|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| AGNIESZKA CADER
| ZABIERZÓW BIEGA
| ZABIERZÓW
| 00:37:25
|
2
| ZUZANNA PONICKA
|
| PONICE
| 00:43:35
|
3
| BEATA ŻUREK
| STOWARZYSZENIE OLYMPIC
| RABKA ZDRÓJ
| 00:43:55
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| JACEK CADER
| ZABIERZÓW BIEGA
| ZABIERZÓW
| 00:37:05
|
2
| PRZEMYSŁAW WITEK
| ZABIERZÓW BIEGA
| BURÓW
| 00:37:36
|
3
| JAROSŁAW ŻUKOW
| BYTOM
| BYTOM
| 00:41:23
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| IGA STACHURA
| STOWARZYSZENIE OLYMPIC
| RABKA-ZDRÓJ
| 00:50:02
|
2
| ALICJA BARĆ
|
| KRAKÓW
| 00:59:54
|
3
| ALEKSANDRA DZIEDZIC
|
| KRAKÓW
| 01:00:19
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| JUSTYNA KUBIC
| POLWELL BIEGA
| STRÓŻA
| 00:56:02
|
2
| IWONA PŁONKA
| POLPLAST BIEGA
| MYSLENICE
| 01:01:04
|
3
| JULITA KOZIOŁ
|
| KRAKÓW
| 01:45:25
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| MONIKA CIOŚ
| GRUPA KIEROWNIKA
| KRAKÓW
| 00:54:24
|
2
| DOMINIKA KRUK
| SUSKA GRUPA BIEGOWA
| LANCKORONA
| 00:54:58
|
3
| SYLWIA BĄK
| POLPLAST BIEGA
| MYŚLENICE
| 00:59:06
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| ANETA WĘGRZYNEK
|
| IWANOWICE
| 00:56:53
|
2
| ANETA PTASZEK
| WYSOWA AMIGOS
| KRAKÓW
| 00:57:07
|
3
| AGNIESZKA ROBACZEWSKA
| WYSOWA AMIGOS
| KRAKÓW
| 00:58:52
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| EWA KOWALCZE
| POLPLAST BIEGA
| SUŁKOWICE
| 01:06:24
|
2
| ELŻBIETA SEWIŁO
| PRZYJACIÓŁKI
| KONARY
| 01:09:32
|
3
| IZABELA ORŁOWSKI
| KRAKÓW
| KRAKÓW
| 01:09:32
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| SUSIE MAKSYM
|
| KRAKOW
| 00:45:01
|
2
| EMILIA PAŁKA
| KB PARANTELA
| LIMANOWA
| 00:57:27
|
3
| IZABELA TYLIBA
| JURA TEAM
| PRZEGINIA
| 00:58:50
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| MATEUSZ KRÓL
| INFINITY-GYM
| PROSZOWICE
| 00:49:11
|
2
| FILIP PIWOWARCZYK
| RODZINA BIEGA
| KRAKÓW
| 00:53:33
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| JAKUB KOZŁOWSKI
|
| KRAKÓW
| 00:41:38
|
2
| PAWEŁ FRYDRYCH
|
| RZESZÓW
| 00:48:20
|
3
| MICHAL TRABKA
| POLPLAST BIEGA
| BIERTOWICE
| 00:51:33
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| SZYMON WASIL
| FUNDACJA BRAMA 1934
| WOJKOWICE
| 00:45:15
|
2
| ŁUKASZ CYGAN
| POLPLAST BIEGA
| CIESZANÓW
| 00:47:57
|
3
| ŁUKASZ FERLAK
| POLPLAST BIEGA
| MYŚLENICE
| 00:48:03
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| KRZYSZTOF MACH
| ZABIERZÓW BIEGA
| ZABIERZÓW
| 00:42:13
|
2
| TOMASZ BANOWSKI
| POLPLAST BIEGA
| MYŚLENICE
| 00:43:31
|
3
| ŁUKASZ MALINOWSKI
| ŻUBRY RACE TEAM
| WOLA RADZISZOWSKA
| 00:45:05
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| PIOTR PATKO
|
| BIBICE
| 01:00:13
|
2
| MACIEJ ŁACH
| DRUŻYNA CYBORGA
| KRAKÓW
| 01:03:07
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Andrzej BRZEZIŃSKI
| brak
|
| 00:55:32
|
2
| ZDZISLAW WOJTOWICZ
| NIEZRZESZONY
| SZCZAWA
| 01:08:39
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| ERWIN MIREK
|
| PISARY
| 00:46:50
|
2
| SZYMON ANDRZEJCZYK
|
| KRAKÓW
| 00:46:51
|
3
| FRANCISZEK KOWALSKI
| INFINITY-GYM
| PROSZOWICE
| 00:47:02
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| ??? ???
| brak
|
| 00:47:15
|