|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Agata OLEJNIK
| Olej Running Team
| Łódź
| 00:18:13
|
2
| Natalia GRZEGORCZYK
| Wanda Panfil Team /AZS AWF Warszawa
| Opoczno
| 00:18:39
|
3
| Marta BUKOWSKA
| brak
| Tomaszów Mazowiecki
| 00:19:03
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Aleksandra KAROLCZUK
| LUKS Boguszyce / Katolickie Publiczne LO Rawa Mazowiecka
| Rawa Mazowiecka
| 00:20:08
|
2
| Martyna KAROLCZUK
| LUKS Boguszyce / SP 4 Rawa Mazowiecka
| Rawa Mazowiecka
| 00:20:08
|
3
| Marta OLCZYK
| KBKS Radomsko
| Ładzice
| 00:24:06
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Anna ŁAWRENIN
| brak
| Łódź
| 00:19:48
|
2
| Katarzyna OSTOJSKA
| Bieging Team Zelów
| Zelów
| 00:20:40
|
3
| Weronika FORTUNIAK
| UKS Orientuś Łódź
| Łódź
| 00:21:22
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Dorota GAPYS
| AkademiaBiegacza.pl S.L. SALOS-WODNA Łódź
| Łódź
| 00:20:11
|
2
| Agnieszka CHYLIWSKA
| Beauty Sport
| Warszawa
| 00:20:12
|
3
| Ula PRZYGODA
| Just Hero Team
| ŁOWICZ
| 00:20:23
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Agnieszka SYCHNIAK
| brak
| Łódź
| 00:19:29
|
2
| Agata WALCZAK
| KB Arturówek
| Łódź
| 00:20:24
|
3
| Dorota ZATKE
| AkademiaBiegacza.pl S.L. SALOS-WODNA Łódź
| Łódź
| 00:20:38
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Małgorzata JAGIEŁŁO
| Pietrzyk Running Team
| Koluszki
| 00:21:51
|
2
| Katarzyna SZOSTEK
| Pietrzyk Running Team
| Koluszki
| 00:23:14
|
3
| Agnieszka PIETRUSZCZAK
| brak
| Tomaszów Mazowiecki
| 00:23:42
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Jadwiga MAZURKIEWICZ
| CelIronman
| Łódź
| 00:24:24
|
2
| Teresa RICHOZ
| Running Polesie
| Lozanna
| 00:24:58
|
3
| Wiesława ANTONIAK
| brak
| Łódź
| 00:25:18
|
|
Miejsce |
Imię i nazwisko |
Klub/Drużyna |
Miejscowość |
Wynik |
1
| Jadwiga WIKTOREK
| brak
| Łódź
| 00:31:30
|
2
| Janina GOSZCZYŃSKA
| Kolasa Power Walk
| Łódź
| 00:42:36
|