Bieg Średni K-20 |
||||
Miejsce | Imię i nazwisko | Klub/Drużyna | Miejscowość | Wynik |
---|---|---|---|---|
1 | AGNIESZKA SMĘDA | CREATIVE BOCHNIA BIEGA TEAM | KRAKÓW | 01:13:47 |
2 | KATARZYNA DARSKA | LEŚNI OLIMPIJCZYCY | ZAWIERCIE | 01:14:54 |
3 | ANETA STAROWICZ | KRAKÓW | 01:18:15 |
Bieg Średni K-30 |
||||
Miejsce | Imię i nazwisko | Klub/Drużyna | Miejscowość | Wynik |
---|---|---|---|---|
1 | JOANNA JACHYM-DREWNIAK | JJFIT | KRAKÓW | 01:04:48 |
2 | ANNA SZAŁAŚ | WIELKIE DROGI | 01:07:54 | |
3 | MALWINA WOJTASZEK | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | KRAKÓW | 01:09:33 |
Bieg Średni K-40 |
||||
Miejsce | Imię i nazwisko | Klub/Drużyna | Miejscowość | Wynik |
---|---|---|---|---|
1 | MAŁGORZATA ZABOROWSKA | KASZÓW | 01:11:37 | |
2 | IZABELA LEDWON | NAUKA BIEGA | KRAKÓW | 01:11:50 |
3 | WIOLETTA GNUTEK | NOWY SĄCZ | 01:13:41 |
Bieg Średni K-50 |
||||
Miejsce | Imię i nazwisko | Klub/Drużyna | Miejscowość | Wynik |
---|---|---|---|---|
1 | AGATA SPIRYTULSKA | GRUPA JANKI | MODLNICA | 01:16:46 |
2 | ILONA MROWIEC | MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA | BYTOM | 01:20:16 |
3 | BEATA GARWACKA | NIEPORĘT | 01:29:25 |
Bieg Średni K-60 |
||||
Miejsce | Imię i nazwisko | Klub/Drużyna | Miejscowość | Wynik |
---|---|---|---|---|
1 | MAŁGORZATA MIKOŁAJCZYK | MIRAZ RACE TEAM | ZABRZE | 01:30:06 |
2 | URSZULA SZYSZKA | PKO BP | WARSZAWA | 01:59:10 |
Bieg Średni K-J |
||||
Miejsce | Imię i nazwisko | Klub/Drużyna | Miejscowość | Wynik |
---|---|---|---|---|
1 | JULIA GNIEWEK | BOCHNIA | 01:22:43 | |
2 | WIKTORIA KOT | KATOL RZESZÓW | RZESZÓW | 01:38:44 |
Bieg Średni M-20 |
||||
Miejsce | Imię i nazwisko | Klub/Drużyna | Miejscowość | Wynik |
---|---|---|---|---|
1 | MICHAŁ SKOTNICZNY | EUROCLEAR RUNNING TEAM | KRAKÓW | 00:57:54 |
2 | PAWEŁ CHLIPAŁA | KAMIENICA | 00:59:32 | |
3 | DOMINIK FRACH | SIGMA PIZZA & BAR | KRAKÓW | 01:04:37 |
Bieg Średni M-30 |
||||
Miejsce | Imię i nazwisko | Klub/Drużyna | Miejscowość | Wynik |
---|---|---|---|---|
1 | ŁUKASZ SZAPORÓW | INFINITY-GYM | PROSZOWICE | 00:54:53 |
2 | JAN KOZIEŁ | JAJA NA BOK TEAM | KRAKÓW | 00:58:48 |
3 | GRZEGORZ JAWOREK | WĘGRZCE | 00:59:48 |
Bieg Średni M-40 |
||||
Miejsce | Imię i nazwisko | Klub/Drużyna | Miejscowość | Wynik |
---|---|---|---|---|
1 | ADAM LISZKA | GOLISZKI | LIMANOWA | 00:59:15 |
2 | MICHAL WARDZALA | RUNNING PERFORMANCE | MINOGA | 00:59:27 |
3 | RAFAŁ KASPRZYK | ` U JĘDRUSIA ` SP. Z O.O. | NAWOJOWA GÓRA | 01:02:29 |
Bieg Średni M-50 |
||||
Miejsce | Imię i nazwisko | Klub/Drużyna | Miejscowość | Wynik |
---|---|---|---|---|
1 | JERZY RADZIK | NIEPOLOMICE BIEGAJA | KRAKÓW | 01:01:49 |
2 | PAWEŁ ORŁOWSKI | KRAKÓW | 01:03:14 | |
3 | KRYSTIAN MORDARSKI | NOWY TARG | 01:05:57 |
Bieg Średni M-60 |
||||
Miejsce | Imię i nazwisko | Klub/Drużyna | Miejscowość | Wynik |
---|---|---|---|---|
1 | Andrzej RECZKOWSKI | ATHLETIC ZRĘCIN | NIENASZÓW | 01:13:57 |
2 | JACEK STARZYK | OLKUSZ | 01:26:52 |
Bieg Średni M-J |
||||
Miejsce | Imię i nazwisko | Klub/Drużyna | Miejscowość | Wynik |
---|---|---|---|---|
1 | MARCIN KUNZ | LACHO TEAM | KRAKÓW | 00:56:23 |
2 | BŁAŻEJ MALINA | MYŚLENICE | 01:15:59 | |
3 | MATEUSZ GWÓŹDŹ | JURA PL ZAWIERCIE | ZAWIERCIE | 01:16:36 |