|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Zosia Szczypiów
| Olimp Strawczyn
| Oblęgorek
| 00:23:50
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Karolina Dobrowolska
| brak
| Urzędów
| 00:27:59
|
2
| Paulina Skorupa
| Kraśnik Biega
| Kraśnik
| 00:29:03
|
3
| Joanna Tamborska
| brak
| Nisko
| 00:30:03
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Beata Lange
| Biłgoraj Biega
| Biłgoraj
| 00:20:40
|
2
| Anna Starońska
| SKB Stalowa Wola
| Stalowa Wola
| 00:26:05
|
3
| Dagmara Rogozińska - Kozak
| Rozbiegany Zamość
| Zamość
| 00:28:40
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Urszula Glinka
| brak
| Karpiowka
| 00:29:09
|
2
| Anna Skorupa
| Kraśnik Biega
| Kraśnik
| 00:37:10
|
3
| Dorota Golińska
| Kraśnik Biega
| Kraśnik
| 00:39:24
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Alina Kazio
| SKB Stalowa Wola
| Stalowa Wola
| 00:35:58
|
2
| Elżbieta Pawłowska
| brak
| Puławy
| 00:40:12
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Bartłomiej Kowal
| brak
| Borów
| 00:20:22
|
2
| Kacper Chodakowski
| brak
| Ćmielów
| 00:22:41
|
3
| Łukasz Żyłka
| brak
| Wymysłów
| 00:23:02
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Paweł Raczyński
| Asics / Sklep Biegacza / SKB Kraśnik
| Annopol
| 00:17:10
|
2
| Michał Bąk.
| Radio eM Kielce Team
| Chełmce
| 00:19:11
|
3
| Krzysztof Tamborski
| brak
| Nisko
| 00:19:59
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Tomasz Korzeniowski
| brak
| Tarnobrzeg
| 00:20:13
|
2
| Grzegorz Tamborski
| brak
| Nisko
| 00:21:14
|
3
| Robert Łomnicki
| Strefa Triathlonu Kraśnik
| KRAŚNIK
| 00:21:41
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Bogdan Dziuba
| Stalowowolski Klub Biegacza
| Jastkowice
| 00:17:45
|
2
| Piotr Sobczyk
| brak
| KIELCE
| 00:22:54
|
3
| Mariusz Goliński
| Kraśnik Biega
| Kraśnik
| 00:24:59
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Stanisław Łancucki
| SKB Stalowa Wola
| Stalowa Wola
| 00:19:19
|
2
| Wiesław Szabat
| brak
| Annopol
| 00:21:59
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Adam Szymański
| SKB Stalowa Wola
| Stalowa Wola
| 00:23:36
|
2
| Zbigniew Pawłowski
| brak
| Puławy
| 00:23:46
|