Jabłonna 2021-04-24

SIXT PUCHAR MAZOWSZA MTB XCO 2021

Wyniki Junior Młodszy

MiejsceNrKod UCINazwisko / ImięMiejscowośćKlub/DrużynaOkr. 1Okr. 2Okr. 3Okr. 4Czas sum.VśrRóżnica
120410054555107ŚWIDER BrajanSkomielna BiałaKS Luboń Skomielna Biała00:12:49 / 2 00:13:00 / 2 00:13:08 / 2 00:12:45 / 1 00:51:4314,400:00:00
2325100 816 721 62GARNEK KsawierZwonowiceRK EXCLUSIVE DOORS MTB TEAM00:12:48 / 1 00:13:00 / 1 00:13:08 / 1 00:12:46 / 2 00:51:4414,400:00:01
325810090424087SURDYK FilipRADZYMINKAMYK RADZYMIN MTB TEAM00:12:49 / 3 00:13:02 / 3 00:13:07 / 3 00:13:12 / 3 00:52:1114,300:00:27
415410084388162JAROSŁAWSKI MaciejWarszawaWarszawski Klub Kolarski00:13:11 / 5 00:13:01 / 4 00:13:04 / 4 00:13:19 / 4 00:52:3714,100:00:54
523110068242413DĄBROWSKI BeniaminGogolinRK EXCLUSIVE DOORS MTB TEAM 00:13:11 / 4 00:13:14 / 5 00:13:31 / 5 00:13:49 / 5 00:53:4713,800:02:03
6287100 882 859 46KLIMPEL JakubKąkolewoREAL 64-sto00:13:59 / 12 00:13:08 / 9 00:13:19 / 6 00:13:34 / 6 00:54:0213,800:02:19
7134100 929 613 46BRUTKOWSKI JakubKobyłkaUKK Huragan Wołomin00:13:30 / 7 00:13:38 / 8 00:13:37 / 9 00:13:42 / 7 00:54:2813,700:02:44
81310092972662MANDES StefanLaskiWarszawski Klub Kolarski00:13:12 / 6 00:13:38 / 6 00:13:53 / 7 00:13:46 / 8 00:54:3013,600:02:47
918710081186960VLK JosefHavlíčkova 24 Plzenbrak00:13:32 / 8 00:13:40 / 10 00:13:51 / 10 00:13:30 / 9 00:54:3413,600:02:50
1020510077600788PÓŁCHŁOPEK JakubSkomielna BialaKS Luboń Skomielna Biała00:13:43 / 9 00:13:24 / 7 00:13:36 / 8 00:14:18 / 10 00:55:0313,500:03:19
1112310092778763BAKALARZ SzymonBielawaUKS Dream-Bike Bielawa00:13:52 / 11 00:13:42 / 12 00:13:41 / 11 00:13:50 / 11 00:55:0613,500:03:22
1216010081672263BLUSZCZ TadeuszRYBNIKGrupa Kolarska Viktoria Rybnik00:13:43 / 10 00:13:40 / 11 00:13:54 / 12 00:14:17 / 12 00:55:3613,400:03:52
134310055483778SUŁOT BartoszWieruszów Wkk Wisniewski MTB Team00:14:14 / 15 00:14:05 / 13 00:14:14 / 13 00:14:22 / 13 00:56:5713,100:05:13
1422110055323427WAWRZYŃCZYK PawełŁomnicaWarszawski Klub Kolarski00:14:13 / 14 00:14:15 / 15 00:14:21 / 15 00:14:26 / 14 00:57:161300:05:33
1524110104930641BŁASZCZYK MiłoszWłocławekBogdziewicz Team00:15:01 / 24 00:14:21 / 20 00:14:13 / 18 00:13:58 / 15 00:57:3512,900:05:51
1640510055162062JEŻEWSKI KonradWrocławMitutoyo AZS Wratislavia Wrocław00:15:01 / 25 00:14:13 / 17 00:14:13 / 17 00:14:31 / 16 00:58:0012,800:06:17
1745410084388263LANGER MikołajSTASI LASWarszawski Klub Kolarski00:14:54 / 21 00:14:32 / 23 00:14:28 / 21 00:14:07 / 17 00:58:0312,800:06:20
1844410092008120FIRLEJ DominikWałbrzychKKW NEXELO WAŁBRZYCH 00:14:37 / 17 00:14:37 / 18 00:14:41 / 20 00:14:16 / 18 00:58:1212,800:06:28
1940410106280052BARTOSIEWICZ BartoszWrocławMitutoyo AZS Wratislavia Wrocław00:15:01 / 26 00:14:31 / 24 00:14:42 / 22 00:14:28 / 19 00:58:4412,700:07:00
207110091752987SZELIGA MikołajSuwałkiKLUB ROWEROWY MTB SUWAŁKI00:14:21 / 16 00:14:47 / 16 00:14:44 / 19 00:14:51 / 20 00:58:4412,700:07:01
2118210066020507STANIEWSKI WiktorLesznoREAL 64-sto00:14:50 / 20 00:14:33 / 21 00:14:57 / 23 00:15:06 / 21 00:59:2812,500:07:44
2240610106281870LENIK JakubWrocławMitutoyo AZS Wratislavia Wrocław00:14:40 / 19 00:14:42 / 19 00:15:08 / 24 00:15:23 / 22 00:59:5412,400:08:11
2342810077905128WIŚNIEWSKI JakubGdańsk KS KLIF CHŁAPOWO00:14:37 / 18 00:14:59 / 25 00:15:24 / 26 00:15:18 / 23 01:00:2012,300:08:36
2414110053908035JAŚKIEWICZ LeszekPolanica-ZdrójWarszawski Klub Kolarski00:15:05 / 27 00:14:21 / 22 00:14:02 / 16 00:16:55 / 24 01:00:2312,300:08:40
25435100 837 638 27PURZYŃSKI BrunoWrocławUKS Dream-Bike Bielawa00:14:55 / 23 00:14:47 / 26 00:15:16 / 25 00:15:24 / 25 01:00:2312,300:08:40
2640710106281466PRZYCHODZEŃ TobiaszWrocławMitutoyo AZS Wratislavia Wrocław00:15:36 / 33 00:14:53 / 31 00:15:18 / 31 00:14:50 / 26 01:00:3812,300:08:54
2726910063308588JANAS BartłomiejtarnówMtb Racing Team Tarnów00:15:11 / 28 00:15:09 / 28 00:15:04 / 28 00:15:23 / 27 01:00:4812,200:09:05
2820710054553083OSTAFIN OlafSkomielna BiałaKS Luboń Skomielna Biała00:15:14 / 29 00:15:07 / 30 00:15:12 / 30 00:15:17 / 28 01:00:5112,200:09:08
2938610092470484CEYNOWA NikodemChłapowoKS KLIF CHŁAPOWO00:14:54 / 22 00:15:26 / 29 00:15:04 / 29 00:15:38 / 29 01:01:0312,200:09:20
304210090471981FROŃ MichałWieruszów Wkk Wisniewski MTB Team00:15:39 / 36 00:14:38 / 27 00:15:03 / 27 00:15:54 / 30 01:01:1612,100:09:32
31337100 912 893 10KUŚ MateuszGdańsk Belta Team Gdańsk 00:15:37 / 34 00:15:10 / 34 00:15:38 / 33 00:15:10 / 31 01:01:3712,100:09:53
3240810092025904PUCHALSKI KarolWrocławMitutoyo AZS Wratislavia Wrocław00:15:46 / 39 00:15:01 / 35 00:15:15 / 32 00:15:35 / 32 01:01:3812,100:09:55
33437WYSZOMIERSKI Adam04-637Warszawski Klub Kolarski00:15:36 / 31 00:15:10 / 33 00:15:39 / 34 00:15:48 / 33 01:02:141200:10:31
3410310084388364MICHALCZYK JanWarszawa Warszawski Klub Kolarski00:15:40 / 38 00:15:48 / 38 00:15:56 / 36 00:15:40 / 34 01:03:0511,800:11:22
3544910055329588BIELECKI PawełWałbrzychKKW NEXELO WAŁBRZYCH 00:15:39 / 37 00:15:06 / 32 00:16:27 / 35 00:16:31 / 35 01:03:4511,700:12:02
3616PAŃKA PatrykKielceCSZ CkBikeShop Kielce 00:16:10 / 44 00:15:37 / 39 00:16:08 / 37 00:15:56 / 36 01:03:5211,600:12:08
3744010107298754KRYGIER HubertWałbrzychKKW NEXELO WAŁBRZYCH 00:15:25 / 30 00:15:43 / 36 00:16:56 / 38 00:16:02 / 37 01:04:0711,600:12:24
38315100 912 730 41CZERNIAWSKI MichałSpytkowiceUKS Sokół Kęty00:16:20 / 46 00:16:24 / 46 00:15:53 / 41 00:16:17 / 38 01:04:5511,500:13:11
3942010094623783JAGOSZ MateuszWarszawaWarszawski Klub Kolarski00:16:03 / 43 00:15:59 / 43 00:16:35 / 42 00:16:32 / 39 01:05:1011,400:13:27
4040910094532342SZYMAŃSKI PawełWrocławMitutoyo AZS Wratislavia Wrocław00:15:49 / 41 00:15:38 / 37 00:16:57 / 39 00:17:03 / 40 01:05:2911,400:13:46
4148110106015526PIECH DawidGłuchołazy Głuchołaski Ludowy Klub Kolarski Victoria 00:15:37 / 35 00:16:11 / 40 00:17:16 / 45 00:16:32 / 41 01:05:3811,300:13:54
4224310115595385ROGALSKI JulianOstrołękaRegionalny Klub Kolarski Kurpie Ostrołęka00:15:46 / 40 00:16:02 / 41 00:16:46 / 40 00:17:18 / 42 01:05:5411,300:14:10
43143100 929 439 66WYSZKOWSKI MikołajJabłonnaWarszawski Klub Kolarski00:15:36 / 32 00:16:13 / 42 00:17:09 / 44 00:17:10 / 43 01:06:1011,200:14:27
449210080570709PARZYCH MaciejMrągowoMSR Mrągowo00:16:11 / 45 00:16:25 / 45 00:16:38 / 46 00:17:12 / 44 01:06:2811,200:14:44
45332100 847 428 20SUŚ IgorBydgoszczKS N-Bike Academy00:15:58 / 42 00:16:22 / 44 00:16:20 / 43 00:18:09 / 45 01:06:5111,100:15:07
46340100 803 545 78BASIŃSKI IwoWrocławWarszawski Klub Kolarski00:16:41 / 49 00:16:41 / 47 00:17:47 / 47 00:17:48 / 46 01:08:5910,800:17:16
4734410107442840MIODUSZEWSKI JanNiemczKS N-Bike Academy00:16:54 / 50 00:17:08 / 49 00:17:30 / 48 00:17:27 / 47 01:09:0010,800:17:17
4834810115550828TOPOLIŃSKI JakubNiemczKS N-Bike Academy00:17:31 / 51 00:17:50 / 51 00:18:19 / 51 00:18:07 / 48 01:11:4910,400:20:05
49170100 957 345 36POLEWACZYK MichałMrągowoMSR Mrągowo00:16:35 / 48 00:17:22 / 48 00:19:32 / 50 00:20:03 / 49 01:13:3310,100:21:49
5048410080180887SKOKUN JakubGłuchołazy Głuchołaski Ludowy Klub Kolarski Victoria 00:14:04 / 13 00:14:15 / 14 00:14:22 / 14 00:42:4213,1-1 okr.
51239101 149 807 50NOWAKOWSKI WiktorGNIEZNO brak00:16:23 / 47 00:17:47 / 50 00:17:52 / 49 00:52:0410,7-1 okr.
529710112467238SZCZERBUK DawidWieruszówWkk Wisniewski MTB Team00:18:25 / 52 00:18:27 / 52 00:18:37 / 52 00:55:3010,1-1 okr.
53296FRANK Patrykmiedzylesie Wkk Wisniewski MTB Team00:22:12 / 53 00:24:02 / 53 00:24:24 / 53 01:10:407,9-1 okr.
5447015.01.2006TROJAN PrzemysławJabłonna brak00:23:53 / 54 00:38:52 / 54 01:02:465,9-2 okr.
Nie ukończyło 2 uczestników
DNF*316100 910 313 49ŻMUDA KamilSpytkowiceUKS Sokół KętyDNF*DNF*DNF*
DNF*47910085168610MALISZ FilipBiałystokUKS Wygoda Białystok DNF*DNF*DNF*
Nie wystartowało 6 uczestników
DNS*20610054562884CHLEBEK MateuszSkomielna BiałaKS Luboń Skomielna BiałaDNS*DNS*DNS*
DNS*8310077601091FAŁAT MateuszJedliczeJedlicze Team DNS*DNS*DNS*
DNS*9810100836332PUZIO WojciechWieruszówWkk Wisniewski MTB TeamDNS*DNS*DNS*
DNS*289SKÓRKA KarolMikołajowiceHarda HordaDNS*DNS*DNS*
DNS*16110091588693WIECZOREK JanRYBNIKGrupa Kolarska Viktoria RybnikDNS*DNS*DNS*
DNS*73ZIELIŃSKI KacperKałuszynbrakDNS*DNS*DNS*

*DNF - nie ukończył
*DNS - nie wystartował