Bełchatów 2015-08-09

41 Ogólnopolski Wyścig Kolarski o Memoriał Henryka Łasaka

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików

MiejsceNrNazwisko / ImięKOD UCIKlub/DrużynaCzas sum.VśrMiejsceRóżnica
Nie wystartowało 46 uczestników
DNS*22Barwiński Wiktor20010409KS SPOŁEM CENTRAL ULISSE ŁÓDŹDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*464Bociarski Krzysztof20011205KS Dazar Olimpic PiasecznoDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*44Boncela Wojciech20010816LUKS Dwójka Diesel Truck StrykówDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*56Borowicki Arkadiusz20010708DEK MEBLE CYCLO Korona KielceDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*5Bryłka Konrad20020501WKS "PROSNA"WIERUSZÓWDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*15Dordański Dawid20020319KS SPOŁEM CENTRAL ULISSE ŁÓDŹDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*74Gajos Jakub2001211UNIPOL CZĘSTOCHOWADNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*14Gawroński Kamil20010611KS SPOŁEM CENTRAL ULISSE ŁÓDŹDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*84Glapa SebastianPOL20010110MLKS WieluńDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*82Janaszek Paweł20010120DEK MEBLE CYCLO Korona KielceDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*99Janeczek Adam20020610KS SPOŁEM CENTRAL ULISSE ŁÓDŹDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*122Janicki Szymon20020907LKS ZIEMIA OPOLSKADNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*23Jankowski Sebastian20021009KS SPOŁEM CENTRAL ULISSE ŁÓDŹDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*475Jurasz Dawid20010704GKK OPTY MAZOWSZEDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*113Józef Leszek20020813GKSR BrzezinyDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*24Kacperski Łukasz20010830LKS Stomil BełchatówDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*114Kaczmarek Wiktor20020105LSKK Lityński BełchatówDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*30Kaczmarek Jakub20010312KS SPOŁEM CENTRAL ULISSE ŁÓDŹDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*62Kazen Marcel20020319UNIPOL CZĘSTOCHOWADNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*83Kotala MateuszPOL20010109MLKS WieluńDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*476Kowalczyk Tomasz20010830GKK OPTY MAZOWSZEDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*470Kozicki Michał20010202LUKS Trójka PiasecznoDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*490Kołosowski Remigiusz20020613GKK OPTY MAZOWSZEDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*131Król Jakub20011123MAYDAY TEAM LUBLINDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*449Kusiak Szymon20010423LUKS Trójka PiasecznoDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*18Lewandowski Jakub20030803KS SPOŁEM CENTRAL ULISSE ŁÓDŹDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*488Łączyński Filip200103403GKK OPTY MAZOWSZEDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*45Michalak Kacper20010828LUKS Dwójka Diesel Truck StrykówDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*12Mielczarek Miłosz20020125KS SPOŁEM CENTRAL ULISSE ŁÓDŹDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*462Muzyczuk Macrel20021007MAYDAY TEAM LUBLINDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*116Nowicki Łukasz20020523LSKK Lityński BełchatówDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*456Olszewski Grzegorz20010521GKK OPTY MAZOWSZEDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*483Parchan Mikołaj20021206GKK OPTY MAZOWSZEDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*457Ponder Patryk20010111GKK OPTY MAZOWSZEDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*11Rutkowski Bartosz20020210KS SPOŁEM CENTRAL ULISSE ŁÓDŹDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*16Sagalara Patryk20010418KS SPOŁEM CENTRAL ULISSE ŁÓDŹDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*58Sapieja MichałPOL20010530LKK LUKS SławnoDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*43Sasin Wiktor20010803LUKS Dwójka Diesel Truck StrykówDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*10Simiński Kacper20011005KS SPOŁEM CENTRAL ULISSE ŁÓDŹDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*101Szewczyk Witold20010306Zduńskie Towarzystwo CyklistówDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*59Wach ArkadiuszPOL20010319LKK LUKS SławnoDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*25Wijata Bartosz20010428LKS Stomil BełchatówDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*13Wiśniewski Dawid20010611KS SPOŁEM CENTRAL ULISSE ŁÓDŹDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*20Woźniak Adam20020118KS SPOŁEM CENTRAL ULISSE ŁÓDŹDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*81Włodarczyk MateuszPOL20020618MLKS WieluńDNS*DNS*DNS*DNS*
DNS*21Zuchora Jakub20021106KS SPOŁEM CENTRAL ULISSE ŁÓDŹDNS*DNS*DNS*DNS*

*DNS - nie wystartował