawody MTB 25 km | Warach Rowery | M2 mężczyźni 40 - powyżej |
18 | | PIASTOWSKA Agnieszka | Radomsko | Nordic Walking 6,2 km | Rozbiegajmy Radomsko/PoChodzone NW Radomsko | Kobiety NW |
19 | #54 | OLENDER Leszek | Radomsko | Zawody MTB 25 km | Kolarsko Biegowy Klub Sportowy Radomsko | M2 mężczyźni 40 - powyżej |
20 | #106 | KOTYNIA Wojciech | Radomsko | Bieg 12 km | brak | M1 16 - 35 lat |
21 | #203 | OLENDER Dominik | Radomsko | Bieg dla dzieci | Kolarsko Biegowy Klub Sportowy Radomsko | kat. 6-8 lat 200m dzieci |
22 | #107 | WIĘCKOWSKI Marcin | Dmenin | Bieg 12 km | Kolarsko Biegowy Klub Sportowy Radomsko | M2 36-50 lat |
23 | #108 | PRZERADA Marcin | Radomsko | Bieg 12 km | KBKS Radomsko | M1 16 - 35 lat |
24 | | KOZAK Marek | Radomsko | Bieg 12 km | RAP RADOMSKO | M2 36-50 lat |
25 | #109 | SZAFERT Marcin | Częstochowa | Bieg 12 km | brak | M2 36-50 lat |
26 | #55 | BOROWIECKA Katarzyna | Radomsko | Zawody MTB 25 km | Kolarsko Biegowy Klub Sportowy Radomsko | K1 kobiety 16 - 39 lat |
27 | #110 | MORDAK Dawid | Radomsko | Bieg 12 km | KBKS Radomsko | M1 16 - 35 lat |
28 | #154 | ROŚKOWSKI Tadeusz | Antoniówka | Nordic Walking 6,2 km | Pozytywnie Zabiegani Kleszczów | Mężczyźni NW |
29 | #155 | ROŚKOWSKA Ewa | Antoniówka | Nordic Walking 6,2 km | Pozytywnie Zabiegani Kleszczów | Kobiety NW |
30 | #56 | DYDERSKI Przemysław | Stróża | Zawody MTB 25 km | brak | M1 mężczyźni 16 - 39 lat |
31 | | KARKOSZKA Daniel | Radomsko | Bieg dla dzieci | KBKS Radomsko | kat. 12-15 lat 1000m dzieci |
32 | | KARKOSZKA Małgorzata | Radomsko | Nordic Walking 6,2 km | KBKS Radomsko | Kobiety NW |
33 | #111 | GAWLIK Łukasz | Wyszogród | Bieg 12 km | Hydromoc/Rykowisko | M2 36-50 lat |
34 | #156 | JĘDRZEJCZYK Ewa | Żłobnica | Nordic Walking 6,2 km | Pozytywnie Zabiegani Kleszczów | Kobiety NW |
35 | #112 | JĘDRZEJCZYK Paweł | Żłobnica | Bieg 12 km | Pozytywnie Zabiegani Kleszczów | M3 51 - powyżej |
36 | #113 | SOCHACKI Artur | Radomsko | Bieg 12 km | brak | M2 36-50 lat |
37 | #114 | CIUPA Paweł | Blok Dobryszyce | Bieg 12 km | BLOK EKIPA | M2 36-50 lat |
38 | #204 | CIUPA Mikołaj | Blok Dobryszyce | Bieg dla dzieci | BLOK EKIPA | kat. 12-15 lat 1000m dzieci |
39 | #205 | CIUPA Adrian | Blok Dobryszyce | Bieg dla dzieci | BLOK EKIPA | kat. 9-11 lat 500m dzieci |
40 | #157 | ZYLBERT Piotr | Radomsko | Nordic Walking 6,2 km | Kolarsko Biegowy Klub Sportowy Radomsko | Mężczyźni NW |
41 | #115 | GÓRNIK Krzysztof | Radomsko | Bieg 12 km | KBKS Radomsko | M2 36-50 lat |
42 | #206 | GÓRNIK Kacper | Radomsko | Bieg dla dzieci | KBKS Radomsko | kat. 12-15 lat 1000m dzieci |
43 | #57 | MATLĘGA Marcin | Radomsko | Zawody MTB 25 km | brak | M2 mężczyźni 40 - powyżej |
44 | | CUDAK Robert | Gidle | Zawody MTB 25 km | brak | Brak |
45 | #58 | CUDAK Robert | Gidle | Zawody MTB 25 km | brak | M1 mężczyźni 16 - 39 lat |
46 | #116 | WROŃSKA Agata | Ciężkowice | Bieg 12 km | brak | K2 36-50 lat |
47 | #117 | FRUKACZ Piotr | Łękińsko | Bieg 12 km | brak | M1 16 - 35 lat |
48 | #118 | STĘPIEŃ Marek | Łuszczanowice | Bieg 12 km | Pozytywnie Zabiegani Kleszczów | M2 36-50 lat |
49 | #119 | BOTÓR Remigiusz | Krępa | Bieg 12 km | brak | M2 36-50 lat |
50 | #158 | BOTÓR Barbara | Krępa | Nordic Walking 6,2 km | Biegamy i Wspieramy Press Glass | Kobiety NW |
51 | #120 | KACPERSKI Damian | Bełchatów | Bieg 12 km | brak | M1 16 - 35 lat |
52 | #121 | WÓJCIK Marta | Radomsko | Bieg 12 km | KBKS Radomsko | K1: 16 - 35 lat |
53 | | MATACZ Wiktoria | Radomsko | Bieg dla dzieci | LUKS Strzałków | kat. 12-15 lat 1000m dzieci |
54 | #122 | STOLARSKA Monika | Radomsko | Bieg 12 km | KBKS Radomsko | K1: 16 - 35 lat |
55 | #207 | STOLARSKI Szymon | Radomsko | Bieg dla dzieci | KBKS Radomsko | kat. 9-11 lat 500m dzieci |
56 | #123 | KARKOSZKA Michał | Radomsko | Bieg 12 km | brak | M1 16 - 35 lat |
57 | #124 | JEZIORSKI Artur | Przedbórz | Bieg 12 km | brak | M2 36-50 lat |
58 | #125 | MILCZAREK Dawid | Łuszczanowice | Bieg 12 km | Pozytywnie Zabiegani Kleszczów | M1 16 - 35 lat |
59 | #59 | BRYL Przemek | Radomsko | Zawody MTB 25 km | brak | M1 mężczyźni 16 - 39 lat |
60 | | KONOPKA Andrzej | Radomsko | Bieg 12 km | Rozbiegajmy Radomsko/PoChodzone NW Radomsko | M3 51 - powyżej |
61 | #126 | JANUSIAK Arkadiusz | Radomsko | Bieg 12 km | brak | M1 16 - 35 lat |
62 | #208 | SZYMAŃSKI Jacek | Lgota Wielka | Bieg dla dzieci | brak | kat. 12-15 lat 1000m dzieci |
63 | #127 | KRASOŃ Edyta | Gorzkowice | Bieg 12 km | brak | K1: 16 - 35 lat |
64 | #1 | WITASZCZYK Franciszek | Radomsko | Zawody MTB dla dzieci | brak | Kat . 0-8 lat – 1000 metrów |
65 | #60 | DĘBSKI Marcin | Ksawerów | Zawody MTB 25 km | brak | M2 mężczyźni 40 - powyżej |
66 | #159 | BOROWIECKA Elżbieta | Gorzędów | Nordic Walking 6,2 km | brak | Kobiety NW |
67 | #209 | SUROSZ Mikołaj | Kietlin | Bieg dla dzieci | KBKS Radomsko | kat. 12-15 lat 1000m dzieci |
68 | #128 | KOLODZIEJCZYK Bartlomiej | Wierzbica | Bieg 12 km | brak | M2 36-50 lat |
69 | #129 | SZYMCZAK Grzegorz | Radomsko | Bieg 12 km | brak | M3 51 - powyżej |
70 | | WARZOCHA Karol | WIERZBICA gm. Ładzice | Bieg 12 km | brak | M2 36-50 lat |
71 | #2 | KWAŚNIAK Miłosz | Radomsko | Zawody MTB dla dzieci | KBKS Radomsko | Kat. 9-11 – 2000 metrów |
72 | #130 | STAWCZYK Szczepan | Radomsko | Bieg 12 km | KBKS Radomsko | M3 51 - powyżej |
73 | #3 | HERUDZIŃSKA Alicja | Kaszewice Kolonia | Zawody MTB dla dzieci | UKS czempion Kurnos | Kat . 0-8 lat – 1000 metrów |
74 | #210 | HERUDZIŃSKA Maria | Kaszewice Kolonia | Bieg dla dzieci | UKS czempion Kurnos | kat. 6-8 lat 200m dzieci |
75 | #211 | HERUDZIŃSKA Alicja | Kaszewice Kolonia | Bieg dla dzieci | UKS czempion Kurnos | kat. 6-8 lat 200m dzieci |
76 | #212 | WALCZAK Asia | Kaszewice Kolonia | Bieg dla dzieci | UKS czempion Kurnos | kat. 6-8 lat 200m dzieci |
77 | #61 | KEPINSKI Piotr | Radomsko | Zawody MTB 25 km | MRT - Feltham | M2 mężczyźni 40 - powyżej |
78 | #160 | KĘPIŃSKA Daria | Radomsko | Nordic Walking 6,2 km | PoChodzone NW Radomsko | Kobiety NW |
79 | | WAWRZYK Łukasz | Radomsko | Zawody MTB 25 km | brak | M1 mężczyźni 16 - 39 lat |
80 | #131 | STASZCZYK Ireneusz | Radomsko | Bieg 12 km | brak | M3 51 - powyżej |
81 | #213 | SZCZEPAŃSKI Olaf | Radomsko | Bieg dla dzieci | Kolarsko Biegowy Klub Sportowy Radomsko | kat. 6-8 lat 200m dzieci |
82 | #161 | PANASIUK Mariusz | Łuszczanowice | Nordic Walking 6,2 km | brak | Mężczyźni NW |
83 | #162 | URBAŃSKA Paulina | Łuszczanowice | Nordic Walking 6,2 km | brak | Kobiety NW |
84 | #4 | NAGLIK Wiktor | Babiczki | Zawody MTB dla dzieci | Malichateam | Kat . 0-8 lat – 1000 metrów |
85 | #62 | NAGLIK Marzena | Babiczki | Zawody MTB 25 km | Malichateam | K1 kobiety 16 - 39 lat |
86 | #163 | KĘPIŃSKI Piotr | Radomsko | Nordic Walking 6,2 km | brak | Mężczyźni NW |
87 | #164 | KĘPIŃSKI Filip | Radomsko | Nordic Walking 6,2 km | brak | Mężczyźni NW |
88 | #165 | BRONISZEWSKA Patrycja | Radomsko | Nordic Walking 6,2 km | brak | Kobiety NW |
89 | #132 | GOTARTOWSKI Łukasz | Masłowice | Bieg 12 km | brak | M2 36-50 lat |
90 | | SYRÓWKA Filip | Radomsko | Bieg dla dzieci | brak | kat. 12-15 lat 1000m dzieci |
91 | #133 | JABŁOŃSKI Piotr | Kleszczów | Bieg 12 km | Pozytywnie Zabiegani Kleszczów | M2 36-50 lat |
92 | #166 | PANASIUK Adam | Łuszczanowice | Nordic Walking 6,2 km | brak | Mężczyźni NW |
93 | #167 | PANASIUK Iwona | Łuszczanowice | Nordic Walking 6,2 km | brak | Kobiety NW |
94 | #63 | GAWRON Marek | Bełchatów | Zawody MTB 25 km | Warach Rowery | M2 mężczyźni 40 - powyżej |
95 | | PIERZYŃSKI Artur | Bełchatów | Zawody MTB 25 km | Warach Rowery | M2 mężczyźni 40 - powyżej |
96 | #134 | ZBROJA Basia | Radomsko | Bieg 12 km | Kolarsko Biegowy Klub Sportowy Radomsko | K2 36-50 lat |
97 | #168 | GROSFELD Karol | Gorzkowice | Nordic Walking 6,2 km | ZABIEGANI CZĘSTOCHOWA | Mężczyźni NW |
98 | #214 | SZCZEPAŃSKI Leon | Radomsko | Bieg dla dzieci | Kolarsko Biegowy Klub Sportowy Radomsko | kat. 9-11 lat 500m dzieci |
99 | #135 | GRANECKI Grzegorz | Borki | Bieg 12 km | brak | M2 36-50 lat |
100 | #215 | GRANECKI Franciszek | Borki | Bieg dla dzieci | brak | kat. 6-8 lat 200m dzieci |
101 | #216 | GRANECKA Klara | Borki | Bieg dla dzieci | brak | kat. 6-8 lat 200m dzieci |
102 | #136 | BERNACKI Sebastian | Piotrków trybunalski | Bieg 12 km | Ultra Piotrków | M2 36-50 lat |
103 | #137 | KOTLICKI Kamil | Rad omsko | Bieg 12 km | brak | M1 16 - 35 lat |
104 | #138 | JESKE Dominik | Radomsko | Bieg 12 km | RUNdomsko | M2 36-50 lat |
105 | #139 | FATER-DĘBSKA Agata | Ksawerów | Bieg 12 km | brak | K2 36-50 lat |
106 | #140 | KOTLICKA Beata | Radomsko | Bieg 12 km | Rozbiegajmy Radomsko/PoChodzone NW Radomsko | K1: 16 - 35 lat |
107 | #141 | PIEKARSKI Tomasz | Gomunice | Bieg 12 km | brak | M2 36-50 lat |
108 | #142 | PATEK Michał | Radomsko | Bieg 12 km | KBKS Radomsko | M1 16 - 35 lat |
109 | #217 | KRÓL Agata | Mierzyn | Bieg dla dzieci | KBKS Radomsko | kat. 6-8 lat 200m dzieci |
110 | #143 | CABAN Jakub | Moskorzew | Bieg 12 km | brak | M1 16 - 35 lat |
111 | #5 | LIPIŃSKI Mikołaj | Radomsko | Zawody MTB dla dzieci | KBKS Radomsko | Kat. 12-15 – 3000 metrów |
112 | #6 | DRÓŻDŻ Igor | Radomsko | Zawody MTB dla dzieci | Kolarsko Biegowy Klub Sportowy Radomsko | Kat. 9-11 – 2000 metrów |
113 | #144 | DOMAGALSKI Ireneusz | Radomsko | Bieg 12 km | KBKS Radomsko | M3 51 - powyżej |
114 | #145 | WIECZOREK Anna | Radomsko | Bieg 12 km | KBKS Radomsko | K1: 16 - 35 lat |
115 | #218 | CIUPA Amelia | Radomsko | Bieg dla dzieci | KBKS Radomsko | kat. 6-8 lat 200m dzieci |
116 | #146 | KRÓL Rafał | Mierzyn | Bieg 12 km | KBKS Radomsko | M2 36-50 lat |
117 | #219 | JESKE Fabian | Radomsko | Bieg dla dzieci | RUNdomsko | kat. 6-8 lat 200m dzieci |
118 | #147 | SZLADERBA Justyna | Radomsko | Bieg 12 km | Kolarsko Biegowy Klub Sportowy Radomsko | K1: 16 - 35 lat |
119 | #64 | MASTALERZ Bartłomiej | Dębowa Góra | Zawody MTB 25 km | brak | M1 mężczyźni 16 - 39 lat |
120 | #220 | LIPIŃSKI 2 Mikołaj | Radomsko | Bieg dla dzieci | KBKS Radomsko | kat. 12-15 lat 1000m dzieci |
121 | #7 | LIPIŃSKI Miłosz | Radomsko | Zawody MTB dla dzieci | KBKS Radomsko | Kat. 9-11 – 2000 metrów |
122 | #221 | LIPIŃSKI 2 Miłosz | Radomsko | Bieg dla dzieci | KBKS Radomsko | kat. 9-11 lat 500m dzieci |
123 | #8 | LIPIŃSKI Milan | Radomsko | Zawody MTB dla dzieci | KBKS Radomsko | Kat . 0-8 lat – 1000 metrów |
124 | #222 | LIPIŃSKI 2 Milan | Radomsko | Bieg dla dzieci | KBKS Radomsko | kat. 6-8 lat 200m dzieci |
125 | | LIPIŃSKI Rafał | Radomsko | Bieg 12 km | KBKS Radomsko | M2 36-50 lat |
126 | | CHODAK Marcel | Łękińsko | Bieg dla dzieci | Pozytywnie Zabiegani Kleszczów | kat. 6-8 lat 200m dzieci |
127 | #65 | SYGULSKI Sylwester | Radomsko | Zawody MTB 25 km | KBKS Radomsko | M2 mężczyźni 40 - powyżej |
128 | #148 | JURACHNO Edward | Bełchatów | Bieg 12 km | brak | M3 51 - powyżej |
129 | #169 | JEZIORSKA Daria | Przedbórz | Nordic Walking 6,2 km | brak | Kobiety NW |
130 | #149 | KRZYSZTOF Pawelec | Kamieńsk | Bieg 12 km | KBKS Radomsko | M2 36-50 lat |
131 | #223 | DRZEWOWSKI Tymon | Radomsko | Bieg dla dzieci | KBKS Radomsko | kat. 9-11 lat 500m dzieci |
132 | #9 | TYMON Drzewowski | Radomsko | Zawody MTB dla dzieci | KBKS Radomsko | Kat. 9-11 – 2000 metrów |
133 | #67 | DRZEWOWSKI Marcin | Radomsko | Zawody MTB 25 km | KBKS Radomsko | M1 mężczyźni 16 - 39 lat |
134 | | MAGIERA Piotr | Myszków | Bieg 12 km | brak | M2 36-50 lat |
135 | #224 | DRZEWOWSKA Pola | Radomsko | Bieg dla dzieci | brak | kat. 6-8 lat 200m dzieci |
136 | #171 | GORZELAK Beata | Radomsko | Bieg 12 km | Rozbiegajmy Radomsko/PoChodzone NW Radomsko | K1: 16 - 35 lat |
137 | #150 | KLIMEK Tadeusz | Kusięta | Bieg 12 km | Słońca Jury | M3 51 - powyżej |
138 | #225 | PARADA Małgorzata | Radomsko | Bieg dla dzieci | KBKS Radomsko | kat. 9-11 lat 500m dzieci |
139 | #226 | KOZA Paweł | Bełchatów | Bieg dla dzieci | UKS Czempion | kat. 6-8 lat 200m dzieci |
140 | #227 | KULIGOWSKI Michał | Bełchatów | Bieg dla dzieci | UKS Czempion | kat. 6-8 lat 200m dzieci |
141 | #228 | BOCHMAN Gabrysia | Bełchatów | Bieg dla dzieci | UKS Czempion | kat. 6-8 lat 200m dzieci |
142 | #229 | JAMROŻY Agata | Bełchatów | Bieg dla dzieci | UKS Czempion | kat. 9-11 lat 500m dzieci |
143 | #230 | WOŹNIAK Maja | Bełchatów | Bieg dla dzieci | UKS Czempion | kat. 9-11 lat 500m dzieci |
144 | #231 | KOZA Katarzyna | Bełchatów | Bieg dla dzieci | UKS Czempion | kat. 9-11 lat 500m dzieci |
145 | #232 | STĘPIEŃ Nadia | Bełchatów | Bieg dla dzieci | UKS Czempion | kat. 9-11 lat 500m dzieci |
146 | #233 | STĘPIEŃ Lena | Bełchatów | Bieg dla dzieci | UKS Czempion | kat. 9-11 lat 500m dzieci |
147 | #234 | NAJGEBAUER Igor | Bełchatów | Bieg dla dzieci | UKS Czempion | kat. 9-11 lat 500m dzieci |
148 | #235 | STOLECKI Tomasz | Bełchatów | Bieg dla dzieci | UKS Czempion | kat. 9-11 lat 500m dzieci |
149 | #236 | MAZUREK Grzegorz | Bełchatów | Bieg dla dzieci | UKS Czempion | kat. 9-11 lat 500m dzieci |
150 | #237 | OLEJNICZAK Wojciech | Bełchatów | Bieg dla dzieci | UKS Czempion | kat. 9-11 lat 500m dzieci |
151 | #238 | BAJOR Filip | Bełchatów | Bieg dla dzieci | UKS Czempion | kat. 9-11 lat 500m dzieci |
152 | #239 | DĄBROWSKI Marcel | Bełchatów | Bieg dla dzieci | UKS Czempion | kat. 9-11 lat 500m dzieci |
153 | #240 | OLEJNICZAK Roksana | Bełchatów | Bieg dla dzieci | UKS Czempion | kat. 12-15 lat 1000m dzieci |
154 | #241 | RESZOWSKA Maja | Bełchatów | Bieg dla dzieci | UKS Czempion | kat. 9-11 lat 500m dzieci |
155 | #151 | WALDON Robert | Stara Brzeźnica | Bieg 12 km | Kolarsko Biegowy Klub Sportowy Radomsko | M3 51 - powyżej |
156 | #152 | KŁYCH Piotr | Radomsko | Bieg 12 km | brak | M1 16 - 35 lat |
157 | #242 | NOWICKA Maja | Radomsko | Bieg dla dzieci | KBKS Radomsko | kat. 9-11 lat 500m dzieci |
158 | #10 | JUREK Oliwka | Radomsko | Zawody MTB dla dzieci | brak | Kat. 9-11 – 2000 metrów |
159 | #243 | JUREK Marika | Radomsko | Bieg dla dzieci | brak | kat. 6-8 lat 200m dzieci |
160 | #244 | JUREK Norbert | Radomsko | Bieg dla dzieci | brak | kat. 6-8 lat 200m dzieci |
161 | #245 | KOTLICKI Ksawery | Radomsko | Bieg dla dzieci | Rozbiegajmy Radomsko/PoChodzone NW Radomsko | kat. 6-8 lat 200m dzieci |
162 | #246 | MAŁACHOWSKI Kuba | Radomsko | Bieg dla dzieci | RUNdomsko | kat. 9-11 lat 500m dzieci |
163 | #247 | MAZUR Pola | Radomsko | Bieg dla dzieci | KBKS Radomsko | kat. 9-11 lat 500m dzieci |
164 | #248 | POLROLA Lena | | Bieg dla dzieci | brak | kat. 6-8 lat 200m dzieci |
165 | #249 | POLROLA Amelia | | Bieg dla dzieci | brak | kat. 9-11 lat 500m dzieci |
166 | #11 | KOSTRZEWA Wojtek | Łódź | Zawody MTB dla dzieci | brak | Kat. 9-11 – 2000 metrów |
167 | #250 | SKORA Hubert | | Bieg dla dzieci | brak | kat. 6-8 lat 200m dzieci |
168 | #251 | SOKOŁOWSKA Nadia | | Bieg dla dzieci | brak | kat. 6-8 lat 200m dzieci |
169 | #252 | SOKOŁOWSKA Kaja | | Bieg dla dzieci | brak | kat. 6-8 lat 200m dzieci |
170 | #170 | ŻUWALSKI Grzegorz | | Bieg 12 km | brak | M2 36-50 lat |
171 | #257 | ŻUWALSKA Zuzanna | | Bieg dla dzieci | brak | kat. 6-8 lat 200m dzieci |
172 | #258 | KŁYCH Kacper | | Bieg dla dzieci | brak | kat. 12-15 lat 1000m dzieci |
173 | #259 | KOWALCZYK Amelia | | Bieg dla dzieci | brak | kat. 12-15 lat 1000m dzieci |
174 | #255 | JEZIORSKI Wojciech | | Bieg dla dzieci | brak | kat. 6-8 lat 200m dzieci |
175 | #254 | JEZIORSKA Zuzanna | | Bieg dla dzieci | brak | kat. 6-8 lat 200m dzieci |
176 | #256 | MATACZ Wiktoria | | Bieg dla dzieci | brak | kat. 12-15 lat 1000m dzieci |
177 | #66 | MATLĘGA Ewelina | | Zawody MTB 25 km | brak | K1 kobiety 16 - 39 lat |
Nie znaleziono żadnego uczestnika |