Dekoracja

4 Bieg Trzech Króli Łódź

Łódź, Manufaktura

1

Agata OLEJNIK

Olej Running Team
00:18:13
2

Natalia GRZEGORCZYK

Wanda Panfil Team /AZS AWF Warszawa
00:18:39
3

Marta BUKOWSKA

brak
00:19:03
1105

Ostatni sklasyfikowany

 
00:43:57
1

Michał OLEJNIK

Olej Running Team
00:15:10
2

Tomasz OSMULSKI

TRUCHT.COM
00:15:14
3

Szymon CHOJNACKI

brak
00:16:14
2771

Ostatni sklasyfikowany

 
00:43:58
1

Aleksandra KAROLCZUK

LUKS Boguszyce / Katolickie Publiczne LO Rawa Mazowiecka
00:20:08
2

Martyna KAROLCZUK

LUKS Boguszyce / SP 4 Rawa Mazowiecka
00:20:08
3

Marta OLCZYK

KBKS Radomsko
00:24:06
23

Ostatni sklasyfikowany

 
00:40:29
1

Anna ŁAWRENIN

brak
00:19:48
2

Katarzyna OSTOJSKA

Bieging Team Zelów
00:20:40
3

Weronika FORTUNIAK

UKS Orientuś Łódź
00:21:22
181

Ostatni sklasyfikowany

 
00:43:57
1

Dorota GAPYS

AkademiaBiegacza.pl S.L. SALOS-WODNA Łódź
00:20:11
2

Agnieszka CHYLIWSKA

Beauty Sport
00:20:12
3

Ula PRZYGODA

Just Hero Team
00:20:23
447

Ostatni sklasyfikowany

 
00:43:57
1

Agnieszka SYCHNIAK

brak
00:19:29
2

Agata WALCZAK

KB Arturówek
00:20:24
3

Dorota ZATKE

AkademiaBiegacza.pl S.L. SALOS-WODNA Łódź
00:20:38
373

Ostatni sklasyfikowany

 
00:42:37
1

Małgorzata JAGIEŁŁO

Pietrzyk Running Team
00:21:51
2

Katarzyna SZOSTEK

Pietrzyk Running Team
00:23:14
3

Agnieszka PIETRUSZCZAK

brak
00:23:42
61

Ostatni sklasyfikowany

 
00:40:35
1

Jadwiga MAZURKIEWICZ

CelIronman
00:24:24
2

Teresa RICHOZ

Running Polesie
00:24:58
3

Wiesława ANTONIAK

brak
00:25:18
17

Ostatni sklasyfikowany

 
00:40:08
1

Jadwiga WIKTOREK

brak
00:31:30
2

Janina GOSZCZYŃSKA

Kolasa Power Walk
00:42:36
2

Ostatni sklasyfikowany

 
00:42:36
1

Piotr KRÓL

Rossmann
00:37:55
2

 
2

Ostatni sklasyfikowany

 
00:37:55
1

Mateusz GOS

KS START PUŁASKI WARKA
00:16:35
2

Mateusz ZARĘBA

#HappyRunners
00:16:50
3

Łukasz CENTKOWSKI

LKS Osuchow
00:17:19
49

Ostatni sklasyfikowany

 
00:40:24
1

Karol FRELIK

LKS Osuchow
00:16:33
2

Krzysztof KRYGIER

Spieszsiepowoli.pl
00:16:40
3

Krzysztof WASZAK

brak
00:16:46
248

Ostatni sklasyfikowany

 
00:42:00
1

Bartłomiej BŁASZCZYK

SuperTEAM
00:16:31
2

Maciej JAGUSIAK

Pan Jagoda Team
00:16:46
3

Mateusz OGŁOZA

brak
00:16:57
611

Ostatni sklasyfikowany

 
00:40:33
1

Krzysztof WŁOCZEWSKI

Brothersteam
00:16:20
2

Maciej FRANKOWSKI

Beauty Sport
00:17:05
3

Mariusz WASZAK

Brothersteam
00:17:29
532

Ostatni sklasyfikowany

 
00:43:58
1

Krzysztof SZCZOT

Gepard Kępno
00:18:15
2

Janusz PIETRASIAK

Beauty Sport
00:18:23
3

Sylwester PARZONKA

Gepard Kępno
00:18:37
168

Ostatni sklasyfikowany

 
00:42:37
1

Tadeusz SITEK

brak
00:19:18
2

Leszek SNOCHOWSKI

LESZEK TEAM
00:21:05
3

Andrzej ZAKRZEWSKI

WANDA PANFIL TEAM
00:21:43
47

Ostatni sklasyfikowany

 
00:49:47
1

Tadeusz PRZYGODZKI

PKB Endorfina
00:23:41
2

Stefan ŁAPCZYŃSKI

brak
00:25:47
3

Tadeusz SZEWCZYK

RYSIOTEAM
00:26:41
14

Ostatni sklasyfikowany

 
00:42:39
1

Robert JASION

Only You
00:17:09
2

Rafał KASZUBSKI

KASZUBrun
00:17:12
3

Piotr PASZYŃSKI

UKS Orientuś Łódź
00:17:24
1431

Ostatni sklasyfikowany

 
00:43:58
1

Agata WALCZAK

KB Arturówek
00:20:24
2

Dorota ZATKE

AkademiaBiegacza.pl S.L. SALOS-WODNA Łódź
00:20:38
3

Małgorzata DZIAKOŃSKA

RYSIOTEAM
00:20:43
566

Ostatni sklasyfikowany

 
00:43:57