Jabłonna 2021-04-24

SIXT PUCHAR MAZOWSZA MTB XCO 2021

Żak II Chłopcy

MiejsceNrKod UCINazwisko / ImięMiejscowośćKlub/DrużynaOkr. 1Okr. 2Czas sum.VśrRóżnica
1710094588623STRUZIK MichałWola AleksandraWarszawski Klub Kolarski00:06:42 / 1 00:06:41 / 1 00:13:2313,400:00:00
241910106693617ROGALSKI MaciejWarszawaWarszawski Klub Kolarski00:06:56 / 3 00:06:48 / 2 00:13:4413,100:00:21
377WOLNY MichałWarszawaWarszawski Klub Kolarski00:07:19 / 4 00:07:01 / 3 00:14:2112,500:00:58
418310110502784JANIK SzymonWarszawaWarszawski Klub Kolarski00:07:55 / 7 00:07:14 / 4 00:15:1011,900:01:46
533510100274439KAJETANIAK WiktorMrągowoMSR Mrągowo00:07:54 / 6 00:07:15 / 5 00:15:1011,900:01:47
6238KOCZANOWICZ PawełWarszawaWarszawski Klub Kolarski00:06:43 / 2 00:08:44 / 6 00:15:2711,600:02:04
724710108874501SURMACZ IgnacyTyczynAkademia Kolarska Głogów Małopolski00:07:59 / 9 00:07:31 / 7 00:15:3111,600:02:08
815810100205832URBANEK MaciejRYBNIKGrupa Kolarska Viktoria Rybnik00:07:54 / 5 00:07:37 / 8 00:15:3111,600:02:08
9180WOŹNIAK SzymonWarszawaWarszawski Klub Kolarski00:08:01 / 11 00:07:40 / 9 00:15:4211,500:02:18
1065BERKAN DamianWarszawaWarszawski Klub Kolarski00:08:22 / 13 00:07:21 / 10 00:15:4411,400:02:20
1113910088124581KASZEWSKI DawidWołominUKK Huragan Wołomin00:08:00 / 10 00:07:47 / 11 00:15:4811,400:02:24
1234910105994308PŁOTKA AdamChłapowoKS KLIF CHŁAPOWO00:07:56 / 8 00:07:59 / 12 00:15:5511,300:02:32
1325010110661321DUDKOWSKI TymoteuszRADZYMINKAMYK RADZYMIN MTB TEAM00:08:02 / 12 00:07:54 / 13 00:15:5611,300:02:32
14228LEWICKI JacekWarszawaWarszawski Klub Kolarski00:08:27 / 14 00:07:32 / 14 00:15:5911,300:02:36
15225BICKI PawełWarszawaWarszawski Klub Kolarski00:08:30 / 15 00:07:30 / 15 00:16:0111,200:02:37
1629WOLAŃSKI KsaweryWarszawa Warszawski Klub Kolarski00:08:35 / 16 00:08:25 / 16 00:17:0110,600:03:37
1737810110589680BISEWSKI JarosławJastrzębia Góra KS KLIF CHŁAPOWO00:08:57 / 19 00:08:13 / 17 00:17:1010,500:03:47
1837910110589882BISEWSKI BartoszJastrzębia Góra KS KLIF CHŁAPOWO00:08:51 / 18 00:08:21 / 18 00:17:1310,500:03:49
1949510110904124MACIOROWSKI BartoszProstkiUKK PROSTKI00:09:24 / 22 00:08:15 / 19 00:17:3910,200:04:15
20456LANGER StanisławSTASI LASWarszawski Klub Kolarski00:08:40 / 17 00:09:05 / 20 00:17:4610,100:04:22
21220101 131 570 49PRZETAK JanBrzeziny Raz Na Wozie Brzeziny MTB Team00:09:18 / 21 00:08:53 / 21 00:18:119,900:04:48
22434CIUPAK PiotrWarszawaWarszawski Klub Kolarski00:09:17 / 20 00:08:57 / 22 00:18:149,900:04:51
2349810115295901POMIŃSKI GabrielWołominUKK Huragan Wołomin00:09:29 / 23 00:09:37 / 23 00:19:069,400:05:43
24489JAKOWSKI KamilGłuchołazy Głuchołaski Ludowy Klub Kolarski Victoria 00:10:09 / 25 00:10:13 / 24 00:20:228,800:06:59
25219SYGUŁA AleksanderMichałowicekolarski.eu team00:11:22 / 26 00:10:55 / 25 00:22:178,100:08:54
26401DOBOSZ AntoniWarszawaWarszawski Klub Kolarski00:09:41 / 24 00:09:419,3-1 okr.
2749910115295695KOC FabianWołominUKK Huragan Wołomin00:13:30 / 27 00:13:306,7-1 okr.
Nie wystartował 1 uczestnik
DNS*176KAWALEC JoachimWarszawaWarszawski Klub KolarskiDNS*DNS*DNS*

*DNS - nie wystartował